Pages:
Author

Topic: Türkiye’de Faaliyet Gösteren Kripto Borsalarının Listesi - page 3. (Read 2246 times)

full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Siz siz olun koinimden uzak durun. 1 yıldır çok basit çözebilecekleri bir problemi çözmüyorlar. Çözmemeyi bırakın açılan çağrıları da kapatıp birde yüzsüzce değerlendirme anketi gönderiyorlar. Önceden online olarak birileri yardımcı olmaya çalıştı sanırım onuda işten çıkarıp online desteği tamamen kapattılar.

Kara delik gibi düşünün içeri birşey gönderebilirsiniz ama geri alabilirmisiniz belli deği  Angry

senin bu mesajı bizim borsa konusuna ekleyip yazalım uyarı olarak.
Liste güncellendi...
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Elinize sağlık güzel bir derleme olmuş. Bu kadar çok olduğunu bilmiyordum, ne kadar artmış geçen 2 senede. Benim tavsiyem büyüklerden şaşmamanız. (en üstteki 4 borsa)
member
Activity: 630
Merit: 37
bu kadar fazla borsa olması çok gereksiz hacim dağılıyor başka bir şey değil sağlam üç beş borsa olsa yeter bu borsalara bir düzenleme gelmesi şart önüne gelen borsa açmamalı bence belirli kriterler konulmalı.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bu kadar fazla borsaya ihtiyaç var mı bilemiyorum. Karlı bir iş haline gelmiş demek ki. Fakat hakkını vererek yapan bir elin parmaklarını geçmez. Bu sektörü de tavuk dönerci açmaya benzetmezler inşallah.
full member
Crypto Trader

böyle yaparak müşteri kaybediyorlar keyifleri bilir vizyonsuz insanlar bir yıldır koineks kullanıyordum fakat bu haberden dolayı bir aydır paribuya geçtim ve geri dönmeyi düşünmüyorum mesela bir müşteriyi kaybettiler bile şimdiden

Sözüm meclisten dışarı yani sana değilde.
Mesele şurda evet dünya olay oldu btcturk koineks yada diğerleri resmen 3 maymunu oynuyorlar yani safa yatıp açıklama yok.işte çoğuda kullanmıcam etmicem diyorda.Anasını satayım kullanan kim o zaman uzaylılar gelip kullanmıyor sanırım
 geçen gün girdim baktım bch-doge-ltc aynı anda hem koineski açtım hemde paribuyu 2 sini ve tahtaları ara ara takip ettim ve cayır cayır trade yapılıyor.Yani burda kullanmayacam lafını edende adım gibi eminim orda trade 1 numara amk. Grin trade sidik yarışı vardı.
yok bizden değil denirse o zaman andromeda takım yıldızından gelen uzaylılar trade yapıyor yani. Tongue Tongue
member
koineks hala ölü numarası yapıyor arkadaşlar? benim fikrime göre sitedeki bilgileri ele geçiren elemanla bir şekilde anlaştılar. o kişiden de hiç ses çıkmadığına göre benim düşüncem bu yönde.

böyle yaparak müşteri kaybediyorlar keyifleri bilir vizyonsuz insanlar bir yıldır koineks kullanıyordum fakat bu haberden dolayı bir aydır paribuya geçtim ve geri dönmeyi düşünmüyorum mesela bir müşteriyi kaybettiler bile şimdiden
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
neredeyse her önüne gelen kendi kripto borsasini acmis:) bu ne ya... bende mi acsam bir tane... nasil olsa skriptleri internette satiliyor, bir tasarim, bir alan adi, iki üc ayar cekme.. al sana kripto borsa:) bunlarda gercekten islem oluyor mu ya? hayretler icersindeyim su an... bir de su aktifbank istiraki borsa? güvenilir mi acep? yoksa ciftlikbank misali olmasin?

not: aslinda su memlekette cok isler, cok güzel isler yapiliyor da... iste kendi öküzlügümüz: birbirimize olan güvenin icine ettik... birbirimizin ayagina kafasina sikmaktan her seye süpheyle bakiyoruz... bu yüzden de, cikacaksa da adam akilli proje cikmiyor ülkemizden! yazik bize yazik!
full member
Crypto Trader
icrypex in sayfasida acilmiyor

Şu anda açıyor demekki host parasını ödemediler site off a düştü. Grin
para ödenince açıldı Grin

bitexlive denene üye oldum kyc falan istemiyor gibi sadece adres-tckimlik-falan yazdık bakalım temel hesap onayı diyor.
ilerde biraz kurcalayıp neyin ne olduğunu anlarız.
member
Activity: 360
Merit: 24
icrypex in sayfasida acilmiyor
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
koineks hala ölü numarası yapıyor arkadaşlar? benim fikrime göre sitedeki bilgileri ele geçiren elemanla bir şekilde anlaştılar. o kişiden de hiç ses çıkmadığına göre benim düşüncem bu yönde.
full member
Crypto Trader
Suanda duzelmis gorunuyor ana sayfasi

paykrip treni kaçırdı.Demek ki ilgilenen müşteri yok diye oralı olmadı adam piyasayı bile takip etmedi:Sonradan  birinden duydu bitcoin yükseliyor diye hadi yavrum host parasını verip şalteri açtı siteye elektrik geldi. Cheesy
Ama tren kaçtı.

Özelikle 3 gün paribu-koineksde bch-doge-ltc fiyatlarını takip ettim diğer coinleride takip ettim ayrıca ama 3 ü deli gibi trade yapıldı. Grin
Resmen son zamanların hacim rekoru kırıldı diyebilirim.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
"Aha yükseliş başlıyo lan geri açalım siteyi belki düşen olur oltaya" demişlerdir Cheesy
member
full member
Crypto Trader
Paykrip de tarihin tozlu sayfalarinda yerini almis. Suanda 523 hatasi veriyor , 1-2 gun bekleyip listeden cikarilip kapanan borsalar listesine eklenebilir.

3 gündür piyasa para basıyor.Ve bu güzide borsamız kapalı olacak iş mi arkadaş  Grin
Konusu varda orda şikayet yok borsa kapalı paralar gitti diye.Veryansın eden yok.
Buda demek oluyor ki fazla üye olan olmamış buralardan anlaşılan.
1 hafta sonra aşağı kızağa çekeriz.

member
koinekse bir parantez açalım adamlar 2 haftadır çalınan müşteri bilgileri ile ilgili bir açıklama gereğinde bile bulunmadılar sırf bu olay yüzünden tam iki haftadır koineks kullanmıyorum
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Sürekli yeni borsa açılıyor. Belki bu güzel ama eski borsalardan şaşmamak lazım. çünkü transfer ettiğin BTC yi satmak istediğinde hacim yoksa alıcı olmazsa uğraşırsin. Birde ne kadar sürede bankaya para geliyor bu da önemli.
o ibneler de popüler oldukları için durmadan hackleniyor. en son koineks patladı ve bildiğim kadarıyla bir açıklama bile yapmadılar. milli piyango bana çıksın o zaman benim kuracağım borsayı görün hocam siz.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Sürekli yeni borsa açılıyor. Belki bu güzel ama eski borsalardan şaşmamak lazım. çünkü transfer ettiğin BTC yi satmak istediğinde hacim yoksa alıcı olmazsa uğraşırsin. Birde ne kadar sürede bankaya para geliyor bu da önemli.
member
Paykrip de tarihin tozlu sayfalarinda yerini almis. Suanda 523 hatasi veriyor , 1-2 gun bekleyip listeden cikarilip kapanan borsalar listesine eklenebilir.
member
Activity: 350
Merit: 14
Türkiyede ne kadar da fazla borsa varmış .Açıkçası adı sanı duyulmamış borsalarda işlem yapan arkadaşlar para çekme sorunu sorulara cevap alamama gibi birçok sorun ile karşı karşıya kalacaklardır.
full member
Crypto Trader
ICRYPEX isimli bir borsamiz daha olmus vatana millete hayirli ugurlu olsun Cheesy onuda listeye eklersiniz vakit bulunca.

Yabancı borsalarda 1,5 aydır fink attığımız için siteyede girmeye zaman kalmıyor.
Sözkonusu borsa ilk posta eklendi.Son zamanlara gene borsalar açılmaya devam ediyor.
Yalnız konuyu açtığımdan bu yan ilk postta çoğunuda alta aldık kimisi kapandı kimisi sitesi sorunlu.
Yatırım yapanlar dikkatli olmalı mağdur olmamaları için.
Pages:
Jump to: