Pages:
Author

Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR! - page 11. (Read 17513 times)

sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Tamam ufak bir toparlanma oldu ama bunun için sevinmek için erken. Ben hiç ama hiç sevinemedim. Yüzümüzün gülmesi için Ethereum'un 200 doları geçmesi gerekiyor ama şuan için bu imkansız.
member
Activity: 476
Merit: 31
Birkaç gündür güzel bir iyileşme söz konusu bu bağlamda dediklerinizde haklılık olabilir kendini toparlıyor gibi sektör markete para da girdi ciddi iyileşme için sağlam atak olmalı
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Toparlanma olması için piyasanın yükselmeye başlaması gerekiyor.Ben halen bir yükseliş göremedim.Sürekli piyasa erimeye devam ediyor ve bu noktada şuan için birşey söylemek bence erken.
sr. member
Activity: 509
Merit: 253
evet hemen gaza gelmemek lazım yükselmenin sürecini tahmin edemeyiz ucuz olan altlarda toparlamak eldeki mantıklı kararlardan biri olur kötü günler gene gelecek fırtınada gemiyi limana yanaştıran ayakta kalır toparlanmadan faydalanalım.
full member
Activity: 602
Merit: 118
bence yazın ortasında yükselişe başlıycaz
kaynak: salladım

Nereye göre yaz? kuzey yarım küre mi güney yarım küre mi? 😀
newbie
Activity: 104
Merit: 0
bence yazın ortasında yükselişe başlıycaz
kaynak: salladım
member
Activity: 742
Merit: 19
Şubatı yarıladık gibi pek bir şey yaptığı yok piyasanın.İki ileri bir geri gidip geliyor.Bekliyoruz ne zaman piyasa düzelir diye ama görünen piyasaya sıcak para girmemesi.Buda piyasayı kilitliyor.Beklemeye devam ediyoruz.Şubat olmaz Mart olur Mart olmazsa ay çok.Nisan olur.
member
Activity: 244
Merit: 20
araştıran adamın tahminleri bu kez acaba tutacakmı Smiley şu an yükseliş var gibi ama boğanın ayak sesleri olabileceğini sanmıyorum. Umarım en kısa zamanda toparlanırda keyfimiz yerine gelir. Ayı piyasasında iyice eridik zarar ettik.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
bir çok insana ah vah ettirecek bir döneme girmiş olabiliriz ama çok da çabuk gaza gelmek istemiyorum hayal kırıklığı olmaması adına.
member
Activity: 462
Merit: 42
ya hocam tamam güzel günler geride kalıyor falan diyorsnuz da ben dün sattım çoğunu ya şimdi böyle olmadı valla biraz daha bekleseydi ne vardı sanki yani.
jr. member
Activity: 462
bugünkü yükselişte dikkkatli olmakta fayda var hemen ortalığı ayağa kaldırmamak gerekiyor. sahte yükseliş de olabilir yine yeniden.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
6 şubat 2019 1 BTC=USD $3.402,29

8 Şubat : 3700$

Aferin herşeyi kanıtlamış oldun bravo ama eğer 3000 bandının altına düşerse Şubat ayında yine alıntıla öyle paylaş olur mu hep kazandırıyorum imajını geç buralarda biz ne boka yaradığı belli olmayan 24 saatlik hacmi 100 dolar olan tokenleri paylaştığın zamanları da biliyoruz  Grin
sanki bitcoin ilk defa %10'luk bir artış sağlamış. her gün bu kadar düşüp yükseliyor:))
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
jr. member
Activity: 476
bu başlığı ilk gördüğümde çok da ciddiye alamadım ama bugünkü hareketlenmeler acaba olur mu dedirtiyor şu aralar bana.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
başlıyor.. Smiley  Wink
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075

8 Şubat : 3700$

Aferin herşeyi kanıtlamış oldun bravo ama eğer 3000 bandının altına düşerse Şubat ayında yine alıntıla öyle paylaş olur mu hep kazandırıyorum imajını geç buralarda biz ne boka yaradığı belli olmayan 24 saatlik hacmi 100 dolar olan tokenleri paylaştığın zamanları da biliyoruz  Grin
full member
Activity: 420
Merit: 100
 Pörtföylerimizin dibini gördükten sonra bi umut toparlanmaları bir an önce bekliyoruz inşallah. 6 ay bekledik gerekirse mart sonuna kadar da bekleriz hem seçimler de geçince dolar/tl ne oluyor önümüzü bir görmüş olalım.
member
Activity: 350
Merit: 12
Zaten tescilli olarak en uzun ayı sezonunu yaşıyoruz. Biraz toparlanma olsa iyi olacak.
member
Activity: 713
Merit: 31
Bunun diğer versiyonunu iddia edenlerde var. Kötü günler bitiyor, daha kötüleri geliyor diye... Görüş tabi ikisine de saygım var. Ancak bence ne buradan büyük bir çöküş gelecek ne de çıkış... Uzun bir süre buralardayız bence tadını çıkarın Smiley
Pages:
Jump to: