Pages:
Author

Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR! - page 13. (Read 17513 times)

full member
Activity: 672
Merit: 110
oldu paşam oldu bir de ay vermiş.bu ay vermeler 1 senedir devamedıyor da verılen tarıhlerden sonra nedense bitcoın daha da cok duserek devam edıyor tarıh verenlere de bır guzel sövülüyor sonra Cheesy
member
Activity: 328
Merit: 11
btc tarihinde şubat ayı hep yükselişle geçmiş. İlk defa bu yıl kötü hareketlilik söz konusu. Umarım başlıktaki gibi güzel bir yükseliş başlar ve ivmeyi arkasına alarak bizi bu bataklıktan kurtarır. kimsede sabır kalmadı artık
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Hadi bakalım reis inşallah.400 gündür ayıda takılıyor.Herkes dalak böbrek bıraktı valla.100 olan 1 oldu 1 olan 0.001 oldu.rezil rüsva herkes.böyle iyi yorumlar bile insanı umutlandırıyor
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Bence toparlanma biraz daha zaman alabilir.BAKKT ve SECin herhangi bir açıklaması olmadı henüz.Ne zaman onay verirler işte o zaman yükseliş başlar.
full member
Activity: 980
Merit: 152
En az bir yıl daha kalıcı bir yükselişin olmayacağını düşünenlerdenim. Yükseliş için henüz şartlar uygun değil. Dünya yavaş yavaş karışmaya başlıyor, en son Abd ve Rusya nükleer anlaşmadan çıktıklarını duyurdu. Avrupa resesyona girmek üzere, Amerika'da da bu yönde beklenti var. Yükseliş tüm bu süreçlerin tamamlanmasından sonra başlayacak.
member
Activity: 392
Merit: 10
Bir yükselişin gelmesi gerçektende hepimiz için iyi olur ancak çok umutlanmak istemiyorum. Niçe'nin dediği söz aklıma geliyor ''Umut kötüdür çünkü işkenceyi uzatır''
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool

Cheesy Cheesy Cheesy kısa fıkra gibi baktıkça gülüyorum. rabbim de seni güldürsün hocam...  son listede airdroplara katılmak istedim ama bir tanesi bilgisayara cüzdan indirtmek istedi benim program engelledi. bende vazgeçtim.
sanal bilgisayar kullanmıyorsanız güvenmediğiniz hiçbir cüzdanı indirmeyin hocam. yazık olur yoksa.
member
Activity: 742
Merit: 19
İşte analiz böyle olur toparlanma başlıyor dediyse başlar.Bence dağılalım pusuda bekleyelim.Yine bir yerden haber akmıştır muhtemelen.Bize umut olması içimize su serpmesi güzel.Yakında desenize tamamen batacağız. Grin
member
Activity: 448
Merit: 15
Pek toparlanma evresi değil gibi. Yükseliş bi süre daha bekleyecek gibi.

Umarım 2018 sonu beklediğim yükseliş gibi ters etki olur da yanılırım, yükseliş başlar da yüzler güler. Bu da benim totemim olsun, negatif beklenti.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
heh yarrağı yedik. bu dümbelek toparlanma başlıyor diyorsa 3-5 yıl daha diplerdeyiz
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Son konun patlamadı mı senin kambria 400 sat olacak dedin,  100 e doğru gidiyor.  Trolsen komik değil daha güzel forumlar oralarda takıl bence
full member
Activity: 910
Merit: 105
Valla umut her zaman var ama neye dayanarak Şubat diyorsun? Çok şükür kötü günler bitti daha kötü günler bizi bekliyor olmasın durum? Çünkü yukarı atamıyor kendini bu bantta takılı kaldı ve buradan 3000 altı görülebilme olasılığı var. Öyle olursa birkaç ay daha toplayamaz piyasa kendini.
sr. member
Activity: 1129
Merit: 267
lan sen çöplük coine 10 gün içinde çok güzel artacak diye konu açan ergen değil misin Smiley
member
Activity: 630
Merit: 37
carolina vardı bir zamanlar bu forumda delinin tekiydi sonu banlanmak oldu onu hiç aratmıyorsun boş adam
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Bunu neye dayanarak söylüyorsun hocam merak ediyorum analiz mi yaptın yani böyle bir iddia ortaya attın madem kaynağınız dayanağını da sun

Dayanacak birşeyler buluyor bizim yakışıklı maşallah supermen gibi gözler var duvar ötesi kızılötesi zamanötesi sürekli şu çıkacak diyor çıkıyor tütütütüt maşallah hocam inşallah hocam  Grin
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Toparlanma diyorsan boğa dönemi diyorsan her zaman bir söz vardır tersi olabilir o zaman. Neyse biz beklemeye devam edelim zaten biz alıştık hodla diyebiliriz.

O yüzden bu tarz durumlar bizim için bir kırılma olarak yansımaz.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Bunu neye dayanarak söylüyorsun hocam merak ediyorum analiz mi yaptın yani böyle bir iddia ortaya attın madem kaynağınız dayanağını da sun
member
Activity: 532
Merit: 22
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool

Cheesy Cheesy Cheesy kısa fıkra gibi baktıkça gülüyorum. rabbim de seni güldürsün hocam...  son listede airdroplara katılmak istedim ama bir tanesi bilgisayara cüzdan indirtmek istedi benim program engelledi. bende vazgeçtim.
member
Activity: 532
Merit: 22
köy hayatını bilen arkadaşlar bilir. mutlaka her köyde bir deli olur. Rabbim veriyor , insanlara ibret alsınlar diye. forumda da çok şükür var. bir ara carolina denilen deli vardı. iyice tırlatınca bastılar götüne tekmeyi. Allah tan bu kerata zararsız.

yok mu yeni coin senin cryptopia da hack yedi. kubera kumbera titicoin stellarholding ne oldu bunlara.?  Cheesy
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Selamlar,

forumdan tanırsınız beni. Balina toplulukları olsun, medya sosyal bağlantıları olsun karışık grupların içindeyim. Aldığım bilgiler ve izlenimlerim sonucunda Şubat ayının iyi geçeceği yönde. İsteyen SS alsın sonra bakarız. Bilgiler bu şekilde. Artık yükseliş başlayacak diye umuyorum. Tabi YTD ama güzel haberler gelecek bence ve bana teşekkür edeceksiniz. !

Bol kazançlar.

1 Subat 23.17 : BTC: 3,500 Market cap 114,000,000,000$

Maalesef tanıyoruz, maaalesef Smiley

bu da çok komik geldi valla sesli güldüm  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Pages:
Jump to: