Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 11. (Read 8205 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 01, 2023, 03:44:14 PM
Gerek Fenerbahçe gerekse Beşiktaş'ın grubu gayet güzel. Umarım güzel futbol ile şu takımları sağlam ezer ve konferans ligine damga vururuz.
Her iki takım içinde umutluyum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
September 01, 2023, 02:56:59 PM
Fenerbahçe'nin rakipleri Twente'den zor değil bana kalırsa. Twente'ye 5 gol atan Fenerbahçe bu rakiplerini de rahat bi şekil yener. H grubunda çok net bi favori Fenerbahçe. FC Nordsjelland bi miktar zorlayabilir belki. Kuzey takımları tehlikelidir bilirsiniz. Onun dışında Ludogarets, Spartak Trnava Fenerbahçe'den puan alamaz. Beşiktaş ise Club Brugge ile birincilik çekişmesi yaşar D grubunda. Tabiki Bodo Glimt de FC Nordsjelland gibi tehlikeli bi takım bana göre. Ben kuzey takımlarına karşı şansımızın pek bi tutmadığını düşünüyorum. Soğuk ülkeler, sentetik çimler. Bizim takımlarımız iin kabus oluşturuyor. Tabiki temsilcilerimizin daha iyi olduğunu düşünüyom. Ama bu maçları çantada keklik göremeyiz. Dikkatli olmalı temsilcilerimiz.
Bu sene Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın konferansa gitmeleri ülke puanı için büyük avantaj oldu. Bir sürü puan kazanıldı. Adana Demirspor’da maksimum puan kazanarak elendi. Bu yüzden bu seneki puan durumunun geçen seneden daha iyi olacağını düşünüyorum. Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın grupta 6/6 yapma ihtimallerini düşünürsek puana coşacağımız bir sene olacak. Keşke Fenerbahçe’ye de Genk gelseydi ve Belçika takımlarından puanlar koparsaydık.
Hocam Beşiktaş ve Fenerbahçe Avrupa ligine gitseler de orada şov yapabilecek bir kadroya sahipler. Ben iki takımınızın da gruplarda yenilmeyeceğini düşünüyorum tabi Beşiktaş’ın durumu Fenerbahçe’ye göre daha zor görünüyor ancak iki takımımız da gruplarına göre oldukça güçlü takımlar keşke adana da çıksaydı ama Belhanda onları yaktı
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
September 01, 2023, 02:15:56 PM
Fenerbahçe'nin rakipleri Twente'den zor değil bana kalırsa. Twente'ye 5 gol atan Fenerbahçe bu rakiplerini de rahat bi şekil yener. H grubunda çok net bi favori Fenerbahçe. FC Nordsjelland bi miktar zorlayabilir belki. Kuzey takımları tehlikelidir bilirsiniz. Onun dışında Ludogarets, Spartak Trnava Fenerbahçe'den puan alamaz. Beşiktaş ise Club Brugge ile birincilik çekişmesi yaşar D grubunda. Tabiki Bodo Glimt de FC Nordsjelland gibi tehlikeli bi takım bana göre. Ben kuzey takımlarına karşı şansımızın pek bi tutmadığını düşünüyorum. Soğuk ülkeler, sentetik çimler. Bizim takımlarımız iin kabus oluşturuyor. Tabiki temsilcilerimizin daha iyi olduğunu düşünüyom. Ama bu maçları çantada keklik göremeyiz. Dikkatli olmalı temsilcilerimiz.
Bu sene Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın konferansa gitmeleri ülke puanı için büyük avantaj oldu. Bir sürü puan kazanıldı. Adana Demirspor’da maksimum puan kazanarak elendi. Bu yüzden bu seneki puan durumunun geçen seneden daha iyi olacağını düşünüyorum. Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın grupta 6/6 yapma ihtimallerini düşünürsek puana coşacağımız bir sene olacak. Keşke Fenerbahçe’ye de Genk gelseydi ve Belçika takımlarından puanlar koparsaydık.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
September 01, 2023, 02:10:57 PM
Fenerbahçe'nin tüm rakiplerinin çok basit olduğunu düşünüyorum. Tam konsantrasyonlu oynandığı sürece ben 6'da 6 bile yapılabileceğini düşünüyorum. Beşiktaş'ın grubuna gelince de Club Brugge zorlayıcı bir takım olabilir. Onun dışında sıkıntı çıkaracak bir takım yok. Bodo/Glimt'i biliyorum. Avrupa kupalarında varıyla yoğuyla oynayan bir takım. Yine de Beşiktaş'ın aradaki kalite farkını gösterebilmesi lazım. Club Brugge'a karşı da avantajlı sonuçlar elde edilebilirse grup liderliğini alabilirler.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
September 01, 2023, 12:43:04 PM
Fenerbahçe’nin rakipleri aslında zor olmayabilir ama kolay da değil. Ludogorets’in dün deplasmanda Ajax’ı yendiğini belirtmek isterim. Rakipleri hafife almak hiç de iyi bir davranış olmaz. Her maça final maçı gibi çıkıp oyunlarını oynamaları gerekiyor. İsimlere bakınca kolay grup gibi duruyor ama ben tam olarak öyle olduğunu düşünmüyorum. Buradaki her rakip birer aşamadan geçerek buralara kadar geldi ve her maç tehlikeli ve dikkatli oynamamız gerekiyor. Twente ile yarışma konusunda belki daha düşük seviyede kalabilirler ama tehlikeli olabilecek oyuncuları illaki var.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 01, 2023, 10:06:10 AM
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
September 01, 2023, 09:53:47 AM
Fenerbahçe dün çok iyi oynayamamasına rağmen maçı kazanmasını bildi. Deplasmanda baskılı oynamayı başaramadı fakat Twente’nin ataklarını güzel bir şekilde savunduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede maçı gol yemeden tamamlamayı başardılar. Üstüne Joshua King’in attığı depar sayesinde penaltı kazanıp bunu da gole çeviren Dzeko takımına galibiyet getiren isimler olduğunu söyleyebiliriz.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
September 01, 2023, 09:36:01 AM
Güzel kura çektik lider olup gruptan çıkmamız lazım. Club Brugge güçlü bir ekip ancak Bodo Glimt ve Lugano çok zayıf rakipler. Onlardan 12 puan alırsak Club Brugge'a yenilmediğimiz sürece gruptan lider çıkarız. Şampiyonlar Ligi seviyesinde bir rakip Club Brugge ama biz de öyleyiz. Bu turnuvada hedef final oynamaksa zaten grup aşamasında rakip seçilmemeli.
Fiorentina, Eintracht Frankfurt ve Aston Villa grup aşamasında en güçlü görünen takımlardı onların hiçbiri denk gelmedi. Club Brugge uzak olduğumuz bir rakip değil daha önce oynadık kazandık yine yeneriz onları.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
September 01, 2023, 05:16:32 AM
Adana Demirspor'un eleniş şekli gerçekten üzücüydü. Genk gibi tecrübeli bir takıma karşı çok iyi iş çıkarsalar da Belhanda'nın kaçırdığı penaltı pahalıya mal oldu. 4 takımla Avrupa kupalarında devam ediyor olsak ülke puanı için daha hoş olurdu ama hala 3 takımımız mevcut. Umarım güzel başarılar elde edebiliriz.

Konferans Ligi kuralarında da temennim iki temsilcimiz için de olabildiğince rahat bir grup düşmesi. Aston Villa, Fiorentina gibi takımlar gelmezse çok daha iyi olur.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
September 01, 2023, 01:20:29 AM
En zor rakibi Adana Demirspor çekmişti aslında maçların ilk devrelerinde hep daha iyi olan taraf Adana Demirspor'du ancak her iki maçında ikinci devrelerinde oyun olarak çok düştük ona rağmen maçı penaltılara taşımayı başardık ancak şans bizden yana değildi.Karacic'in uzatma dakikalarında efsanevi bir kurtarışı olmasa penaltılar için ona da tepki gösterilirdi çünkü rakibin 4.penaltısını içine aldı desek yanlış olmaz.

Konferans liginde torbalar bu şekilde görseli 12numaranın twitter sayfasından aldığım için Sarı Lacivert  Grin Fenerbahçe 1.torbadan katılırken diğer temsilcimiz Beşiktaş 3.torbadan kuraya katılıyor.Rakiplere baktığım vakit her iki takımımızın da sorun yaşamadan üst tura çıkması gerekiyor.2. torbadan gelebilecek Aston Villa işleri olumsuz anlamda değiştirebilir.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
August 31, 2023, 06:25:54 PM
Konferans liginde Türkiye için güzel bir akşamdı istediğimiz sonuçları aldık. Adanademirspor maçı uzatmalara kadar götürsede penaltıda kaybetmeleri biraz şanssızlık oldu neyse sorun değil iyi mücadele ettiler buraya kadar iyi geldiler bir sonraki sefer diyelim artık. Fenerbahçe ve Beşiktaş için oldukça rahat bir akşamdı. Fenerbahçeli oyuncular fazla agresif bir oyun oynadı gerek yoktu aslında 5-6 tane sarı kart en az ilk yarıda oldu kırmızı karta gidebilirdi gene de sorun değil büyük bir üstünlük var oyunun sertleştirmeye boşuna sakatlık vermeye gerek yoktu, herhangi bir problem olmadı sakatlanma durumları gibi. İrfancan kafasına darbe aldı neyse ki sonradan durumu toparlandı, daha kötüsü olabilirdi.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
August 31, 2023, 06:07:57 PM
Belhanda hakkın söylemek istediklerimi açık açık buraya yazsam en az 20 yıldan başlar. Zaten bunu bu yüzden göndermiştik, sorun penaltı kaçırmasında falan değil he, yanlış anlaşılmasın, futboldur bu illa atarsında kaçarda yapabilecek bir şey yok ona, insanlık halidir der geçersin. Sorun bu ......'ın hem son dakikalarda karşı karşıya pozisyonda yürüyerek gitmesi yüzünden kaçırması hemde üstüne yetmezmiş gibi sırıtması. Arkadaş, konferans ligine sokacak golü kaçırıyorsun, üstüne birde gülüyorsun. Aynı şey penaltılardada oldu, adam bir takımın, bir şehrin tamamının içinden geçecek bir hata yapıyor sonra dönüp sırıtıyor. Bununda üzülmesi böyleyi falan anlamam ben abi, olmaz, gülemezsin, "içinden üzülüyodur" falan yemezler, fake bile olsa üzüleceksin, kalkıp suratımıza suratımıza gülersen daha ohooooo çok küfür yersin.

Bu arada beşiktaş ve fenerbahçeyi tebrik ediyorum, yine muhteşem futbol oynadılar, gerçekten bizim ucu ucuna yendiğimiz ve ecel terleri döktüğümüz üstüne bi de ADS ile bu stresi yaşadığımız şu dönemde fenerde beşiktaşta cansuyu oluyor insana, çatır çatır çıkıp top oynuyorlar.

Belhandaya bugün bayağı kişi sövmüştür sanıyorum.120’nci dakikada yaşanan pozisyonda öyle bir hata oldu ki resmen al da at dediler ama koşmaya bile yeltenmedi.En azından şut çekmeyi deneseydi belki daha yararlı olurdu.Penaltı pozisyonunda topa öyle bir geldi ki dedim içimden bu kaçıracak.Kaçırdı ve sırıtmaya devam etti.Çok sinir bozucuydu.Keşke penaltı kullanmasaydı.

Yola devam eden 3 büyükleri tebrik ederim.Umarım konferans liginde zaferlerden zaferlere koşulacak yeni maçlar izleyebiliriz.
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
August 31, 2023, 05:30:33 PM
Belhanda hakkın söylemek istediklerimi açık açık buraya yazsam en az 20 yıldan başlar. Zaten bunu bu yüzden göndermiştik, sorun penaltı kaçırmasında falan değil he, yanlış anlaşılmasın, futboldur bu illa atarsında kaçarda yapabilecek bir şey yok ona, insanlık halidir der geçersin. Sorun bu ......'ın hem son dakikalarda karşı karşıya pozisyonda yürüyerek gitmesi yüzünden kaçırması hemde üstüne yetmezmiş gibi sırıtması. Arkadaş, konferans ligine sokacak golü kaçırıyorsun, üstüne birde gülüyorsun. Aynı şey penaltılardada oldu, adam bir takımın, bir şehrin tamamının içinden geçecek bir hata yapıyor sonra dönüp sırıtıyor. Bununda üzülmesi böyleyi falan anlamam ben abi, olmaz, gülemezsin, "içinden üzülüyodur" falan yemezler, fake bile olsa üzüleceksin, kalkıp suratımıza suratımıza gülersen daha ohooooo çok küfür yersin.

Bu arada beşiktaş ve fenerbahçeyi tebrik ediyorum, yine muhteşem futbol oynadılar, gerçekten bizim ucu ucuna yendiğimiz ve ecel terleri döktüğümüz üstüne bi de ADS ile bu stresi yaşadığımız şu dönemde fenerde beşiktaşta cansuyu oluyor insana, çatır çatır çıkıp top oynuyorlar.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
August 31, 2023, 03:47:33 AM
Biraz abartmış gibi görünebilirim
Bence abartmıyorsunuz.

Bu sezon olmasa bile birkaç sezon içinde bir Türk takımı bu kupayı muhakkak almalı. Kabul etmeliyiz ki Fenerbahçe bu sezon iyi bir takım oluşturdu. Fakat ben ilk seneden bu kupayı kazanmalarını pek beklemiyorum. Tabii ki istikrarlı bir şekilde devam ederlerse bu kupayı birkaç sezon sonra bizim ülkemize getirebilirler. Galatasaray Uefa kupasını kazanmadan önce Türkiye liginde üst üste tam 4 sezon boyunca şampiyon olmuştu. Uefa konferans ligini kazanmak için Fenerbahçe'nin Türkiye ligi şampiyonu olmasını ön koşul olarak koymuyorum ama İsmail Kartal veya başka bir teknik direktör ile istikrarlı birkaç sene devamlılık sağlanırsa sonunda bu kupayı kazanabilirler.

UEFA kupası haricinde Avrupa'da bir başarımız yok. UEFA konferans ligi bize Avrupa'da bir başarı daha kazanmamızı sağlayabilir. Uefa kupası kadar olmasa da epey saygın bir organizasyon bence. Umarım Türk takımlarında biri bu kupayı kazanır günün birinde.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
August 30, 2023, 11:29:48 PM
Bu akşam oynanacak maçta tüm temsilcilerimize başarılar dilerim.Hollanda’da oynayacak Fenerbahçe en rahat takım konumunda çünkü ilk maçta aldığımız 5-1’lik büyük bir skor avantajı var.Tabii bu futbol ne olacağı belli olmaz o yüzden rehavete kapılmadan rahat bir şekilde oynamak, galibiyet alıp ülke puanına katkıda bulunmak gerekiyor.Beşiktaş’ın Dinamo Kiev’i İstanbul’da da rahatça geçmesini bekliyorum.Adana en zor maça çıkacak takımımız ilk maçta yenildiler ve işleri çok zor.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
August 30, 2023, 09:32:35 PM
Fenerbahçe çok kasmadan top oynar yarın, çünkü ilk maç 5-1 kazandılar ve bunun rahatlığı var üstlerinde.
Twente yenebilir gibi geliyor bana.

Beşiktaş 3-2 yeni ilk maçı ama Kiev sakat bir takım tedbirli oynaması gerekiyor 1 gol yemeleri takımı alt üst edebilir.

Adana Demirspor buralara kadar çok iyi geldi, ilk maçta kaçırdıkları golleri atabilselerdi onlarda rahat olacaklardı ama ikinci yarıya kötü başladılar ve adamlar daha iyi oynamaya başladılar, adamların attığı goller ben geliyorum diye bağırıyordu Adana bir şey yapamadı.
Umarım yarın kazanırlar.

Adana Demirspor, kazanmalı ve ülke puanına katkı sağlayarak turu geçmeli. Çok kritik bir maç olacak onlar için. Kadrolarında Avrupa ligi tecrübesi olan oyuncuları bile var. Galatasaray forması giyen oyunculardan Belhanda ve bir kaç başarılı oyuncu daha üst seviyede Avrupa’da maçlara çıkmıştı. Burada büyük avantaj maçın Adana’da olması. Ben ev sahibi olarak kazanacaklarını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
August 30, 2023, 05:56:12 PM
Fenerbahçe çok kasmadan top oynar yarın, çünkü ilk maç 5-1 kazandılar ve bunun rahatlığı var üstlerinde.
Twente yenebilir gibi geliyor bana.

Beşiktaş 3-2 yeni ilk maçı ama Kiev sakat bir takım tedbirli oynaması gerekiyor 1 gol yemeleri takımı alt üst edebilir.

Adana Demirspor buralara kadar çok iyi geldi, ilk maçta kaçırdıkları golleri atabilselerdi onlarda rahat olacaklardı ama ikinci yarıya kötü başladılar ve adamlar daha iyi oynamaya başladılar, adamların attığı goller ben geliyorum diye bağırıyordu Adana bir şey yapamadı.
Umarım yarın kazanırlar.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
August 30, 2023, 02:58:28 PM
Biraz abartmış gibi görünebilirim ama Fenerbahçe konferans liginde favrorilerimden biri bu sene. Dzeko ve Tadic ikilisi bu sezona çok iyi başladılar. Oyunlarını sezonun geneline yaymayı başarırlarsa konferans ligini ve ligi sonuna kadar zorlayabiliriz. Tabii bu konuda bazı çekincelerim de yok değil. Bu ikili kendi limitlerini bilerek hareket etme erdemine sahip olabilecekler mi merak ediyorum. İsmail Kartal onları sahada yorulmuş olarak gördüğünde oyundan çıkarmak isteyince olgunlukla karşılık vermeleri gerekecek. Bazen yedek kalma ihtimalleri bile olacak. Kariyerleri kapris ve ego barındıran davranışlar sergilemelerine sebep olabilir. Fakat Fenerbahçe'nin büyüklüğü altında kalmayı içlerine sindirebilirlerse konferans ligini kazanmamıza yardımcı da olabilirler.

Twente maçı hakkında yorumum yok. İlk maçtan turu bitirdiğimiz bir maç. Diğer temsilcilerimize başarılar dilerim.

Bence abartmıyorsunuz. Fenerbahçe eğer güzel bir form tutturursa Konferans Ligi'nin şu an için favorilerinden birisi. Burada genel olarak çok ciddi rakiplerin sayısı az oluyor. Avrupa Ligi'nden gelecek takımlar da olacak tabi ki ama yine iyi bir oyunla çok iyi bir aşamaya kadar gidilebilir. Fenerbahçe'nin bence en az yarı final oynama kapasitesi var. Bu sezonki kadrolarını çok beğendim. Livakovic transferi ile kalelerini de güvenceye almış oldular. Beşiktaş ve Adana Demirspor'dan daha başarılı olabilmeleri lazım.

Beşiktaş ve Fenerbahçe turu geçer de, Adana Demirspor turu geçerse büyük sürpriz olur çünkü Genk çok güçlü takım, onu eleyerek hem gruplara kalırlar hem de ülke puanına katkıda bulunurlar, unutmamak lazım ki ilerideki rakiplerden birisi Belçika, bu sene iyi gidiyor takımlar, umarım sürpriz bir elenme yaşamayız,
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
August 30, 2023, 02:41:13 PM
Biraz abartmış gibi görünebilirim ama Fenerbahçe konferans liginde favrorilerimden biri bu sene. Dzeko ve Tadic ikilisi bu sezona çok iyi başladılar. Oyunlarını sezonun geneline yaymayı başarırlarsa konferans ligini ve ligi sonuna kadar zorlayabiliriz. Tabii bu konuda bazı çekincelerim de yok değil. Bu ikili kendi limitlerini bilerek hareket etme erdemine sahip olabilecekler mi merak ediyorum. İsmail Kartal onları sahada yorulmuş olarak gördüğünde oyundan çıkarmak isteyince olgunlukla karşılık vermeleri gerekecek. Bazen yedek kalma ihtimalleri bile olacak. Kariyerleri kapris ve ego barındıran davranışlar sergilemelerine sebep olabilir. Fakat Fenerbahçe'nin büyüklüğü altında kalmayı içlerine sindirebilirlerse konferans ligini kazanmamıza yardımcı da olabilirler.

Twente maçı hakkında yorumum yok. İlk maçtan turu bitirdiğimiz bir maç. Diğer temsilcilerimize başarılar dilerim.

Bence abartmıyorsunuz. Fenerbahçe eğer güzel bir form tutturursa Konferans Ligi'nin şu an için favorilerinden birisi. Burada genel olarak çok ciddi rakiplerin sayısı az oluyor. Avrupa Ligi'nden gelecek takımlar da olacak tabi ki ama yine iyi bir oyunla çok iyi bir aşamaya kadar gidilebilir. Fenerbahçe'nin bence en az yarı final oynama kapasitesi var. Bu sezonki kadrolarını çok beğendim. Livakovic transferi ile kalelerini de güvenceye almış oldular. Beşiktaş ve Adana Demirspor'dan daha başarılı olabilmeleri lazım.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
August 30, 2023, 06:04:58 AM

Pages:
Jump to: