Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 14. (Read 8206 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 878
July 31, 2023, 09:28:47 PM
Yarın Fenerbahçe Zimbru deplasmanında oynayacak, ilk maçta alınan açık ara farklı galibiyet, kadro rotasyonuna yansıyacak diye düşünüyorum, gençlerden oluşan bir kadro ile mücadele etme şansı var Fenerbahçe’nin, konferans liginde bazı önemli takımlar büyük yenilgiler aldı, yarın ki maçlardan sonra bazı takımlar tur atlayacak, umarım bu elemelerden sonra kaybeden ve elenen hiç bir takımımız olmaz,

Fenerbahçe-Zimbru maçı S Sport Plus kanalında verilecek, maç 20.30’da başlayacak. Bu maçın da açık ara Fenerbahçe galibiyeti ile bitebileceğine inanıyorum. Fenerbahçe, geçen maça göre bir kaç değişiklik ile maça başlayabilir.

Tirana- Beşiktaş maçı 3 Ağustos saat 21.00’de S Sport Plus ekranlarında olacak. Beşiktaş’ın bu maça da ana kadrosu ile çıkacağını düşünüyorum. Rövanşta da önemli bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

Aynı gün ve aynı saatte Adana Demirspor-Cluj’u ağırlayacak. En büyük risk bu maçta. Umarım temsilcimiz bu maçı kazanır. Maç TV 8.5’dan canlı yayınlanacak.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
July 31, 2023, 01:53:43 PM
Yarın Fenerbahçe Zimbru deplasmanında oynayacak, ilk maçta alınan açık ara farklı galibiyet, kadro rotasyonuna yansıyacak diye düşünüyorum, gençlerden oluşan bir kadro ile mücadele etme şansı var Fenerbahçe’nin, konferans liginde bazı önemli takımlar büyük yenilgiler aldı, yarın ki maçlardan sonra bazı takımlar tur atlayacak, umarım bu elemelerden sonra kaybeden ve elenen hiç bir takımımız olmaz,
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
July 29, 2023, 02:20:21 PM
3 takımımızın da tur için yeterli sonuçları ilk maçtan aldığını düşünerekten güzel bir hafta geçirdiğimizi söylemeliyim.Fenerbahçe evinde rakibini darmaduman etti ve turu ikinci maça bırakmadı diyebiliriz.Formalite icabı maça çıkacak ve böyle olacağını düşünerekten yedek bekleyen oyuncuları deneme amaçlı bir ilk 11 görebiliriz.
Beşiktaş'ta ilk maçtan 3-1'lik skorla deplasmana en azından rahat gidecektir.Deplasmanda da yenilmelerini beklemiyorum.
En zor maç olarak tabiki ADS'nin rakibi.Cluj'u deplasmanda 1-1 berabere kalması ADS için önemli bir sonuçtu ve evinde kesinlikle bir galibiyet alarak uzatmalara götürmemesini temenni ediyorum.
İşte fenerimden beklediğim performans 5 tane attık ve rövanşta da as kadro çıkalım bir 5 de Moldova’da atalım istiyorum uzun zamandır böyle galibiyetlere hasretiz ah ulan arda keşke 1 sene daha kalsaydın da bu sene de Çubuklu ile seni izleme şansımız olsaydı neyse sağlık olsun ülke puanının arttığı bir sene olmasını temenni ediyorum inşallah güzel puanlar alırız

Takım zaten Fenerbahçe ayarında değildi. Bu elemeyi geçince diğer eleme de vardı sanırım o elemelerde de Fenerbahçe ayarında bir takım yok. Biraz daha ilerleyelim gruplarda bile Fenerbahçe ayarında takım gelme olasılığı düşük. Ancak Avrupa kupasında turnuvadan elenen ve konferans ligine düşen bir takım olursa Fenerbahçe ayarında veya daha iyi çıkabilir. Bunun dışında elemenin en güçlü takımlarından biri Fenerbahçe.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 29, 2023, 12:51:05 PM
3 takımımızın da tur için yeterli sonuçları ilk maçtan aldığını düşünerekten güzel bir hafta geçirdiğimizi söylemeliyim.Fenerbahçe evinde rakibini darmaduman etti ve turu ikinci maça bırakmadı diyebiliriz.Formalite icabı maça çıkacak ve böyle olacağını düşünerekten yedek bekleyen oyuncuları deneme amaçlı bir ilk 11 görebiliriz.
Beşiktaş'ta ilk maçtan 3-1'lik skorla deplasmana en azından rahat gidecektir.Deplasmanda da yenilmelerini beklemiyorum.
En zor maç olarak tabiki ADS'nin rakibi.Cluj'u deplasmanda 1-1 berabere kalması ADS için önemli bir sonuçtu ve evinde kesinlikle bir galibiyet alarak uzatmalara götürmemesini temenni ediyorum.
İşte fenerimden beklediğim performans 5 tane attık ve rövanşta da as kadro çıkalım bir 5 de Moldova’da atalım istiyorum uzun zamandır böyle galibiyetlere hasretiz ah ulan arda keşke 1 sene daha kalsaydın da bu sene de Çubuklu ile seni izleme şansımız olsaydı neyse sağlık olsun ülke puanının arttığı bir sene olmasını temenni ediyorum inşallah güzel puanlar alırız
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
July 29, 2023, 10:09:46 AM
hero member
Activity: 868
Merit: 878
July 27, 2023, 09:20:14 PM
Konferans liginde Türk takımlarının performansı fena sayılmazdı. Fenerbahçe, zayıf rakibi Zimbru’ya İstanbul’da 5 gol atarak konferans liginde ikinci maçlar öncesi turu geçti diyebiliriz. Beşiktaş ise 3-1 kazanarak önemli bir avantaj elde etti. En riskli olarak Cluj-Adana Demirspor maçını söyleyebiliriz. Maçın sonucu 1-1 oldu ve Cluj kalecisi 3-4 tane net pozisyonu kurtardı. Rövanş Adana’da olacak ve turu geçersek Avrupa’da yolumuza tüm Türk takımları olarak devam edeceğiz.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
July 27, 2023, 02:04:54 PM
Fenerbahçe beni şaşırttı. Rakip güçsüz ve Fener canavar gibi bir kadro kurdu ama düşündüğümden çok daha iyi oynadılar. Böyle oynamaya devam ederlerse bizi çok iyi temsil edeceklerine eminim. Tabi bunda rakibin başarısız olması önemli bir paya sahip ama bence umut veren bir kadro var.
Tadic takımı birkaç sıra üste taşıyabilecek birisi tek başına. Gerçekten istekli oynuyor

Fenerbahçe Cengiz Ünder’i de alacak deniyor, Cengiz sağda Tadic veya Kent solda, forvet Dzeko, Fenerbahçe çok can yakacak, bu arada Adana demir sporun maçı şu an başlıyor ve maçı TV 8.5 veriyor, maç izlemeyi özlemişiz, Romanya’da alınacak bir galibiyet rövanşı kesinleştirir, bu arada Cluj en zor takımı çekti, Adana Demirspor’un çok iyi kadrosu var, bu sene ülke puanı yine artacak bence,

Avrupa kalitesi olan futbolcuların takıma gelecek olması güzel. Cengiz Ünder artık daha yukarıya gidebilecek gibi görünmüyor. En azından buraya gelip iyi bir kadro ile çalışırsa ülkesinde iyice popüler bir şekilde devam edebilir. Yaşı çok değil ama büyük kulüplerin radarından çıkmış bir oyuncu.
Zaten transfer pazarlığında sona gelindiğine dair haberler de var. 1-2 güne netleşir ve imzaya gelir muhtemelen Smiley
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
July 27, 2023, 01:46:33 PM
Fenerbahçe Cengiz Ünder’i de alacak deniyor, Cengiz sağda Tadic veya Kent solda, forvet Dzeko,

Bu iki futbolcu Roma'da birlikte oynamışlardı. Cengiz Ünder'in Avrupa kariyeri belirli bir seviyeyi aşmayı başaramadı maalesef. Premier lig, Serie A ve Lig 1 derken anavatana geri dönüş süreci başladı. Avrupa'da oynamaya devam etmesini dilerdim ama haberler geri döneceği yönünde.

Fenerbahçe'yi ben de tebrik ederim. Çok rahat, çok profesyonel bir galibiyet aldı. Cheesy Diğer temsilcilerimiz ADS ve Beşiktaş bu akşam oynayacaklar maçlarını. ADS şu anda Cluj karşısında 1-0 geride. Maçın henüz başı ama Cluj zaman zaman etkili oluyor. Galatasaray daha önce şampiyonlar liginde karşılaşmıştı bu takımla. Romanya'nın köklü takımlarından biri. ADS'nin biraz kötü bir kura çektiğini söyleyebiliriz.
sr. member
July 27, 2023, 01:29:52 PM
Fenerbahçe beni şaşırttı. Rakip güçsüz ve Fener canavar gibi bir kadro kurdu ama düşündüğümden çok daha iyi oynadılar. Böyle oynamaya devam ederlerse bizi çok iyi temsil edeceklerine eminim. Tabi bunda rakibin başarısız olması önemli bir paya sahip ama bence umut veren bir kadro var.
Tadic takımı birkaç sıra üste taşıyabilecek birisi tek başına. Gerçekten istekli oynuyor

Fenerbahçe Cengiz Ünder’i de alacak deniyor, Cengiz sağda Tadic veya Kent solda, forvet Dzeko, Fenerbahçe çok can yakacak, bu arada Adana demir sporun maçı şu an başlıyor ve maçı TV 8.5 veriyor, maç izlemeyi özlemişiz, Romanya’da alınacak bir galibiyet rövanşı kesinleştirir, bu arada Cluj en zor takımı çekti, Adana Demirspor’un çok iyi kadrosu var, bu sene ülke puanı yine artacak bence,
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
July 27, 2023, 01:25:04 PM
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
July 27, 2023, 01:20:43 PM
Bizim tüm takımı toplayacaksın, şu maçın full halini açıp izlettireceksin "BAK BAK TOP NASIL OYNANIR GÖRÜN" diye aşağılayarak izleteceksin hemde. Bizimkiler 10 metre mesafede ki topa koşmaya üşenirken, dün koskoca Tadic o kadar kariyeri var başarısı var, adam yatmaya gelmediğini gösterdi, çıktı paşalar gibi futbolunu oynadı, Dzeko kaç gömlek üstün olduğunu gösterdi, resmen adamlar resital yaptılar, hele Ferdinin gol? Rüyalarına girer insanın. Bizimkilerde anca işte top tutsun, nereye gideceğini bilemesin, anca kovalasın dursun falan. Kardeşim kur savunmanı geriye, full baskı pres ile adamları boğ, ileri sallamak isterlerse savuna ortasahanın ilerisine kadar çıkmamış olunca sıkıntı olmaz, nedir yani 2 tane 3 tane savuna 18 çevresinde kalsa kalan 7-8 kişi ile gol mü atamıyosunuz rakibe. Bak fenere, adamlar bangır bangır futbol oynadılar, futbol budur dedirttiler bizlere. Helal olsun valla Fenere, onları eufaya değil konferansa gönderenlere inat buranın ne kadar yukarısında bir takım olduğunu çatır çatır gösterdiler. Umarım finale Fener Beşiktaş denk gelirde deli gibi eğlenerek bi maç izleriz bizde.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
July 27, 2023, 08:50:46 AM
Fenerbahçe'yi tebrik ederim dün akşamki maç nedeniyle. Güzel bi galibiyet ile ülke puanına önemli bi katkı sundular. Baya bi düşüktü puanımız. Ama son dönemdeki galibiyetler bizi üst sıralara taşımaya başladı yeniden.

Ben maçta Ferdi'nin golünü çok beğendim. Çok şık bi gol atmış bana kalırsa. UEFA Konferans Liginde sezonun golü olabilir bu gol. Tadic, Dzeko da fena oynamamış. Tabiki rakibin zayıf bi takım olduğunu hatırlatmakta fayda var. Rakip Fenerbahçe'ye müsade etti nerdeyse. Fenerbahçe'nin daha güçlü daha iyi bi takım karşısında gücünü test etmesi gerekir daha bi net konuşmak için. Dünkü maça göre takım hakkında kesin kararlar vermek yanlış olur.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
July 26, 2023, 06:11:16 PM
2 gün sonra şöyle 6-7 gollü bir maç izleriz inşallah özledik çok gol attığımız maçları

Fenerbahçe 5-0'lık çok güzel bir galibiyet aldı.😅

Tadic ilk maçında kalitesini ortaya koydu. Alex'ten sonra bu kadar kaliteli ve yaratıcı futbol oynayan futbolcu görmemiştim Fenerbahçe forması altında. Alex gibi tek başına çok maç kazandırır bize bu sezon. Umarım daha sonraki maçlarda beni yanıltmaz. Szymanski de maç boyunca doğru yerde oynadı ve doğru yerlere koşu yaptı. Onu da çok beğendim. Tabii rakibimiz zayıf olduğu için performans değerlendirmelerim yanlış olabilir. Fakat takımın genelinden memnundum.

Bu takım bir kaleci ve iki orta saha transferi yaptığı an başka bir seviyeye çıkar. Mert ve Crespo'nun performansını beğenmedim. Altay geçen sezon bazı maçlarda büyük hatalar yaptı. Tabii bu sezon da aynısı yaşanacak diye bir şey yok ama daha tecrübeli bir kalecinin transfer edilmesi daha iyi olur.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 23, 2023, 08:17:35 AM
Fenerbahçe Moldova takımı Zimbru Chisinau ile eşleşti. Zimbru takımının ismini şimdiye kadar hiç duymadım. Bizim rakibimiz olabilecek bir takım değil bence. Bir önceki turda da San Marino takımı Fiorita'yı 1-1 ve 1-0 neticelenen maçların ardından elemişler. San Marino takımını bile zor elemişler skora bakınca. Bizim rakibimiz olamazlar normal koşullarda.

İlk maçı 26 temmuz'da Şükrü Saracoğlu'nda oynayacağız. Rövanş maçı 1 Ağustos'ta deplasmanda oynanacak. Ülke puanına çok ihtiyacımız var bu dönemde. Umarım herkesi şaşırtacak sürpriz bir sonuçla karşılaşmayız ve turu beklendiği gibi rahat bir şekilde geçeriz.

2 gün sonra şöyle 6-7 gollü bir maç izleriz inşallah özledik çok gol attığımız maçları ya takım San Marino takımını zar zor yendiğine göre kötü bir takım ismini de daha önce hiç duymamıştım şunları yenelim de bir moralimiz yerine gelsin keşke arda bir sene daha bizde kalsaydı da bu sene onu da izleseydik
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
July 23, 2023, 04:06:18 AM
Fenerbahçe Moldova takımı Zimbru Chisinau ile eşleşti. Zimbru takımının ismini şimdiye kadar hiç duymadım. Bizim rakibimiz olabilecek bir takım değil bence. Bir önceki turda da San Marino takımı Fiorita'yı 1-1 ve 1-0 neticelenen maçların ardından elemişler. San Marino takımını bile zor elemişler skora bakınca. Bizim rakibimiz olamazlar normal koşullarda.

İlk maçı 26 temmuz'da Şükrü Saracoğlu'nda oynayacağız. Rövanş maçı 1 Ağustos'ta deplasmanda oynanacak. Ülke puanına çok ihtiyacımız var bu dönemde. Umarım herkesi şaşırtacak sürpriz bir sonuçla karşılaşmayız ve turu beklendiği gibi rahat bir şekilde geçeriz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
June 07, 2023, 04:18:34 PM
Şu ana kadar maçta 53 dakika geride kaldı. Maçta gol sesi çıkmadı. Ne West Ham, ne Fiorentina bu konuda fazla baskılı değiller. İki takım da kontrollü şekilde oynamayı tercih ediyor. Finalde bol gol bekleyenleri hayal kırıklığına uğratan bir maç izliyoruz. Şu görüntüyle maç normal sürede golü zor bulur. Golü atan takım da üstüne yatar ve kupayı alır gibi geliyor bana. Bu arada bu Fiorentina kadrosu finalde olmasını bekliyordum. Kupayı almasını da istiyorum. İtalyanlar için finalde kadar güzel geçti Avrupa macerası ama finallerde kaybediyorlar.
hero member
June 07, 2023, 07:18:28 AM
UEFA Konferans ligi kupası da bugün sahibini bulacak. Ben ısrarla bir İtalyan takımının en az bir kupa kazanacağını tahmin etmeye devam ediyorum. İtalyan takımları bütün Avrupa kupalarında önemli başarılar elde etti. Futbol tanrıları onlara adil davranırsa bunun meyvesini turnuvalardan birinde muhakkak almalılar. İngiltere premier ligi otoriteler tarafından en rekabetçi lig olarak tanımlanıyor. West Ham United premier ligi bu sezon 14. sırada bitirdi. Bence en az premier lig kadar iyi bir rekabete sahip olan bir diğer lig İtalya ligi oldu bu sezon. Fiorentina da İtalya Serie A'yı 8. sırada bitirdi. Fiorentina kendi ligini biraz daha iyi bir konumda bitirdi ama iki takım da orta sıraların takımı. İki denk güçteki takımın maçını izleyeceğimizi düşünüyorum. Bakalım kupayı kim kazanacak.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
May 19, 2023, 01:29:19 PM
Fiorentina çok dramatik bir şekilde turu geçmeyi başardı gerçekten de. 120+10 gibi bir dakikada skoru 3-1'e getirip Basel'i çaresiz bırakarak penaltılara gitmeden noktayı koydu. West Ham ise zaten ilk maçta elde ettiği avantajı Hollanda'da da kazanarak sağlamlaştırıp finale yükselen bir diğer takım oldu. 7 Haziran'da Fortuna Arena(Prag)'da oynanacak olan finalde benim favorim açıkçası West Ham. Fiorentina biraz daha dengesiz bir takım izlenimi veriyor. West Ham bence İngiliz futbolunun kalitesini gösterip maçı alabilecek düzeyde şu an.
sr. member
May 18, 2023, 11:54:14 PM
Fiorentina çok iyi bir geri dönüşle 3-1 kazanarak finalist oldu, diğer yanda Az’yi eleyen West Ham ile finalde yolları kesişerek önemli bir final maçı olacağını bize hissettirdi, Fiorentina’yı dağıtan Başakşehir, kupada önemli bir yere ulaşamazken, 3-0 yenilen Fiorentina finalde oynayacak, belki de kupayı kazanacak, bizim Türk takımlarımızın kronikleşmiş bir sorunu bu, istikrar yok başarıda,
hero member
May 18, 2023, 06:53:30 PM
İtalyan takımları bu yıl tüm Avrupa kupalarında fırtına estiriyor. Şampiyonlar liginde bir İtalyan takımı olan İnter finalde. Avrupa liginde bir İtalyan takımı olan Roma finalde. Konferans liginde de bir İtalyan takımı olan Fiorentina finale çıktı. İtalyan futbolu son yıllarda gözle görülen bir ivme yakaladı. Eskiden sıkıcı olduğu gerekçesi ile esprilere konu olan lig birkaç sene içinde bambaşka bir seviyeye geldi. İngiltere premier liginden sonra bence en iyi lig İtalya ligi. Final İtalyan takımı olan Fiorentina ile bir İngiliz takımı olan West Ham United arasında oynanacak. Zevkli bir maç olacağını düşünüyorum ve bu maçta Fiorentina'yı bir adım önde favori olarak görüyorum.
Pages:
Jump to: