Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 12. (Read 8157 times)

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
August 25, 2023, 07:46:31 AM
Fenerbahçe için harika bir geceydi. 1-0 geriye düştükten sonra Twente'nin kaçırdığı gol belki de maçın dönüm noktasıydı denilebilir. Ondan sonra gelen beraberlik golü ve Twente'nin gördüğü kırmızı kart her şeyi değiştirdi. İkinci yarıda temsilcimizden adeta bir gol şov izledik. Tur net bir şekilde bence de şimdiden Fenerbahçe'nin. Aynı şekilde Beşiktaş'ı da aldığı galibiyetten dolayı tebrik ederim. Son dakika golü ile önemli bir avantaj elde edildi. Beşiktaş da İstanbul'da işi bitirip gruplara kalır.

Fakat Adana Demirspor malesef öne geçse de avantajını koruyamayıp tecrübeli rakibi Genk'in maçı çevirip 2-1 kazanmasına engel olamadı. Umarım evinde oynayacağı rövanş maçında turu geçmeyi bir şekilde başarır.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
August 25, 2023, 06:20:40 AM
Fenerbahçe turu kesinlikle geçti diyebiliriz. Twente teknik direktörü her şey bitmedi demiş ama her şey bitti demek için bile çok geç artık. Cheesy

Beşiktaş da Dinamo Kiev'i eledi diyebiliriz. Ukrayna ligi ve Ukrayna takımları savaş nedeniyle eski gücünde değil. Bunu bir kez daha gördük bu akşam.

ADS maça rüya gibi başladı ama devamını getiremedi. İkinci maçta ADS'yi çok şanslı görmüyorum dürüst olmak gerekirse. Deplasman maçlarında atılan golün daha değerli olduğu uygulama devam etseydi tek gollü bir galibiyet belki turu onlara getirebilirdi ama Adana'da en az iki farkı yakalayabileceklerini sanmıyorum. Umarım ADS bir üst tura çıkar ve ben yanılırım tabii.

Cluj maçı gibi 1-1 bitse daha iyi olurdu ama Adana’da oynayacaklar ve inanılmaz bir taraftar desteği olacağını tahmin ediyorum. Bu taraftar desteğiyle birlikte Adana Demirspor belki Osijek maçı gibi bir sürpriz yapabilir. Bu Sürpriz galibiyet bizi çok mutlu eder çünkü ülke puanı gruplar kalındığı taktirde daha çok artacak.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
August 24, 2023, 06:24:34 PM
Fenerbahçe turu kesinlikle geçti diyebiliriz. Twente teknik direktörü her şey bitmedi demiş ama her şey bitti demek için bile çok geç artık. Cheesy

Beşiktaş da Dinamo Kiev'i eledi diyebiliriz. Ukrayna ligi ve Ukrayna takımları savaş nedeniyle eski gücünde değil. Bunu bir kez daha gördük bu akşam.

ADS maça rüya gibi başladı ama devamını getiremedi. İkinci maçta ADS'yi çok şanslı görmüyorum dürüst olmak gerekirse. Deplasman maçlarında atılan golün daha değerli olduğu uygulama devam etseydi tek gollü bir galibiyet belki turu onlara getirebilirdi ama Adana'da en az iki farkı yakalayabileceklerini sanmıyorum. Umarım ADS bir üst tura çıkar ve ben yanılırım tabii.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
August 24, 2023, 03:37:31 PM
Adana Demirspor gol yedi ve maç 1-1. Umutsuz değiliz umarım takım bir gol daha bulur ama ADS, bitik görünüyor. Genel anlamda Genk daha etkili ve pozisyon üstüne pozisyon üretiyor. ADS sahada yürüyor adeta sadece. Bu maçta beraberlik bile güzel sonuç.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
August 24, 2023, 03:06:44 PM
Harikasınız Fenerbahçe ve Beşiktaş harikasınız beee. Senelerdir özlemini duyduğumuz oyunlar başarılar bunlar işte yaaa. Sırada Adana var o da güzel bir sonuçla geceyi sonlandırırsa bu hafta gerçekten de mükkkkeemmelll olmuş olacak.

Edit: Bu seferde bu mesajı atıp maçı attım bu seferde Adana golü buldu. Ben totem denemesine başlıcam bundan sonra  Cheesy Grin
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
August 24, 2023, 02:43:39 PM
Fenerbahçe harika bir iş çıkarıyor. 1-0 geriye düşünce endişelensem de çok güzel bir geri dönüş gerçekleştirdiler. Twente o kırmızı kartı görmese acaba sonuç nasıl olurdu. Fenerbahçe rüzgarı arkasına almışken belki yine yenerdi ama skor bu kadar açık olmazdı bence. 4-1 çok iyi skor ve dağılmışlarken belki 1 tane daha gol bulunur.

Beşiktaş ve Adana Demirspor da bu gece kazansa takımlarımız açısından harika olacak. Ülke puanı için umarım tüm takımlarımız turu geçmeyi başarır.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
August 24, 2023, 02:30:03 PM
Gayet güzel bir gece oluyor tabi bu şekilde devam eder umarım Fenerbahçe ve Beşiktaş için. Adana'da biraz daha baskı yapıp golü bulursa dadından yenmeyecek bir gece olucak gibi takımlarımız ve ülke puanı için.

Edit:Tabi bu mesajı yazarken Beşiktaş 2.golü yedi ben maç bitene kadar susayım en iyisi.
legendary
Activity: 2492
Merit: 1505
August 24, 2023, 02:25:10 PM
İlk yarı iyi geçti ama ikinci yarıyı da böyle götürmemiz lazım ve en kötü bu skorla yurda dönmeliyiz olabiliyorsa bir gol daha atarsak güzel olur ama atamıyorsak gol yemeden maçı bitirmek önemli.
Derken yedik golü.
İkinci maçı rahat oynamak için avantajlı bir skor şart ama şu anki oyun çok parlak değil. Bu takımın daha iyi olması lazım Dinamo Kiev'in sadece ismi var eski gücü yok. Psikolojik üstünlüğü geri almalıyız.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
August 24, 2023, 09:07:15 AM
Twente taraftarı 3-1 kazandıkları
Zwolle galibiyeti sonrası 'Fenerbahçe, Twente geliyor.' tezahüratı yaptı.
https://twitter.com/fenerrmedya/status/1693276306132074672

UEFA Konferans ligindeki Twente maçı son dönemde oynadığımız en kritik maç olacak. Bütün Fenerbahçe taraftarları aynı şeyi düşünüyordur kuşkusuz. Twente için de geçerli aynı durum tabii. Ligde oynadıkları son maçta Fenerbahçe bekle Twente geliyor diye tezahürat yapmışlar. Hoşuma gitti bu tezahüratları. Özgüveni yüksek bir tezahürat. Böyle tezahüratların futbola güzellik kattığını düşünüyorum. Umarım Maribor maçında Slovenyalı taraftarların yaptığı gibi davranmazlar ve yalnızca tezahürat boyutunda kalır bazı şeyler. Futbolda artan şiddet olaylarının yaşandığı şu günlerde dostluk müsabakası tadında bir maç oynamak hepimiz en çok isteyeceği şey olur.

Bu sezon rekor transfer gelirleri elde ettik. Aynı şekilde çok önemli futbolcuları takımımıza kazandırdık. Avrupa kupalarında boy göstermeye devam ederek yeni transferlerimizi vitrinde tutarsak yeni rekorlar kırabiliriz. Ben bu sebeple Avrupa kupası maçlarını çok önemsiyorum.
hero member
Activity: 1134
Merit: 707
August 24, 2023, 06:35:44 AM
Temsilcilerimizin önemli sınavları bu akşam. Şimdiye kadar oynadığımız maçlar kolay maçlardı. Küçük takımlarla oynadık kolay maçlar kazandık. Bu akşam oynayacağımız maçlara baktığımda denk seviyelerde bulunan takımlar görüyorum. Bizim takımlarımız yine bi favori. Ama önceki turlara göre daha bi dişli takımlar var. Ama en rahat Fenerbahçe'yi görüyorum. Twente genç, Avrupa kupalarında tecrübesiz bi takım. UEFA Konferans Ligine bile kendi ülkelerinde play off oynayarak geldiler. Gerçi bu sezon ligde 2'de 2 yaptılar. Ama Fenerbahçe kıyaslanamayacak kadar tecrübesi bi takım. Bu seviyede tecrübe faktörü devreye girer. Fenerbahçe rahat tur geçer diyorum. Diğer takımlarımıza da başarılar dilerim.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
August 20, 2023, 07:01:52 AM
Haydi be güzel ülkemin güzel takımları, son elemeleri de geçin, Genk, Adana için gerçek bir test olacak ve onların zorlanacağını düşünüyorum ama umarım günün sonunda kazanan bizim takımımız olur, Fenerbahçe, Twente karşısında zorlanabilir, en kolay kura şu anda Dinamo Kiev gibi görünüyor, umarım 3/3 takımla tur atlayıp gruplara kalmayı başarabiliriz,

Bence de Beşiktaş en kolay kurayı çekti. Dinamo Kiev aslında iyi bir takım ama Ukrayna uzun süredir savaşta olduğu için Ukrayna Ligi eskisi kadar iyi değil. Birçok yabancı futbolcu savaş ortamının tehlikesi nedeniyle ülkeden ayrıldı. Ülkeden ayrılan futbolcuların büyük çoğunluğu da başka ülkelerden transfer teklifleri alan kaliteli futbolculardı. UEFA'nın Ukrayna için özel kontenjan uygulaması ve Avrupa'ya giden takımlarını desteklemesi gerekir bence. Kötü bir durumda olmalarına rağmen futbol oynamaya devam ettikleri için desteklenmeleri gerekir.

Ayrıca, Fenerbahçe'nin geçen sene Dinamo Kiev ile oynadığı maçta Fenerbahçeli bazı seyircilerimiz Rusya ve Putin lehine hoş olmayan destek sloganları atmıştı. Bu maçta Beşiktaş seyircisi futbolun barış ve kardeşlik olduğunu tekrar hatırlatırsa bir Fenerbahçeli olarak sevinirim.😅
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
August 19, 2023, 03:12:37 PM
Haydi be güzel ülkemin güzel takımları, son elemeleri de geçin, Genk, Adana için gerçek bir test olacak ve onların zorlanacağını düşünüyorum ama umarım günün sonunda kazanan bizim takımımız olur, Fenerbahçe, Twente karşısında zorlanabilir, en kolay kura şu anda Dinamo Kiev gibi görünüyor, umarım 3/3 takımla tur atlayıp gruplara kalmayı başarabiliriz,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
August 19, 2023, 12:57:50 PM
Dinamo Kiev laneti Türk kulüplerinin üzerinden gitmemeye devam ediyor. Bu sefer de Beşiktaş onlarla karşı karşıya gelecek. Dinamo Kiev tabi eski oyuncularının önemli bir kısmının savaş nedeniyle takımdan ayrılmasına engel olamadı. Durum hala böyleyse Beşiktaş istekli ve arzulu oynadığı sürece rakibini eleyebilir. Fenerbahçe'nin rakibi de Twente ve daha zorlu bana göre. Yine de umarım Fenerbahçe de turlar.

Adana Demirspor için Genk gibi bir rakip tam bir test olacak. Çünkü karşılarında Avrupa kupalarında cidden tecrübeli bir takım var. Eğer onları da elemeyi başarırlarsa ben Adana Demirspor'un grup aşamasında da güzel işler çıkarabileceğine inanıyorum.

Adana Demirspor, üçüncü eleme turunda asıl testi verecek.Fenerbahçe bir şekilde Twente’yi eler.Beşiktaş Dinamo Kiev’in içinden geçer ama Adana Demirspor 5-1’lik maçın rövanşında aldığı kötü sonuçla sinyal vermeye başladı aslında.Osijek’e yenildiler ve ilk maçtaki avantajlı skor onlara turu getirdi.Genk Belçika takımı ve Belçika ülke puanında da rakiplerimizden birisi.ADS’nin maçı bu anlamda daha fazla önem taşıyor.Aynı şekilde Fenerbahçe Twente’yi elerse Hollanda’ya fazla puan kazanma şansını vermeyeceğiz.Umarım iki takımımız da turu geçmeyi başarır.Maçlar 24 Ağustosta oynanacak diye biliyorum.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 304
kycfree
August 19, 2023, 07:53:15 AM
Dinamo Kiev laneti Türk kulüplerinin üzerinden gitmemeye devam ediyor. Bu sefer de Beşiktaş onlarla karşı karşıya gelecek. Dinamo Kiev tabi eski oyuncularının önemli bir kısmının savaş nedeniyle takımdan ayrılmasına engel olamadı. Durum hala böyleyse Beşiktaş istekli ve arzulu oynadığı sürece rakibini eleyebilir. Fenerbahçe'nin rakibi de Twente ve daha zorlu bana göre. Yine de umarım Fenerbahçe de turlar.

Adana Demirspor için Genk gibi bir rakip tam bir test olacak. Çünkü karşılarında Avrupa kupalarında cidden tecrübeli bir takım var. Eğer onları da elemeyi başarırlarsa ben Adana Demirspor'un grup aşamasında da güzel işler çıkarabileceğine inanıyorum.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
August 18, 2023, 08:17:45 PM
Konferans ligindeki 3 temsilcimiz de adını play-off turuna yazdırmayı başardı ve asıl kritik aşamaya geldik 3 takımımızın da gruplara kalması çok güzel olur.Adana Demirspor'un işi diğer takımlarımıza göre daha zor ancak geçemeyecekleri bir eşleşme değil bu ayrıca Fenerbahçe ve Beşiktaş bu sefer ciddi ekiplerle eşleştiler.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1140
August 18, 2023, 07:38:48 AM
Maribor-Fenerbahçe maçı Maribor taraftarının pankartı çalmasıyla başlayan kavga itibariyle duraklasa da maça devam edildi. Fenerbahçe takımı bu olaya sinirlenmiş olacak ki takım baskıyı arttırarak golleri peş peşe buldu. Özellikle synzmanskinin golü gerçekten çok güzeldi. Bana Alex’in bir golünü hatırlattı desem yalan olmaz. Takıma yapılan transferlerin hepsinin katkı verdiği noktadayız. Bu hem Başkan için hem de taraftar için olumlu yansıyor. Sırada bir kaleci ve bir 6 numara transferi yapılacak. İrfan Can Eğribayat’ın performansı ise dün göz kamaştırdı diyebiliriz. Kaleciye ihtiyaç yok ben korurum cinsindendi performansı.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
August 18, 2023, 12:31:16 AM
Bütün takımlarımız devam ediyor play-off turuna çıktık 3 takımla ancak bu sefer rakipler daha güçlü. Umarım hepsi gruplara kalır ve ülke puanına katkısı olur.
Ben Beşiktaş maçını izledim oyuncu değişikliklerinden sonra gerçek gücümüzü gördük ilk yarı iyi değildi. Kadro derinliği için daha güçlü transferler şart. Özellikle stoper ve sol bek alınmalı. Diğer temsilcilerimiz de zorlanmadan rakiplerini eledi hepsine başarılar.

Adana Demirspor maçı kazansaydı, ülke puanı açısından güzel olurdu ancak ilk yarı izlediğim kadarıyla ilk maçta alınan skorun verdiği rehavet fazlasıyla görüldü, bu açıdan tam verimli geçmese de kalan 3 takım Avrupa’da galibiyetler ile bitirdiği için şimdiden 3.5 puanı cebimize koyduk,
legendary
Activity: 2492
Merit: 1505
August 17, 2023, 04:48:03 PM
Bütün takımlarımız devam ediyor play-off turuna çıktık 3 takımla ancak bu sefer rakipler daha güçlü. Umarım hepsi gruplara kalır ve ülke puanına katkısı olur.
Ben Beşiktaş maçını izledim oyuncu değişikliklerinden sonra gerçek gücümüzü gördük ilk yarı iyi değildi. Kadro derinliği için daha güçlü transferler şart. Özellikle stoper ve sol bek alınmalı. Diğer temsilcilerimiz de zorlanmadan rakiplerini eledi hepsine başarılar.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
August 17, 2023, 02:35:08 PM
3 maçta da ilk yarılar oynanıyor ve henüz gol sesi çıkmadı ama 3 takımımız da bu akşam sahadan galibiyetle ayrılabilecek güce sahip. Beşiktaş kendi sahasında oynadığı için gecenin en rahat takımı bence. İlk maçta kardeş ülke Neftçi Bakü'nün iyi bir takım olmadığını gördük. Adana Demirspor ise bu akşam deplasmanda oynamasına rağmen ilk maçta çok iyi bir skor avantajı elde etmişti. İkinci maç deplasmanda olsa da Hırvat takımını yenebilirler. Bu maça da ilk maçtakine yakın bir kadro ile çıkmışlar. Maçı ciddiye aldıkları belli oluyor. Fenerbahçe'nin sezona en hazır takım olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden Maribor'u deplasmanda da yenebileceklerini düşünüyorum. Avrupa kupalarındaki ilk maçlarında iyi oyunlar oynamışlardı ve hazır bir görüntü çizmişlerdi.

Ben mesajımı yazarken Adana Demirspor Yusuf Sarı ile Fenerbahçe ise İrfan Can ile öne geçti bile. Cheesy
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
August 17, 2023, 01:02:28 PM
Konferans liginde temsilcilerimiz yarın rahat maçlara çıkacaklar. Futbolda rakipleri küçümsemek her zaman kötü sonuçlar doğurur. Fakat ilk maçlardaki oyun bakımından üstünlüğümüz ve aldığımız skorlar ikinci maçlarda rahat olacağımıza dair işaretler veriyor. Özellikle Adana Demirspor 5-12lik skor avantajını sonuna kadar kullanacaktır. Benzer şekillerde Beşiktaş ve Fenerbahçe de 3-1'lik skor avantajını kullanacaktır. Fakat bu maçları ciddiye almalıyız ve ülke puanına katkı sağlamalıyız. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar ligine yine iki takım göndereceğiz eskisi gibi. Fakat Avrupa maçları 5 yıllık bir ortalama puana etki ettiği için bugün önümüze gelen her fırsatı sonuna kadar kullanmaya devam etmeliyiz. Rakiplerimiz ne kadar zayıf olurlarsa olsunlar her maçı aynı ciddiyetle oynamalıyız. Avrupa'da bizi temsil eden tüm takımlarımıza yarın oynanacak maçlarda başarılar dilerim.

Katılıyorum bu maçları en güzel şekilde değerlendirmeli ve her maçı kazanmalıyız. Türkiye liginin kalitesi gittikçe düşmüştü geçen seneye kadar. Puan olarak çok gerilerdeydik ancak geçen sene harika bir puan ortalaması yakaladık. Sevindirici olan ise bu puanın hanemizde 5 sene daha duracağı. 5 sene içerisinde bir daha 11 puan ortalamasıyla bir sezonu geçirirsek uzun süre Şampiyonlar ligine yine 2 takım göndereceğiz.
Pages:
Jump to: