Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 17. (Read 8206 times)

legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
February 17, 2023, 02:23:47 PM
Koreografi efsane olmuş taraftarlarda efsane goller de efsane.
Umarım bu birliktelik kalıcı olur.
Basel'i elememiz ülke puanı açısından da çok önemli direkt rakiplerimizden biri.

Tüm futbolseverleri çok duygulandıran bu koreografinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.İsrail bayrağını da ekleselerdi hoş olurdu çünkü bize en çok yardım eden ülkelerin başında geliyorlar.Trabzonspor oyun olarak hak ettiği bir galibiyeti aldı keşke attığımız 1 golde ofsayta takılmasaydı.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
February 17, 2023, 01:48:32 PM
Trabzonspor,basel’i mağlup etmeyi başardı. Tribünlerden ve maç öncesi,sonrası olsun bütün takım taraftarları bu maç için tek yürek olduğunu söylemek gerekir. Trabzonsporlusu,Beşiktaşlısı,Galatasaraylısı,Fenerbahçelisi herkes maçı izlemeye gitti. Bu birlik ve beraberlik bir ömür boyu sürmesi gerekiyor. Savaşarak,ortamı gerginleştirerek hiçbir şeye ulaşılamıyor. Ülkecek bu maça kilitlendik ve Trabzonun galibiyetiyle sevindik. Yaralarımızı sarmasa da bu birlik ve beraberlik adına çok önemli bir maçtı ve bunu başarıyla gösterdiğimizi düşünüyorum.

Basel, İsviçre liginde ortalama sıralarda yer alan bir takım şu anda.Oynanan oyuna bakarsak kadro kalitesi olarak Trabzonspor Basel’den bir kaç gömlek üstte.Turnuvada Trabzonspor konferans ligine kalması bile şaşırttı beni Avrupa liginde gruplarında ilk 2’ye gireceklerini düşünüyordum çünkü.Neyse en azından Basel’i ilk maçta yenerek avantaj elde ettik.Umarım İsviçre’de de mağlup edip üst tura çıkmayı başarırız.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 17, 2023, 12:52:03 PM
Trabzonspor,basel’i mağlup etmeyi başardı. Tribünlerden ve maç öncesi,sonrası olsun bütün takım taraftarları bu maç için tek yürek olduğunu söylemek gerekir. Trabzonsporlusu,Beşiktaşlısı,Galatasaraylısı,Fenerbahçelisi herkes maçı izlemeye gitti. Bu birlik ve beraberlik bir ömür boyu sürmesi gerekiyor. Savaşarak,ortamı gerginleştirerek hiçbir şeye ulaşılamıyor. Ülkecek bu maça kilitlendik ve Trabzonun galibiyetiyle sevindik. Yaralarımızı sarmasa da bu birlik ve beraberlik adına çok önemli bir maçtı ve bunu başarıyla gösterdiğimizi düşünüyorum.
Maçı canlı izleyemedim ama özetinden gördüğüm atmosfer efsaneydi, yıllardır göremeyip özlediğim bir tabloydu Trabzonsporlusu, Galatasaraylısı, Beşiktaşlısı Fenerlisi ve daha bir çok takım aynı anda aynı tribünde. Maça gelecek olursak Trabzon spor çok net kaçan goller var maalesef ve bu oyuna göre en az 3 gol gelirmiş aslında. Umarım takımların arasındaki bu sportmenlik her daim devam eder.
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
February 16, 2023, 04:29:59 PM
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
February 16, 2023, 03:21:27 PM
Koreografi efsane olmuş taraftarlarda efsane goller de efsane.
Umarım bu birliktelik kalıcı olur.
Basel'i elememiz ülke puanı açısından da çok önemli direkt rakiplerimizden biri.
copper member
February 16, 2023, 01:37:13 PM
Uzun yıllar sonra böyle bir birliktelik görmek güzel keşke bir araya gelebilmek için büyük felaketlere ihtiyacımız olmasa.Neyse ki hala felaketlerden sonra bir araya gelmeyi başarabiliyoruz.Bugün Trabzonspor'un ben farklı kazanacağını düşünüyorum oyuncular oldukça motive bir şekilde sahaya çıkacaklardır.

İnşallah dediğiniz gibi olur ve Trabzonspor farklı kazanır.Sahasında oynuyorlar ve Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer takım taraftarları omuz omuza bu maçtalar.Bu kadar birlikteliğin nadir görüldüğü ülkemizde çok güzel kareografi hazırlamışlar.Bir kez daha rahmetli olanların mekanı cennet olsun.

Haydi Karadeniz Fırtınası, es geç, ez geç…
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
February 16, 2023, 01:28:51 PM
Uzun yıllar sonra böyle bir birliktelik görmek güzel keşke bir araya gelebilmek için büyük felaketlere ihtiyacımız olmasa.Neyse ki hala felaketlerden sonra bir araya gelmeyi başarabiliyoruz.Bugün Trabzonspor'un ben farklı kazanacağını düşünüyorum oyuncular oldukça motive bir şekilde sahaya çıkacaklardır.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
February 16, 2023, 01:17:59 PM
Maç saati yaklaştı ve Ali Koç da maça gelenler arasında. Farklı taraftar grupları da maçta olacaklar. Keşke farklı şartlar altında oynansaydı, oyuncular için de zor bir tecrübe olacak. Umarız TS ve FB gidebilecekleri yere kadar giderler Avrupa’da

Futbolcular için gerçekten psikolojik olarak zor bir maç olacak. Bunun üstesinden gelmek için biraz da galibiyet motivasyonu gerekiyor. Şu aşamada nasıl bu motivasyona girecekler bilmiyorum. Bu maçı inşallah kazanırız, kazanırız ki Türk halkı olarak bir nebze küçücük bir moral bulmuş oluruz. UEFA’da maçı erteleyebilirdi neden ertelemedi anlayamadım.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
February 16, 2023, 01:06:27 PM
Maç saati yaklaştı ve Ali Koç da maça gelenler arasında. Farklı taraftar grupları da maçta olacaklar. Keşke farklı şartlar altında oynansaydı, oyuncular için de zor bir tecrübe olacak. Umarız TS ve FB gidebilecekleri yere kadar giderler Avrupa’da
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
February 14, 2023, 02:22:52 PM
Trabzonspor ile Basel’in Perşembe günü oynayacakları maçın tüm geliri depremzedelere bağışlanacakmış. Trabzonspor maça siyah forma ile çıkacakmış, maç yayını TV8 kanalında şifresiz olarak yayınlanacak ve reklam gelirleride bağışlanacakmış. Ülkemiz adına buruk bir maç yayını olacağını düşünüyorum gol atsak bile kimsenin pek sevineceğini sanmıyorum umarım kazanırız gelir ve bağış fazla olmuş olur.
Maça diğer takım tarafları da davet edilmişti. Basel de bu sezon güçlü değil. Muhtemelen güzel bir gece olur ama insanlara verebileceği mutluluk sınırlı olur tabii ki. Bilet ve reklam gelirleri düşüncesi de güzel. Umarım bütün takımlar ligdeki ilk maçları için bu kararı alırlar.
hero member
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 14, 2023, 02:10:39 PM
Trabzonspor ile Basel’in Perşembe günü oynayacakları maçın tüm geliri depremzedelere bağışlanacakmış. Trabzonspor maça siyah forma ile çıkacakmış, maç yayını TV8 kanalında şifresiz olarak yayınlanacak ve reklam gelirleride bağışlanacakmış. Ülkemiz adına buruk bir maç yayını olacağını düşünüyorum gol atsak bile kimsenin pek sevineceğini sanmıyorum umarım kazanırız gelir ve bağış fazla olmuş olur.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 02, 2022, 03:48:20 PM
Yarın Konferans liginin son maçları oynanacak ve ilk maçlardan birisi temsilcimiz Başakşehir ile Hearts arasından oynanacak.İstanbul’da oynanacak maçta gönlümüz Başakşehir’in yanında.Grup liderliği için mutlaka yenmemiz gerekiyor.Umarım temsilcimiz bizi gururlandırır.

Diğer önemli maçta ise Sivasspor, Çek temsilci Slavia Prag ile karşılaşacak.Maç Türkiye saatiyle 20.45’de başlayacak.Çekya’da Yiğidolara başarılar diliyorum.

Başakşehir yener de Sivasspor’dan emin değilim, ligde çok kötü gidiyorlar, gerçekten Sivasspor’a moral olur eğer kazanıp grupta lider şekilde üst tura çıkmayı başarırlarsa, Fenerbahçe’de Dinamo Kiev ile oynayacak, başlangıçta UEFA İvan Bebek’i maça atamıştı ancak gelen tepkiler nedeniyle dördüncü hakemlik görevinden alındı İvan bebek, bu adamı Fenerbahçe’yi doğradığı Braga maçından hatırlarsınız,
copper member
November 02, 2022, 12:44:40 PM
Yarın Konferans liginin son maçları oynanacak ve ilk maçlardan birisi temsilcimiz Başakşehir ile Hearts arasından oynanacak.İstanbul’da oynanacak maçta gönlümüz Başakşehir’in yanında.Grup liderliği için mutlaka yenmemiz gerekiyor.Umarım temsilcimiz bizi gururlandırır.

Diğer önemli maçta ise Sivasspor, Çek temsilci Slavia Prag ile karşılaşacak.Maç Türkiye saatiyle 20.45’de başlayacak.Çekya’da Yiğidolara başarılar diliyorum.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
November 01, 2022, 02:48:00 PM
sivasspor avrupa macerasında harika işler yapıyor ama bence gereksiz bir serüvenin içinde bulunuyorlar çünkü ligde küme düşerlerse avrupa'da elde edilen başarıların ya da ülke puanına yapılan katkıların hiçbir önemi kalmayacak. ülke puanına katkı vermesinler demiyorum ama bunu yapması gerekenlerin başka takımlar olduğunu söylemeye çalışıyorum çünkü sivasspor ligdeki mevcut konumunu düşünmezse bir daha asla ülke puanına katkı veremeyebilir... bence onlar üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. şuan kadrosunda bulunan gradel ve yatabare gibi etkili oyuncular 36-37 yaşlarında bulunan futbolcular; bu terazi bu sıkleti çekmez, bunu görmek için allame olmaya da gerek yok, sivasspor'a yazık olmasın.

Kesinlikle çok doğru bir tespit yapmışsınız hocam. Sivasspor genelinde düşünürsek bu yaşta oyuncularla elde edilecek maksimum verimi elde ettiklerini düşünüyorum. Fazla kasmadan lige odaklanmaları gerekir. Şu an ligde 15’ ci sırada olup konferans liginde zirvede olan başka bir Avrupa takımı yoktur herhalde.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
November 01, 2022, 01:22:05 AM
sivasspor avrupa macerasında harika işler yapıyor ama bence gereksiz bir serüvenin içinde bulunuyorlar çünkü ligde küme düşerlerse avrupa'da elde edilen başarıların ya da ülke puanına yapılan katkıların hiçbir önemi kalmayacak. ülke puanına katkı vermesinler demiyorum ama bunu yapması gerekenlerin başka takımlar olduğunu söylemeye çalışıyorum çünkü sivasspor ligdeki mevcut konumunu düşünmezse bir daha asla ülke puanına katkı veremeyebilir... bence onlar üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. şuan kadrosunda bulunan gradel ve yatabare gibi etkili oyuncular 36-37 yaşlarında bulunan futbolcular; bu terazi bu sıkleti çekmez, bunu görmek için allame olmaya da gerek yok, sivasspor'a yazık olmasın.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
October 29, 2022, 03:33:31 PM
Sivasspora helal olsun 10 numara top oynadılar ve maçı rahat kazandılar, umarım lideriz kesin çıktık diye maçları ciddiye almamazlık yapmazlar çünkü ülkenin puan durumu belli ne kadar çok galibiyet o kadar çok puan demek.
Avrupada bizi temsil eden bütün takımlar kazanmaya devam eder inşallah.
Sivassporumuzun diğer maçta işi çok zor, Prag deplasmanına gidecekler üstelik Prag için bu maç ölüm kalım maçı olacak, Sivasspor ise liderliği perçinlemek isteyecek, eğer kazanırsa direkt son 16’ya kalacaklar, ikinci olurlarsa Avrupa liginden zorlu üçüncülerle karşılaşacaklar, inşallah kazanırlar ve liderliği sürdürürler, cluju dağıttık vallaha,
Sivasspor kazanır biraz şansı yaver giderse. Cluj deplasmanında 3 puanla dönmüştü yiğidolar. Belki Slavia Prag’ı da yenebilirler. İlk maçta Sivas’ta 1-1 berabere kalmıştılar. Deplasmanda 1-0 olsun bizim olsun diyelim. Başakşehir de oynayacak ve büyük ihtimalle gruptan lider çıkacaklar. İnşallah Sivasspor da gruptan lider çıkar.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
October 29, 2022, 01:57:31 PM
Sivasspora helal olsun 10 numara top oynadılar ve maçı rahat kazandılar, umarım lideriz kesin çıktık diye maçları ciddiye almamazlık yapmazlar çünkü ülkenin puan durumu belli ne kadar çok galibiyet o kadar çok puan demek.
Sivassporumuzun diğer maçta işi çok zor, Prag deplasmanına gidecekler üstelik Prag için bu maç ölüm kalım maçı olacak, Sivasspor ise liderliği perçinlemek isteyecek, eğer kazanırsa direkt son 16’ya kalacaklar, ikinci olurlarsa Avrupa liginden zorlu üçüncülerle karşılaşacaklar, inşallah kazanırlar ve liderliği sürdürürler, cluju dağıttık vallaha,
legendary
Merit: 1176
October 29, 2022, 12:41:59 PM
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
October 28, 2022, 06:25:26 AM
Televizyon verdiği için maçı izledim Sivasspor gayet iyi oynayarak kazandı. Yatabare ve Gradel'in ne kadar iyi oyuncular olduğunu biliyoruz. Sivasspor ligde hiç iyi gitmiyor ama Avrupa'da çok iyi puanlar alıyor. Ligde sadece iki galibiyetleri olması bana garip geliyor, onlar da son üç haftada alınmış. Küme düşme hattından yeni kurtuldular. Ligde işler böyle giderken Avrupa'ya nasıl motive oluyorlarsa tüm performansı orada gösteriyorlar. Slavia Prag ve Cluj gayet güçlü takımlardı. Son maçta bir puan bile alsa Sivasspor lider olarak gruptan çıkacak. Kaybederlerse averaj hesapları dönecek galiba. Büyük iş yapıyorlar valla Rıza Çalımbay'ı kutlarım.
copper member
October 28, 2022, 12:18:45 AM
Sivasspor Cluj'u kendi sahasında 3-0 la geçerek adını üst tura yazdırmayı başardı.Yiğidolar büyük ihtimalle lider olarak gruptan çıkacak bu hafta takımlarımız için işler çok da iyi gitmedi bundan dolayı ülke puanı açısından Sivasspor'un bu galibiyeti çok daha değerli oldu.  Smiley

Sivasspor ve Fenerbahçe ülke puanına katkı sağlarken, Başakşehir ve Trabzonspor ülke puanına bu hafta katkı sağlayamadılar.Yiğidolar ülke puanını sırtladılar ve Türkiye’yi seneye ilk 12 içerisine sokmak için elini taşın altına koydular.Gelecek hafta nispeten daha kolay maçlar olacak.Fenerbahçe, grup sonuncusu Dinamo Kiev ile, Trabzonspor Frençvaros ile, Sivasspor Slavia Prag deplasmanında, Başakşehir ise İskoç temsilcisi Hearts ile karşılaşacaklar.Bu maçların en az 2’sinde galibiyet gelirse ülke puanı daha da yukarı çıkar.
Pages:
Jump to: