Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 16. (Read 8205 times)

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
March 11, 2023, 01:41:07 AM
Başakşehir, Gent’in çok üstünde bir kadroya sahip bence.Okaka çok ağır kalıyor, gol dışında bir pozisyonu yok.Aleksic-Deniz ile daha etkili oldu Başakşehir.Rövanşta Gent’i yenecek bir takım Başakşehir.Deniz Türüç’ün içeriye açtığı pozisyon gol olsaydı çok rahat şekilde İstanbul’a gelecekti takımımız.

Sağlık olsun önümüze bakacağız.Umarım diğer maçlarda büyük bir sürpriz olur ve 2 takımımız birden tur atlar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
March 10, 2023, 06:14:17 PM
Valla atamayana atarlar diye bir söz var, atamadılar adamlar geldi attı.

Başakşehir çok kötüydü evet ama 1 puan alabildiler bu kötülükle, umarım evlerinde oynayacakları maça iyi hazırlanırlar yoksa elenme ihtimalleri onlarında var.
Sivas için baya zor tur atlaması bence ama sürpriz olabilir belki.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
March 10, 2023, 01:26:14 PM
Tek puan alan takım Başakşehir oldu avrupada, öne geçtiler ama koruyamadılar skoru maalesef ama olsun 1-1 kötünün iyisidir, evlerinde turu geçeceklerine inanıyorum.
Sivasspor maalesef 1-0 yenildi, üstüne son dakika 1 kırmızı kart gördüler kötü oldu bu.

Ülke puanı için maalesef kötü skorlar aldık umarım bütün temsilcilerimiz üst tura çıkabilirler.

3 takım da ülke puanına neredeyse hiç katkıda bulunmadı, Fenerbahçe ilk yarıda iyi oynadı ama ikinci yarı çok kötüydü, 2-0 yenildiler bari rövanşta kazansalar da tur atlamasalar da ülke puanına ek getiri sağlasalar, Başakşehir ise maçta varlık gösteremedi, 1 gol buldu okakayla ama Gent tek kale oynadı maç boyu,

Puan almak çok önemliydi bu maçlarda. Sadece Başakşehir'den gelmesi üzücü oldu. Yine de ikinci maçlar için umutsuz olmayalım. Fenerbahçe çok kaçırmış özeti izledim. Atamayana atarlar olmuş. İkinci maçlar için motive olmalılar.
Valencia ve Joshua King'in kaçırdığı pozisyonların haddi hesabı yok. Maçta üstünlük kuran taraf Fenerbahçeydi bir türlü gol atamayınca hücumcular, Sevilla bir iki geldi gitti attı golleri çevirilmesi zor bir maç artık. Şuan ki tabloda tek umut Başakşehir gibi görünüyor. Başakşehir kendi evinde yapacağı maçta daha rahat en azından şimdilik diyelim sonuç pozitif olur gibi geliyor.
full member
Activity: 406
Merit: 188
March 10, 2023, 11:08:26 AM
Tek puan alan takım Başakşehir oldu avrupada, öne geçtiler ama koruyamadılar skoru maalesef ama olsun 1-1 kötünün iyisidir, evlerinde turu geçeceklerine inanıyorum.
Sivasspor maalesef 1-0 yenildi, üstüne son dakika 1 kırmızı kart gördüler kötü oldu bu.

Ülke puanı için maalesef kötü skorlar aldık umarım bütün temsilcilerimiz üst tura çıkabilirler.

3 takım da ülke puanına neredeyse hiç katkıda bulunmadı, Fenerbahçe ilk yarıda iyi oynadı ama ikinci yarı çok kötüydü, 2-0 yenildiler bari rövanşta kazansalar da tur atlamasalar da ülke puanına ek getiri sağlasalar, Başakşehir ise maçta varlık gösteremedi, 1 gol buldu okakayla ama Gent tek kale oynadı maç boyu,

Puan almak çok önemliydi bu maçlarda. Sadece Başakşehir'den gelmesi üzücü oldu. Yine de ikinci maçlar için umutsuz olmayalım. Fenerbahçe çok kaçırmış özeti izledim. Atamayana atarlar olmuş. İkinci maçlar için motive olmalılar.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
March 10, 2023, 07:13:22 AM

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
March 09, 2023, 05:54:22 PM

sr. member
Activity: 630
Merit: 463
March 09, 2023, 05:33:00 AM
Bugün oynanacak maçlardan bizim için önemli olanı Başakşehir’in Gent deplasmanına gitmesi olacak. Ayrıca Sivasspor, Fiorentina deplasmanında oynayacak. Sivasspor’dan fazla bir beklentim kalmasa da, Başakşehir Belçika’dan 3 puanla dönmesini daha doğrusu galibiyet ve rövanş için avantaj ile dönmesini bileceklerini düşünüyorum. Konferans liginde umarım 2 temsilcimiz de kazanır.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 25, 2023, 12:05:16 PM
Gent Belçika liginde beşinci sırada yer alıyor. Ligde 8 yenilgi almışlar, çok gol atmıyorlar, çok ta yemiyorlar. Avrupadaki performansına bakmadım ancak ben Başakşehirin turu geçecek takım olacağına inanıyorum. Sivasspor’a fazla şans tanımıyorum ülke puanı için bir maçta 1 galibiyet alsa yeterli bence.
hero member
Activity: 728
Merit: 698
February 24, 2023, 03:09:12 PM
Trabzonspor Cornelius, Nwakaeme'nin yerini dolduramadı bu sene. Geçen seneyle kıyaslayınca futbolcuları da değerlendirmek gerekiyor. Trabzonsapor'a başarılar yaşatan futbolcular yok bu sene. Eskisi gibi olmalarını beklemiyorum bu nedenle. Basel'e elenmeleri sürpriz değil bana göre. Orada oynamayı hak etmeyen futbolcular var çünkü.

Sivasspor en güçlü takımla eşlemiş. En kötüsü hangisi olur deseydiler Fiorentina olur derdim. Hoş Fiorentina'yı elerlerse çok bi yankı uyandırırlar. Bu kupada bi yerde eleneceklerdi. Fiorentina karşısında kendilerini test etmeleri daha bi iyi olur onlar için.

Başakşehir FK, Gent ile eşleşmiş. Başakşehir FK, Gent'i eleyebilecek güçte. Belçika Pro Lig hiç takibimde diiil. Bizim ligimiz onların liginden daha iyi bana kalırsa. Başakşehir FK'nın Gent'i elemesi gerekir.

Trabzonspor'un durumunu çok iyi özetlemişsiniz. Cornelius ve Nwakaeme tek başlarına bir takım kadar oynuyorlardı. Nwakaeme'nin Avrupa'daki performansını biliyoruz adam herkesin ağzını açık bırakmıştı. Hala hatırlıyorum o son dakika top saklamalarını. Ama Basel'e elenmelerini beklemiyordum. Çünkü Basel de iyi takım değil. Hakemin payı büyüktü bu yenilgide. Ama olan oldu.

Sivasspor her zaman sürprizlerle şaşırtmayı seviyor. Bu sefer işleri çok zor. İlk maç eğer bir beraberlik olursa o zaman işte belli olmaz diyebilirim.

Başakşehir'in Gent'i rahat geçeceğini düşünüyorum. Eğer Avrupa'daki önceki maçları gibi oynarlarsa ekstraya bile gerek olmadan turu geçerler.

Ülke puanı açısından çok önemli maçlar. O yüzden bu bilinçle de oynayacaklarını düşünüyorum.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
February 24, 2023, 02:39:19 PM
Trabzonspor Cornelius, Nwakaeme'nin yerini dolduramadı bu sene. Geçen seneyle kıyaslayınca futbolcuları da değerlendirmek gerekiyor. Trabzonsapor'a başarılar yaşatan futbolcular yok bu sene. Eskisi gibi olmalarını beklemiyorum bu nedenle. Basel'e elenmeleri sürpriz değil bana göre. Orada oynamayı hak etmeyen futbolcular var çünkü.

Sivasspor en güçlü takımla eşlemiş. En kötüsü hangisi olur deseydiler Fiorentina olur derdim. Hoş Fiorentina'yı elerlerse çok bi yankı uyandırırlar. Bu kupada bi yerde eleneceklerdi. Fiorentina karşısında kendilerini test etmeleri daha bi iyi olur onlar için.

Başakşehir FK, Gent ile eşleşmiş. Başakşehir FK, Gent'i eleyebilecek güçte. Belçika Pro Lig hiç takibimde diiil. Bizim ligimiz onların liginden daha iyi bana kalırsa. Başakşehir FK'nın Gent'i elemesi gerekir.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 24, 2023, 11:00:09 AM
Basel karşısına Slovan Bratislava çıkmış Trabzonspor turu geçseydi muhtemel çeyrek final yapacaktı. Şimdi kaçırdıkları bu büyük fırsata yansınlar.
Sivasspor'un rakibi Fiorentina olmuş bundan daha zor bir kura anca Villarreal olurdu herhalde. Bir umut sürpriz olmasını bekleyeceğiz.
Başakşehir'in rakibi Gent oldu onların mutlaka turu geçmelerini bekliyorum. Hem Belçika ülke puanında doğrudan rakibimiz onları elersek çok iyi olacak. Başakşehir kadrosu bu kupaya göre gayet güçlü daha üst turlara çıkabilirler.
hero member
February 24, 2023, 02:30:10 AM
Yazık oldu iki maçta da sayısız pozisyona girip sadece 1 gol atabilen Trabzonspor elendi. Bari penaltıyı atsaydınız her golde ofsayt var oyuncular ne pozisyon almayı biliyor ne zamanında şut atmayı. Bitiricilik sıfır resmen bal yapamayan arı gibi sahada öyle boş boş koştular. Basel gibi küçük bir kulübe elendiler ülke puanı büyük yara aldı. Trezeguet ile Gomez vurması gereken yerde vurmaz alakasız yerde şut atar. Bakasetas penaltı kaçırır. Umut Bozok çerçeveyi tutturamaz. Ne diyelim söyleyecek bir şey yok saçma sapan bir şekilde elendiler.

Ben turu geçeceğimizden emindim ama Basel ilk pozisyonda gol atınca bizimkilerde bir panikleme sezdim çok dağıldılar hele bakesatas ne zaman kritik maç penaltı kaçırır aq nasıl becerebiliyor bunu anlamıyorum helal olsun Basel’e vallaha Trabzonspor’u böyle yenebilirlerdi yendiler sen Avni Aker’de 3-4 tane atamazsan olacağı bu tam da partizan kaybetmiş Sırbistan takımı kalmamıştı ülke puanı için kritik bir eşikti

Olabilir hocam Bakasetas penaltı atarken izlediyseniz ayağı kaydı ve dengeli bir vuruş yapamadı. Sağlık olsun artık diğer takımlarımızla devam edeceğiz. Sivasspor’dan umudum yok ama Fenerbahçe kolay bir takım ile eşleşirse turu geçer, Başakşehir de aynı şekilde. Onların ülke puanına katkısı ile daha iyi seviyelere çıkarız.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
February 24, 2023, 01:54:51 AM
Yazık oldu iki maçta da sayısız pozisyona girip sadece 1 gol atabilen Trabzonspor elendi. Bari penaltıyı atsaydınız her golde ofsayt var oyuncular ne pozisyon almayı biliyor ne zamanında şut atmayı. Bitiricilik sıfır resmen bal yapamayan arı gibi sahada öyle boş boş koştular. Basel gibi küçük bir kulübe elendiler ülke puanı büyük yara aldı. Trezeguet ile Gomez vurması gereken yerde vurmaz alakasız yerde şut atar. Bakasetas penaltı kaçırır. Umut Bozok çerçeveyi tutturamaz. Ne diyelim söyleyecek bir şey yok saçma sapan bir şekilde elendiler.

Ben turu geçeceğimizden emindim ama Basel ilk pozisyonda gol atınca bizimkilerde bir panikleme sezdim çok dağıldılar hele bakesatas ne zaman kritik maç penaltı kaçırır aq nasıl becerebiliyor bunu anlamıyorum helal olsun Basel’e vallaha Trabzonspor’u böyle yenebilirlerdi yendiler sen Avni Aker’de 3-4 tane atamazsan olacağı bu tam da partizan kaybetmiş Sırbistan takımı kalmamıştı ülke puanı için kritik bir eşikti
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 23, 2023, 06:56:39 PM
hero member
February 21, 2023, 06:08:15 AM
Konferans ligi maçları 23 şubatta oynanmaya devam edecek. Önümüzdeki ülke puanı açısından rakiplerimizden Partizan’ın elenmesi bizim için daha iyi olur. İlk maçı deplasmanda Sheriff’e karşı 1-0’lık galibiyet ile bitirdiler. Rövanş maçında da muhtemelen kazanacaklar ama keşke bizim için elenebilme durumları olsaydı. Trabzonspor ise Basel’i deplasmanda da yenerek ülke puanına katkıda bulunması iyi olur. Asıl önemli olan ve ülke puanı açısından kritik olan ise bundan sonraki turlarda alacağımız galibiyetler. Umarım ilk 10’a gireriz ve şampiyonlar ligine direkt bir takım gönderebiliriz.
sr. member
February 20, 2023, 07:23:26 AM
Trabzonspor taraftarlarının deprem bölgesindeki insanların yanlarında olduklarını göstermesi çok güzel bir hareketti. Tüm Türkiye'yi birleştiren harika bir kareografi oluşturmuşlar. Bu birlik ve beraberliği keşke her zaman göstersek. Doğal afetlerden sonra yapmak güzel ama doğal afet olmadığında da yapabiliriz.

Trabzonspor son vuruşlarda iyi olsaydı maçı daha rahat kazanabilirdi. İkinci maç öncesinde daha avantajlı bir skor elde edebilirdi. İlk maçta önemli bir avantaj elde ettik ama daha iyisi olabilirdi.

Keşke doğal afet olmadan da böyle şeyleri yapabilsek, Türk takımları arasında birlik beraberlik fazla olmaz genelde ama konu böyle bir afet olunca güzel bir şekilde birlik olabilirler, keşke baseli gol olup yağdırsaydık, yine de İsviçre’de çok gurbetçi gelir ve o stadyumu Türk bayraklarıyla birlikte evimiz gibi hissettirecekler,
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
February 18, 2023, 10:48:03 AM
Trabzonspor taraftarlarının deprem bölgesindeki insanların yanlarında olduklarını göstermesi çok güzel bir hareketti. Tüm Türkiye'yi birleştiren harika bir kareografi oluşturmuşlar. Bu birlik ve beraberliği keşke her zaman göstersek. Doğal afetlerden sonra yapmak güzel ama doğal afet olmadığında da yapabiliriz.

Trabzonspor son vuruşlarda iyi olsaydı maçı daha rahat kazanabilirdi. İkinci maç öncesinde daha avantajlı bir skor elde edebilirdi. İlk maçta önemli bir avantaj elde ettik ama daha iyisi olabilirdi.
hero member
February 18, 2023, 01:44:36 AM
Koreografi efsane olmuş taraftarlarda efsane goller de efsane.
Umarım bu birliktelik kalıcı olur.
Basel'i elememiz ülke puanı açısından da çok önemli direkt rakiplerimizden biri.
Koreografi için uğraşan bütün Trabzonlu taraftarlarımızın eline sağlık, zor günlerde farkındalık için çok geçerli bir sunum oldu. Trabzonspor sahada güçlü bir oyunla vardılar bu sağlam duruş galibiyet için yeterli oldu devamı da gelir inşallah. Büyük bir avantaj kazandık bu avantajı İsviçre Basel'de rahatlıkla kullanabilirler gerisi Abdullah Avcının oyun planında.

Spor dünyasında bu maç daha çok dikkat çekiyordu çünkü bir Türk takımı ilk defa depremden sonra mücadele ediyordu. Trabzonspor taraftarları üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Gösteri çok güzeldi. Kareografi çok anlamlıydı. Ölenlere allahtan rahmet, kalanlara sabır diliyorum. İnşallah tekrar böyle bir şey yaşamayız.

Basel’de maçı rahatlıkla geçeceğimizi düşünüyorum. Bir sürpriz olmaz umarım.
sr. member
February 18, 2023, 01:37:51 AM
Basel'i elememiz ülke puanı açısından da çok önemli direkt rakiplerimizden biri.

Tüm futbolseverleri çok duygulandıran bu koreografinin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.İsrail bayrağını da ekleselerdi hoş olurdu çünkü bize en çok yardım eden ülkelerin başında geliyorlar.Trabzonspor oyun olarak hak ettiği bir galibiyeti aldı keşke attığımız 1 golde ofsayta takılmasaydı.
Keşke attığımız gol geçerli olsaydı ve 2 golle deplasmana gitseydik, şu an işimiz biraz daha zor görünse de galibiyet galibiyettir, deplasmanda tüm oyuncularımız daha üst seviyede oynayarak orada da maçı kazanıp, bizlere hediye ederler umarım,  kareografiyi bende çok beğendim özellikle ölen arama kurtarma köpeği de vardı sanırım kareografide, çok anlamlıydı,
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
February 17, 2023, 04:26:28 PM
Koreografi için uğraşan bütün Trabzonlu taraftarlarımızın eline sağlık, zor günlerde farkındalık için çok geçerli bir sunum oldu. Trabzonspor sahada güçlü bir oyunla vardılar bu sağlam duruş galibiyet için yeterli oldu devamı da gelir inşallah. Büyük bir avantaj kazandık bu avantajı İsviçre Basel'de rahatlıkla kullanabilirler gerisi Abdullah Avcının oyun planında.
Pages:
Jump to: