Трохи позитиву
Вхід великих банків на криптовалютний ринок призведе до збільшення ліквідності та росту цін: Джон МатонісДжон Матоніс (Jon Matonis), співзасновник Bitcoin Foundation, і його кар'єра включає в себе старші впливові посади в VISA International, VeriSign, Sumitomo Bank і Hushmail, заявив, що вхід на криптовалютний ринок великих банків та фінансових установ, таких як Goldman Sachs, призведе до збільшення ліквідності біткойна та, в кінцевому підсумку, до росту його ціни.
Я думаю, це неймовірно, що вони [банки] входять на ринки, тому що це підвищує ліквідність. Вони збираються розвивати ф'ючерсні ринки, ринки опціонів, я навіть думаю, що ви побачите ринки процентних ставок на біткойн. Ми звикли чути про Libor, а індексом відсоткових ставок для біткойна [може бути] Bibor,- сказав Матоніс.
Криптовалютний ринок є надзвичайно волатильним, як з точки зору росту цін, так і з точки зору зниження. Однією з основних причин останньої волатильності ринку є відсутність ліквідності. Щоденний обсяг торгівлі біткойна та інших основних криптовалют відчутно знизився після суттєвої корекції, яка відбулася в січні.
Значне зниження добового обсягу біткойна дозволило китам та інституційним інвесторам на ф'ючерсному ринку маніпулювати ринком, що є однією з причин того, чому він продемонстрував корельовані зміни цін протягом останніх декількох місяців.
Нещодавно Чиказька біржа опціонів (CВОЕ) запропонувала Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) дозволити біржові інвестиційні фонди (ETF) на американських фондових ринках, таких як Nasdaq та Нью-Йоркській фондовій біржі NYSE. Вихід на криптовалютний ринок великих фінансових інститутів, таких як Goldman Sachs, призведе до того, що більшість інституційних та роздрібних торговців потраплять у криптовалютний простір.
На поточний момент попит інституційних інвесторів у США відносно високий, але реальний капітал, який потрапляє на криптовалютний ринок з боку громадських фінансів, практично відсутній. Проте в Японії інституційні інвестори інвестують великі суми грошей у криптовалюти через торгівельні платформи, які спеціально адресовані роздрібним торговцям.
Матоніс зазначив, що скептики, які називають біткойн бульбашкою, глибоко помиляються. Біткойн - це не бульбашка, а голка, яка проколе світову фінансову бульбашку, на його думку. Він заявив, що фондові ринки та ринки облігацій - це мільярдні бульбашки, які неминуче вибухнуть у середньостроковій перспективі. Він сказав:
Людям, які говорять про бульбашку біткойна, я б сказав, що біткойн - це голка, яка збирається проштрикнути бульбашку. Бульбашка - це шалені ринки облігацій та фальшиві фондові ринки, які підтримуються центральними банками. Ось де справжні бульбашки.Однак не відомо, коли саме головні фінансові інститути будуть готові вийти на ринок. Якщо дивитися критично, то імідж криптовалютного ринку за останні кілька місяців був висвітлений як азартна екосистема, особливо основними засобами масової інформації. Якщо ринок відновиться в короткостроковій перспективі до такого рівня як біткойн у свій рекордний максимум, банки готуватимуться до зростаючого попиту на цей ринок.
У ведмежому циклі або падінні фінансові установи не будуть поспішати входити на ринок, хіба що вони захочуть бути першими у розвитку криптовалютного ринку, щоб випередити своїх конкурентів. Потрібно, принаймні, кілька місяців, щоб банки увійшли у криптовалютний простір. Але, коли вони це роблять, криптовалютний ринок буде забезпечений значними коштами ліквідності та державних інвестицій.
http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2207-vh%D1%96d-velikih-bank%D1%96v-na-kriptovaljutnij-rinok-prizvede-do-zb%D1%96l'shennya-l%D1%96kv%D1%96dnost%D1%96-ta-rostu-c%D1%96n:-vikonavchij-direktor-visa