Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 7. (Read 30118 times)

member
Activity: 490
Merit: 10
January 09, 2018, 01:55:25 PM
Son birkaç gündür ufak tefek meblada işlem transferi olan arkadaşlarıma yardımcı oluyordum. Digilirada çıktıktan sonra waves ile transfer dex üzerinden çok kolaylaştı. Zamanla hacim artacak ve yeni işlevler gelecektir.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
December 29, 2017, 12:40:12 PM
platformda hacim oluşmama sebeplerinden biri de cazip gelmiyor açıkçası. standart borsa ile karşılaştırırsan borsada fee yi işlem gerçekleşince ödüyorsun, açık emri düzenle vs. herhangi bir problem olmuyor. dex sisteminde işlem bc de gerçekleştiğinden girdiğin emir fee kesilerek işleniyor.
iptal ettin düzelttin eklerken yine fee. tamam % anlamında işlem miktarına göre düşük miktarlar olsa da, dex sistemine bot işlemler girmedikçe cazibesi zor artacak gibi geliyor. hacim de düşük kalınca karambol (spike noktalara) emir girmek dexde mantıklı gelmiyor
newbie
Activity: 83
Merit: 0
December 29, 2017, 12:15:40 PM
Bir şey soracağım. Waves'deki exchange ortamında coinler sınırlı. İleride diğer coinler de eklenecek mi?

belirli coinler dışında sadece waves tokenları var.

coinlerin artması için gatewayleri ayarlıyorlar. şu an bildiğim üzere BTC, ETH, ZEC, LTC var. diğerleri yavaş yavaş eklenecektir, aslında waves altındaki tokenlar baya kullanışlı olmaya başlayacaklar o yüzden diğer coinleri geçebilecek güçleri olduğunu düşünüyorum. bu da zamanla ve hacimle gerçekleşecek.

Zaten waves platformundaki sıkıntılardan en büyüğü düşük hacimle ilgili. Waves bazlı varlıklarda ciddi bir düşük hacim problemi var. Bunun zamanla çözülmesi gerekiyor. Burda da waves ekibine iş düşüyor, daha fazla kullanıcı çekilebilmeli platforma.

Aynen katılıyorum.. beta platformda işlem hacmi çok düşük ve alım satımlar arasında ciddi spread ler var . Yaprak kımıldamıyor neredeyse bazılarında. Buna çare düşünüyorlardır muhakkak..
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
December 29, 2017, 12:09:26 PM
Bir şey soracağım. Waves'deki exchange ortamında coinler sınırlı. İleride diğer coinler de eklenecek mi?

coinlerin artması için gatewayleri ayarlıyorlar. şu an bildiğim üzere BTC, ETH, ZEC, LTC var. diğerleri yavaş yavaş eklenecektir, aslında waves altındaki tokenlar baya kullanışlı olmaya başlayacaklar o yüzden diğer coinleri geçebilecek güçleri olduğunu düşünüyorum. bu da zamanla ve hacimle gerçekleşecek.

Zaten waves platformundaki sıkıntılardan en büyüğü düşük hacimle ilgili. Waves bazlı varlıklarda ciddi bir düşük hacim problemi var. Bunun zamanla çözülmesi gerekiyor. Burda da waves ekibine iş düşüyor, daha fazla kullanıcı çekilebilmeli platforma.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
December 28, 2017, 05:32:43 PM

member
Activity: 95
December 27, 2017, 07:29:47 AM
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
December 20, 2017, 05:09:10 AM
Elinize sağlık
full member
Activity: 854
Merit: 113
December 16, 2017, 02:23:12 PM
Bence hala düşük, btc fiyatı deli gibi arttığı için böyle yoksa yine 5-6 dolar anca olcak waves, btz bazında hala çok yükselmesi lazım bakalım artış devam edicek mi.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
December 16, 2017, 01:16:56 PM
Ulaşabileceği en yüksek noktalardan birine ulaştı bence şuan için waves. Herkesin uzun zamandır beklediği o artış gerçekleşti diye düşünüyorum ben. Bundan sonra x2 yapması zor bence uzun bir süre daha.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
December 16, 2017, 09:00:32 AM
waves yeni borsalara girmesinden dolayı cuma günü sabah ve akşam arasında güzel bir fark oldu kanımca.

waves platform hakkında bazı şeyleri ön plana alıp, düşünmemiz lazım. tek client üzerinden hem cüzdan, hem kiralama, hem token yaratılabiliyor ve benim için en önemli merkezsiz borsası. üçü bir arada kahve gibi bir şey.

platformun betası yayınlandı ama lite client ve telefon üzerinde daha güncellenmedi. insanlar yavaş yavaş bunlara kaymaya başlayacaklar. sadece waves destekçilerinin dex üzerinde hacimi arttırması gerekiyor. eleştiriyi doğru yapmamız gerekiyor bu arada. waves platformunun artıları ve eksileri mevcut. önemli olan köşeyi dönmek olarak hedeflememek yoksa insan huzursuz oluyor, bir katkıda bulunamıyor wavese.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
December 16, 2017, 07:02:20 AM
Vay be waves binanceda girdi yavaş yavaş sağlam bir coin olma yolunda hızla ilerliyor bu gidişle ethereum gibi olacak ve ah vah edeceğiz zamanla arkadaşlar

Yakında poloda ekler wavesı ücretsiz olarak.
full member
Activity: 980
Merit: 207
December 15, 2017, 11:35:11 PM
binance de bir çok goy goycu tayfa var, işleri güçleri fırlayacak coin aramak tahmin etmek, waves yaracaktır bu durum, deli gibi waves alacak insanlar.
full member
Activity: 588
Merit: 125
December 15, 2017, 11:08:24 PM
Vay be waves binanceda girdi yavaş yavaş sağlam bir coin olma yolunda hızla ilerliyor bu gidişle ethereum gibi olacak ve ah vah edeceğiz zamanla arkadaşlar
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
December 15, 2017, 07:56:10 PM
Waves'in tüm borsalarda işlem görmesinin bence mahzuru yok, bir çok borsada zaten satılan bir coinin bir de binance de satılması pek sakıncalı bir durum değil, değerlenmesi için katkı da sağlar, bittrex müşterilere yetişemiyor artık, binance borsasıda iyice ünleniyor.
member
Activity: 110
December 15, 2017, 07:21:22 PM
Bencede pumpçılar Bianca yollarında fink atıyor.  Kaptırmayın paraları.
full member
Activity: 644
Merit: 100
December 15, 2017, 06:31:49 PM
Binance girişlerde normalde oylama yapıyordu diye hatırlıyorum. Waves'in girmesi sanki ekibe bile sürpriz oldu. Çünkü normalde bir borsaya girmeden önce biraz prim yapsın diye, görüşmelere başladık vs derler. Waves yine tık diye tweet attı, biz binance girdik diye.

Aslında hacmi büyütmek istiyorsak, başka başka borsalara da girmesi lazım. Umarım bu ufak bir başlangıç olur.
bittrex yeterliydi aslında waves için. binanceye girmek kendi istekleriyle olmadı sanırım binance kendisi aldı. waves zaten bunlara rakip olarak çıktı.

Katılıyorum hocam bence sasha waves token'ın poloniex'de işlem görmesini çok istemez.Yine de waves için borsa çeşitliliğin artması waves için çok büyük bir olumsuzluk yaratmaz.

bilen biliyor, alan alıyor zaten. hem çok borsaya girmesi dex e ters düşer.

ben borsalara girp girmemesinin değeri üzerinde etki yaratacağını düşünmüyorum.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
December 15, 2017, 05:58:07 PM
binance da şeytan tüyü var, giren coin pump yiyor.
şaka bir yana pump/dump gruplarının binanceye kaydığını düşünüyorum, polodan bittexe geçmişlerdi. bittrexde işi sıkı tutudu, çoğu hesabı banladı.
binanceye kaydılar. oo yüzden waves pumpı yakındır diyorum Cheesy
full member
Activity: 350
Merit: 110
December 15, 2017, 05:57:55 PM
Bir yandan da waves'in girdiği borsalar değil de kendi borsasında yarattığı hacimler artmalı ve onlar konuşulmalı diye düşünüyorum ben şahsen.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
December 15, 2017, 05:52:37 PM
binance ve waves yükselen iki değer. bu nedenle binancede waves olması çok olumlu bir olay. ikisininde değerini yükseltecektir.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
December 15, 2017, 05:33:21 PM
Şimdilik borsalara girmesi iyi oluyor isteyen istediği borsadan alabilmeli, bittrex de zaten onay sorunları yaşanıyordu binance tam da zamanında devreye girmiş oldu. DEX'in kullanımının artış sağlaması için daha zamana ihtiyaç olacak gibi duruyor. Yeni yılda çoğu şey yerli yerine oturacak düzene binecek.

21 Aralıkta çıkış yapacak olan arkadaş; hard fork'u çatallanma ile karıştırma, waves-ng için yapılıyor bizlik bir durum yoktur.
Pages:
Jump to: