Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 2. (Read 38569 times)

sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Şimdi gelip bir ay sonra global konusunda xfccoin ile ilgili olumlu haberler artmaya başladıktan sonra elinizdekileri alım demeyi çok etik bulmuyorum.Büyük ihtimal bu arkadaşlara ico fiyatının çok altında bir teklifte bulunmayı planlıyorsunuz. Smiley
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
evet scam bir proje çıktı boktan bir oyun yaparak bıraktılar millet eğlensin orda bizim paralar uçtu gitti çok yatırım yapmamıştım neyseki, bunlardan bu saatten sonra bır halt olmaz arkadaşlar

Ben de bu arkadaş gibi projenin scam olduğunu düşünenlerin hesaplarını alabilirim. PM üzerinden pazarlık yapabiliriz. Sadece ciddi teklifi olanları bekliyorum.

Projeden bir şey olacağı yokmuş arkadaşlar, madem proje scam çıktı elinizdeki değersiz coinleri satın kurtulun. Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Elinde xfc olanların coinlerini alabilirim. içerisinde coin olan hesapları devralabilirim.
Bıkan arkadaşlar pm atabilirler.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
evet scam bir proje çıktı boktan bir oyun yaparak bıraktılar millet eğlensin orda bizim paralar uçtu gitti çok yatırım yapmamıştım neyseki, bunlardan bu saatten sonra bır halt olmaz arkadaşlar
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
1048 btc güncel fiyattan 10 milyon dolardan fazla yapıyor vay anasını sayın seyirciler buna yatırım yapanlar adına üzüldüm gerçekten.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Borsaya girmedi zaten borsaya sokmak gibi bir amaçları olduğunu düşünmüyorum. Bin adet bitcoini ceplerine koyarak uzaklaşmış durumdalar, yatırımcıların sonu hüsran oldu artık kimse oyunla ilgili kriptoparalara yatırım yapmıyor.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Bir tokeni borsaya sokmak bu kadar zor olabilir mi ya, nerden baksan 1 yıl oldu. Hala daha borsaya girecek de iyi bir gelir elde edeceğiz diye bekliyoruz  Sad
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Ekip zamanında bittrex' girmek için twitterda hashtag açıyordu aklıma geldi. Cheesy Biraz sabırlı olmakta fayda var söz verdiklerini gerçekleştirebilirlerse çok güzel bir platform olarak karşımıza çıkacaklarından benim herhangi bir şüphem yok.
member
Activity: 560
Merit: 12
Konusuna baktımda kendi borsalarını oluşturuyorlar galiba. Bir görsel yayınlamışlar. Kendi içinde bir borsa olacak gibi
hero member
Activity: 756
zamanında 0.035 btcde ediyordu boountyden aldıklarım. zamanla değeri artar diyordumda bi borsaya bile giremedi hala .
full member
Activity: 266
Merit: 242
Gerçenten ne zaman bır borsaya girecekler bence merakla bekliyorum, hesabımda 1700 kadar token var dışarıyada taşınmıyor yatıyorlar öyle kuzu kuuzu
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Ekibi tebrik ediyorum gerçekten muazzam çalışıyorlar(!) . Ben üye olduğum ay borsaya gireceklerdi. Trafik var galiba yoksa şimdiye girmiş olurlardı  .

Ana konuda aktifler. Bir yere kaçtıkları yok, çalışıyorlar ve yanlış hatırlamıyorsam yeni bir blokzincir üzerinde duruyorlardı.
Çok bekledik, değecek bir şeylerle karşımıza çıkacaklarını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Ekibi tebrik ediyorum gerçekten muazzam çalışıyorlar(!) . Ben üye olduğum ay borsaya gireceklerdi. Trafik var galiba yoksa şimdiye girmiş olurlardı  .
hero member
Activity: 896
Merit: 630
sıkıldım artık bakmıyorum bile,kendi borsasını açtıklarında tekrar dönebilirim.
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
Zamanında oynuyordum bu oyunu ama para kazanma amacı gütmeden zevkine eğlenceli gelmişti bana borsaya neden giremediğini çözemedim ekipte iş bitirici adam eksikliği olabilir.Umarım hakettiği yerlere gelir xfccoin.  Roll Eyes
bizim türklerden bu oyunu neredeyse oynamayan kalmadı bende biraz oynadım. hesabımda biraz xfc duruyordur. borsayı kendileri açacaklarmış öyle bir haber görmüştüm yakında aktif olur alan olursada veririz xfclerimizi Smiley
sr. member
Activity: 546
Zamanında oynuyordum bu oyunu ama para kazanma amacı gütmeden zevkine eğlenceli gelmişti bana borsaya neden giremediğini çözemedim ekipte iş bitirici adam eksikliği olabilir.Umarım hakettiği yerlere gelir xfccoin.  Roll Eyes
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Borsaya seneyi devriyelerinde falan girecekler herhalde. Bir borsaya girmek bu kadar zormu onu anlamadım .Bu kadar değeri olan bir tokeni herkes havada kapar çok büyük borsalar hariç tabi.
sr. member
Activity: 302
Türk takımları ve türk stadyumları eklenmiş haftasonu derbi için turnuva oluşturalım var mı gelen ?  Grin
hero member
Activity: 518
zincir değişimi yapıcaklardı sözde eth geçilcekti olmadı şimdi baka bir zincire girilcek hatırlayamadım hangisi olduğunu da counterparty çok geçerli bir zincir değildi baştan ayarlasalardı süper olucaktı ki en fazla sanırım tr oyuncusu çekmişti proje
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Ben de uzun zamandır bakmıyorum. Ağustos ortasında borsaya girecek dendi. Ekim oldu hala bir borsaya giremedi. Değerini verdiği bedava xfclere hesaplıyoruz ama bir borsa olmadığı için onunda bir anlamı yok.
Pages:
Jump to: