Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 7. (Read 38569 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Sorun daha sonradan ortaya çıkmış demek ki.
Aslında hep 17 kişi olsa dereceye girme olasılığımız artar hep bonus kazanırız Cheesy ama o zaman da oyun yeterince popülerleşmemiş olur tabi
sr. member
Activity: 336
Merit: 259

Sorunun farkındayız, teknik ekibe ilettik. Kısa zamanda çözüleceğini umuyoruz.

Sorun bir bende değil yani o zaman sıkıntı yok. 17 kişi turnuvaya katılmış görünce ben sadece bende problem var zannettim onlar defansı açamadan nasıl katılıyorlarsa artık Smiley
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Tuhaf bir sorun yaşıyorum. SUNDAY FREE-ROLL EASY-EU turnuvasına katılmak için defans listesini açmak istediğimde açılmıyor tarayıcı falan değiştirdim yine açılmıyor. Orta saha, forvet vs. listeleri açılıyor ama defans listesi açılmıyor sebebi ne olabilir bilen var mı?

Sorunun farkındayız, teknik ekibe ilettik. Kısa zamanda çözüleceğini umuyoruz.
sr. member
Merit: 259
Tuhaf bir sorun yaşıyorum. SUNDAY FREE-ROLL EASY-EU turnuvasına katılmak için defans listesini açmak istediğimde açılmıyor tarayıcı falan değiştirdim yine açılmıyor. Orta saha, forvet vs. listeleri açılıyor ama defans listesi açılmıyor sebebi ne olabilir bilen var mı?
full member
Footballcoin.io
Arkadaşlar birisi cevap verebilirmi bu coin henüz borsalarda işlem görmüyormu acaba

Henüz bir borsayla anlaşmadık. Bu konuda çok daha büyük bir sürprizimiz var, onun üstünde çalışıyoruz. Zamanı geldiğinde duyurusunu yapacağız.

Geçen iki takım kurdum biri Türkiye biride Rusya liginde ama Rusya ligindeki takımımı silmişler tek takım hakkımız mı var?

İstediğiniz kadar ücretsiz katılımlı turnuvaya katılabilirsiniz. Takımınız silinmemiştir. My Teams bölümüne gelerek View: All yapın. Bitmiş turnuvalarda takımlarınızı göreceksiniz.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Turnuvalarda kazanıp biriktiriyoruz ama adam akıllı borsalara girmesi lazım cryptodao nedir ya?

Geçen iki takım kurdum biri Türkiye biride Rusya liginde ama Rusya ligindeki takımımı silmişler tek takım hakkımız mı var?

Yok istediğin kadar turnuvaya girersin ücretsiz olanlardan.
Takımım silinmiş anlamadım 2 side ücretsizdi
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Turnuvalarda kazanıp biriktiriyoruz ama adam akıllı borsalara girmesi lazım cryptodao nedir ya?

Yok istediğin kadar turnuvaya girersin ücretsiz olanlardan.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Şu sikindirik borsaya girmiş: https://cryptodao.com/site/index/XFC/BTC
doğal olarak hacim falan yok tabi.
member
Merit: 10
oyundan kazandığım coinler hesabımda birikmeye basladı umarım borsaya güzel bi rakamdan girerde satarım hemen
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Arkadaşlar birisi cevap verebilirmi bu coin henüz borsalarda işlem görmüyormu acaba
benim hesabımda bountyden gelen biraz token var bunları satamıyormuyuz şu an
teşekkürler

Yok görmüyor hocam gördüğü vakit burada duyuru yaparlar zaten. Eylül gibi gireceğini tahmin ediyorum ben niye geciktiler onu da bilmiyorum.
full member
Activity: 266
Merit: 242
benim hesabımda bountyden gelen biraz token var bunları satamıyormuyuz şu an
teşekkürler
sr. member
Activity: 357
bende bu sezon daha aktif olmaya calısacagım, ozellikle entry feesi olmayan butun turnuvalara katılmayı hedefliyorum.
full member
Activity: 286
Vayy ligimizi footballcoin de görmek beni çok mutlu etti. Lig benim için şimdi daha heyecanlı olacak.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Süper Lig ilk hafta maçları için ücretsiz katılımlı turnuvamız açılmıştır!

Ligimizi burada görmek çok güzel olacak oyun dünya çapında gelişince ayrıca ligin tanıtımına katkıda buluncak süper ligde iddialıyım bu arada Smiley
full member
Footballcoin.io
Süper Lig ilk hafta maçları için ücretsiz katılımlı turnuvamız açılmıştır!

hero member
Activity: 840
Merit: 532
1000 XFC satılıktır Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
sanırım kimse borsaya girişiyle ilgilenmiyor,ben elimdekileri nasıl satabılırım acaba
veya bunlarla ne yapıyoruz takım falanmı kuruyoruz

sr. member
Activity: 546
Yok fanduel çeşitli spor branşlarında oynanan fantezi menejerlik oyunu.Oradada giriş gerçek parayla tabiki giriş gerçek parayla olduğu için kazancınızda gerçek para üzerinden oluyor.
full member
İleride gelişeceğini farklı sporları bünyesine ekleyeceğini düşünüyorum,Fanduel diye bu işin amiral sitesinde her spor var zaten orayı örnek alacaklarını düşünüyorum.

Fanduel'i ilk defa duyuyorum. Zevkine puan toplanan bir oyun mu yoksa para kazanma şansı var mıdır?
Pages:
Jump to: