Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 4. (Read 38569 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Şampiyonlar ligini kaçırdım zaten büyük takımlarda bedava oyuncu yok gibi. Yalnız borsa için yine cevap vermeden gitmiş .Dünyanın parasını topladılar icoda bir borsaya giremediler ilginç.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
En büyük beklentim şampıyonlar liginin oyuna eklenmesiydi.Borsaya girdiğinde tüm ligler ekli olacak.Ben herkesin aksine bu projeden ümitliyim.Sadece beklenenden yavaş ilerliyor ve yol haritasına bağlı kalmıyorlar laf olsun diye koymuşlar.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
bir süredir bekleniyordu Avrupa kupaları, gelmesi oyuna renk getirecek. Emeği geçenlere teşekkürler, ekibe başarılar
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Ne oldu bu fantezi coinine girebildi mi bi borsaya bir miktar vardı bende
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Sampiyonlar liğini oynamak çok zevkli olacaktır. Birde UEFA olsa perşembe günleride boş kalmayız.
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi için açılan toplam 25.000 XFC ödüllü free-roll turnuvalara katılabilirsiniz.

sr. member
Activity: 302
En büyük hataları xcp altyapısı kullanmaları oldu bitcoin fee 4 5 dolarları bulunca tüm sistemi sil baştan yenilemek  zorunda kaldılar.
Şuan yeni bir blok zinciri üzerinde çalışıyorlar, yeni ligler eklenmeye devam ediliyor, exchange ile ilgili haberleri yakında verirler ben ne kadar geç girerse o kadar yüksek girer diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Herkes projenin borsaya girmesini bekliyor şuanda ama ekipten bir açıklama gelmiyor.Bakalım yol haritasından bu kadar sapan bir proje başarılı olabilecek mi Huh
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Ne oldu bu proje? Ne durumda
full member
Activity: 700
Merit: 134
Ligler yeni yeni açılıyor, futbol takibine de yeni başladık. Umarım 1-2 ay içerisinde daha güzel haberler alırız ve şu borsa vb işler çözüme kavuşmuş olur. Bu kadar kapsamlı bir projenin bizi üzmeyeceğini umuyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Ico yöneticilerinin bu tavrını aynı primalbase olayına benzetiyorum zaten bu tavırdan rahatsız olduğum için elimde olan messi kartını değerinin çok altından başka bir üyeye sattım. Cry Yoksa proje,fikir çok güzel potansiyeli çok yüksek.
sr. member
Activity: 294
Arkadaşlara katılıyorum tarih bile vermiyorsunuz şu an en önemli konu borsa konusu, Portekiz ligi olmuş olmamış çok önemli değil.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
O kadar kişi borsayla alakalı soru sormuş cevap verme zahmetine bile girmemişler. Milletin gazını almak için temmuzda o ayın ortasında borsaya gireceğini söylemişsiniz. Sonraki ay ise sürprizim var deyip yine gecistirmissiniz. Seneyi bulursa şaşırmayın.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bu gidişle yüksek bir fiyattan gireceğini pek sanmıyorum, biraz umut kırıcı oldu açıkçası.
Dolar olarak değerini korur umarım. Bari oradan zarar etmeyelim. Beklediğimize değsin.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bu gidişle yüksek bir fiyattan gireceğini pek sanmıyorum, biraz umut kırıcı oldu açıkçası.
hero member
Activity: 756
O kadar zamandır tutuyoruz. Borsaya düşük bı fiyattan girerse baya hevesim kırılır.
hero member
Activity: 658
borsada işle girmesi ve swap olucaktı eth zincirine daha bir hareket yok . sistemin yavaşlığı sıkıcı oluyor birazdaha hızlandırsalar güzel olucak. takım kurmak valla sıkıcı
member
Activity: 454
Merit: 37
borsa noldu ondan haber verın ılk bas ?
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Portekiz Ligi'ni oyuna ekledik. Easy oyun modunda oynayabilirsiniz.

Bu haftasonu maçları için ücretsiz turnuvalar açılmıştır. Katılmayı unutmayın!
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bu adamlar neden borsaya sokmuyor bu coini.Amaclari nedor acaba sadece oyun olarakmi birakacaklar.
Pages:
Jump to: