Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 9. (Read 38569 times)

hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
iyi para toplamış yinede ben bu kadar beklemiyordum bu proje için yatırımvı olarak nasıl bilmiyorum kullanıcı olarak baya türkde var sanırım futbol dedin mi akan sular duruyor ülkede
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ligler başlasın biraz da projenin işlediğini göreyim bu yıl ispanya liginde çok iş yapmasını beklediğim sevilla takımının kadrosunu kuracağım oyunda ve yarışmalara katılacağım.
full member
Activity: 450
Merit: 122
Ben suanda xfc nasıl edinebilirim?
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
vay be zamanında cok iyi giriş yapmti ama tutmadi sanirim buda. insanlarin elinde binlerce xfc coin var ama kimse nerede ne yapilacagi konusunda hiçbir fikri yok.  bu tarz projeler sonrasinda nasil şekilleniyor bilmiyorum ama umarım iş görür bi yerlere gelebilir. benim de elimde 2000 e yakin var ödül ama diğer herkesin sordugu gibi  market sormayacağim belli  ki girmemiş bi yere.
ligler yokken nasıl hareket yapsınki? eylul ayından önce hareket beklemeyin. ekim kasım gibi ne olacağı belli olur. Benim 10x gibi bir beklentim var ico fiyatına nazaran bakalım

hareket bence de ligler başlamadan olmaz, hele şu fork muhabbetinin ortamlarında hiç olmaz gibi geliyor.
ico fiyatı neydi bunun? takip edemedim hiç.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
İcolar arasında gelecekte iş yapabileceğine inandığım projelerden biri xfccoin oyunu biraz daha geliştirirlerse oyundan kastım grafiklerini v.s fanduel'e biraz benzetebilirlerse önünün çok açık olduğunu düşünüyorum bu projenin.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
vay be zamanında cok iyi giriş yapmti ama tutmadi sanirim buda. insanlarin elinde binlerce xfc coin var ama kimse nerede ne yapilacagi konusunda hiçbir fikri yok.  bu tarz projeler sonrasinda nasil şekilleniyor bilmiyorum ama umarım iş görür bi yerlere gelebilir. benim de elimde 2000 e yakin var ödül ama diğer herkesin sordugu gibi  market sormayacağim belli  ki girmemiş bi yere.
ligler yokken nasıl hareket yapsınki? eylul ayından önce hareket beklemeyin. ekim kasım gibi ne olacağı belli olur. Benim 10x gibi bir beklentim var ico fiyatına nazaran bakalım
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
https://cryptodao.com/site/index/XFC

bu borsayı ilk defa görüyorum. Nezaman eklemişler belli değil. USDT,BTC,LTC,Dash,ETH pariteleri koymuşlar. ama ne tıkırtı var, ne sıkırtı var
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Beta yarışmasında en yüksek ortalama puana sahip ilk 50 kullanıcıya oyuncu kartları tanımlandı!
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
bende de Current balance:
2,175.00 XFC olarak gosteriyor, borsa varmi bozdurabilecegimiz ?

Borsaya daha girmedi.Ligler başlamadan önce girer borsaya bırak dursun xfclerin,  ağustosta belli olur.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
bende de Current balance:
2,175.00 XFC olarak gosteriyor, borsa varmi bozdurabilecegimiz ?
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bende twitterda yaptıgım paylaşımlar sonucu 1700 adet xfc almısım hesabımda gorunuyor ama ne yapacagız bunları kadro kurup oyunmu oynayacagım yoksa satılıyormu

İlerde borsaya girdiği zaman değerlendirirsin bu senin kararın.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende twitterda yaptıgım paylaşımlar sonucu 1700 adet xfc almısım hesabımda gorunuyor ama ne yapacagız bunları kadro kurup oyunmu oynayacagım yoksa satılıyormu
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Bu platform tutacak ve coin degeri mecazi degil gercek anlamda ucacak. Varsa coininiz markete girse bile hemen satmayin.10k dan asagi satilmaz.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Bildiğim kadarıyla henüz bir borsayla anlaşamadığı için beklemeniz gerekecek yakın zamanda bir borsayla anlaşma sağlayacağını düşünüyorum xfcnin.Uzun zamandır haber gelmiyordu iyi oldu gerçekten bu.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bende bunun sosyal medyasında bir kaç paylaşım yapmıştım 1000 kadar token tanımlanmış hesabıma
bunlar ne olur şimdi yenilirmi içilirmi arkadaşlar
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
arkadaşlar xfc ler nerede işlem görüyor acaba
hangi borsalarda alıp satılabilmektedir
teşekkür ederim
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Konuya her yeni mesaj gelince heyecanlanır oldum Cheesy
Kiralama olayında oyuncunun fiyatını biz mi belirleyeceğiz? Site üzerinden otomatik mi kiralanacak yoksa başka bireysel kullanıcılar mı alacak oyuncumuzu?
full member
Activity: 147
Footballcoin.io
Oyun içi market hazır! Artık oyuncu ve stadyumları alıp satabilirsiniz!

Şu anda kartlar indirimli fiyatlardan satılmaktadır. Sezon başlamadan önce ayrıca "lease" (kiralama) seçeneğini hayata geçireceğiz. Bu sayede kullanmadığınız kartları kiraya verebileceksiniz.

http://www.footballcoin.io/introducing-the-footballcoin-in-game-market
full member
Activity: 196
Site içi markette hacim olacağını sanmıyorum büyük borsa gelene kadar süründürür ion coininde kendi marketi vardı hacimi aylarca yerde süründü tabi sonra bittrexe girince uçmaya başladı.
Pages:
Jump to: