Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 10. (Read 38569 times)

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Oyun içi pazar şu anda test ediliyor, gelecek haftaya hazır olması planlanıyor.
Ay ortasına kadar bir borsaya girmesi ve ay sonuna kadar mobil uygulamanın hazır hale getirilmesine çalışılıyor.
Merakla bekliyoruz, imza tokenları dağıtılsa da satsak biraz Smiley
Gerçi Ethereum tabanlı hale gelmesini bekleyeceğim ben, fiyatı o zaman daha çok uçacak.
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
Oyun içi pazar şu anda test ediliyor, gelecek haftaya hazır olması planlanıyor.
Ay ortasına kadar bir borsaya girmesi ve ay sonuna kadar mobil uygulamanın hazır hale getirilmesine çalışılıyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Bu kadar yatırım almış bir coinin tutunamaması ilginç olur bence başlarda yavaş yatırım alsada sonda iyi bir miktar yatırım aldılar.Diğer projelere göre sistemleri hazır tek sıkıntıları kendi koydukları yol haritalarına uymamaları ve bunu 'bana göre' mantıklı bir gerekçeyle açıklayamamaları.(Tabiki aksaklıklar olabilir hangimiz hayatta tam saati saatine planımıza uyabildik ama bu projelerde biraz daha farklı olmalı diye düşünüyorum)
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Coin sonunda gün yüzüne çıktı bende bir tane blog yazmıştım ondan gelen küçük bir miktar var ama henüz bir exchange de işlem görmüyor acaba bu coin tutunamayacak mı diye düşünmeye başladım çok oyalandılar.
full member
Activity: 196
Tokenleri aldık cüzdanda duruyor şimdi tekrar girip baktım countyparty exchange bölümün de iki tane coin çıkıyor xfc ve footballcoin ikisinin de exchange bölümünde işlem yok orderbookslar boş kimse kullanmıyor sanırım burayı
legendary
bu XFC coinleri acaba hangi exchange sitesinde işlem görüyor? coinmarketcap sitesine baktım ama herhangi bir bilgi bulamadım. bilen varsa belirtebilir mi acaba?
Daha işleme başlamadı. Zaten cok acele etmeyin satmak icin ether platformuna gecince değerlenmesi muhtemelen
ICO'su bitti, Counterparty üzerinden basılıp dağıtımı yapılmadı mı? Eğer dağıtımı yapıldıysa Counterparty DEX'te işlem görüyor olması gerekiyor.
full member
Activity: 196
Bende fiyatı görünce şaşırdım birden coinmarketcap'tan baktım C-Cex'te gördüğünüz XFC footballcoin değil Forevercoin diye birşeymiş fiyatı bayağı yüksek o coinin bizim xfc'yle alakası yok. https://coinmarketcap.com/currencies/forevercoin/#charts
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bu XFC coinleri acaba hangi exchange sitesinde işlem görüyor? coinmarketcap sitesine baktım ama herhangi bir bilgi bulamadım. bilen varsa belirtebilir mi acaba?
Daha işleme başlamadı. Zaten cok acele etmeyin satmak icin ether platformuna gecince değerlenmesi muhtemelen

hiç satmayı düşünmüyorum ama c-cex üzerinde çok uçuk bir fiyat gördüm ondan sordum. ben sezon açıldıktan sonra oynamayı düşünüyorum.
bu arada ETH platformuna ne zaman geçecek.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
legendary
Blog ödülleri dağıtıldı. Hesaplarınızı kontrol edin. Smiley

Selam, ben kontrol ettim fakat bir şey göremedim. Kabul görmemiş mi acaba?
hesabına giriş yapıp profil linkine tıkla, dropdown menü'de transactions var.
oradan bakabilirsin ne kadar geldiğine.

Wallete giriş yaptım direk ama dediklerinizi göremedim. Hesap nedir?
bounty formunda soruyordu, oyun hesaplarına tanımlandı blog, imza vs ödülleri.
oraya üyeliğin yoksa üyelik açıp EAL'e mesaj at nickini.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

hero member
Activity: 700
Merit: 550

Hesap dediği oyundaki hesabınız. Şu anda oyunda olan XFC'leri cüzdana çekemezsiniz. Sadece ICO yatırımcıları XFC'leri kullanabiliyor.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Umarım bittrex veya en kötü ihtimal ile liqui ye girer . Sonuçda çalışan bir proje .
legendary

sr. member
Activity: 462
Merit: 250
Şimdi blog ödüllerine baktım da sanki biraz az olmuş gibi yani diğer alanlarda o kadar fazla dağıtmalarına rağmen burada sadece belli küçük bir miktar ile sınırlamarı aldıkları miktarı azaltmış. blog ödülü gelenlere hayırlı olsun.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

full member
Activity: 147
Footballcoin.io
full member
Activity: 286
ICO su bitti.  XFC  ne zaman piyasaya giriş yapar bilen var mı??
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
ICO dönemindeki başarıya çok sevindim, XFC oyuncusu olarak bir hayli emek harcamıştım. Bir sonraki sezon daha eğlenceli olacak  Grin
Pages:
Jump to: