Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 11. (Read 3315 times)

member
Activity: 167
Merit: 10
Yatırım amaçlı altcoinler herzaman kazandırır bitcoin zaten senelik zamanda kazandırıyor iyi bir projeli altcoin yatırımıda size misli olarak kazandırır
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Kripto paralara yatırım yaparken galiba en iyisi riski yaymak. Çeşit fazla olunca içlerinden birkaçının sürpriz yapıp güzel katlama olasılığı da artıyor. Diğer taraftan bakınca Bitcoin bu piyasanın lokomatifi, olmazsa olmazı. En iyisi yarı yarıya Bitcoin ve altcoinler arasında paylaştırmak.
member
Activity: 275
Merit: 11
karlı olacağınızı düşünüyorsanız neden olmasın. klişelerden sıkıldık zaten. herkes yararına ne ise onu yapsın bırakın diğerlerinin yaptığı işleri bize ne faydalıysa o önemli.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
yatırımları bir sepet modeli oluşturarak tutmak çok daha doğru. btc %50 ve diğerleri %50 şeklinde sepetimi oluşturuyorum.
sr. member
Activity: 425
Merit: 250
Yatırımların çoğunu altcoinler de tutmak mantıklı. Bitcoinde bütün yatırımı bekletmektense  ETH,  SXDT, BKX, WAVES  gibi altcoinlere yatırım yapmak daha mantıklı.
newbie
Activity: 266
Merit: 0
en güzeli hocam sepet yapmak,  +btc +altcoin sepeti yapıp riskleri yaymak gerekiyor
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
en az kayıbı nerde alacaksanız orda kalmanız daha önemli daha doğru bence. yani birilernden tavsiye almak yerine kendi durumunuzu kontrol edin kazancınızı kayıbınızı kontrol edin ona göre davranın.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Altcoinler resmen kazanç kapım oldu bu düşüş sürecinde hatta elimde kalanlar fiyatına dönmek üzere kardan zarar kapanıyor, yatırımın tamamıyla yüksek fiyatlardan kalmak kötü aksi takdirde pek bir sıkıntı yok.
member
Activity: 294
ben her zaman bu durumdayım çünkü çıkış fırsatları yakalayamıyorum bir türlü o yüzden de altcoinlerde kamak mecburiyetindeyim hep zarar etmek istemiyorum çünkü.
member
Activity: 182
Yapılabilir ama tehlikeli buluyorum mesela bir coin için alım fırsatı doğarsa hemen alabilmek çok önemli bu gibi fırsatlar kaçabilir
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak oldukça tehlikelidir hocam, yani bir bucket oluşturmak en mantıklısı, ve bu sepette btc muhakkak olmalı diye düşünüyorum
member
Activity: 189
Çok yanlış bir davranış bence elimde muhakkak en sağlam kale olarak gördüğüm eth mi bulundururum altcoinler çok ciddi düşüşler yaşıyor bu zamanlarda ilaç gibi geliyor  Smiley
full member
Activity: 392
Merit: 101
Yatıracağımız meblağ ve ne kadar süreyle yatırım yapacağımız da önemli bir konu; meblağ büyük ve uzun vadeli yatırım hedefleniyorsa kendini kanıtlamış BTC, ETC, LTC, DASH gibi coinler tercih edilebilir ama kısa süreli kazanç hedefleniyorsa coinlerin uzun vadede grafikleri incelenerek kendimize göre bir ağırlık belirlenerek alt coinlere de dağıtım yapılarak bir kar elde etmek mümkün olabilir.
member
Activity: 448
Bitcoine yatırım yapanlar genellikle pek bu işleri bilmeyenler ama herkes yatıracağı paranın yarısını btc ye koyar çünkü btc ağır hareket eder bir anda alt coinler düştüğünde btc den takviye ederler
full member
Activity: 318
Merit: 100
Bugünlerde yaşanan ard arda düşüşler bir daha bana gösterdi ki altcoinlerde kalmak değilde en büyük sorun tüm parayı altcoinlere aktarmakmış. Boşta beklettiğim param vardı ve sepetimde çok fazla altcoin olmasına rağmen düşüşteki alımlarımla beraber hızlı bir yükselişte çok güzel kazanma fırsatı yakalayabilirim.
member
Activity: 224
biraz riskli olabilir sepet baya zarara giriyor bu durumda bence altcoin ve bitcoinde kalmak ya da tamamiyle bitcoinde kalıp düşüşlerden faydalanıp altcoin toplaması ve bitcoin alımı mantıklı olabilir.
full member
Activity: 294
Merit: 100
Şimdi altcoin fiyatları bu kadar ucuzlamışken yatırım yapmanın zamanı olduğunu tespit etmek lazım. Tamamen ya da yarısı ile altcoin almak en doğru karar olacaktır, fırsatlar her zaman olmayabilir.
newbie
Activity: 126
Riskli bir olay şimdi ki gibi coinler düştüğü zaman tutunacak dal kalmıyor sonuçta
newbie
Activity: 126
Şuan da altcoin  almak çok mantıklı çünkü resmen dibi gördü
Ve kısa süre de yükseleceği tahmin ediliyor
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Kıyıda kenarda para tutanlar için ne de güzel zamanlar altcoin meraklıları için, altcoinler ucuzladı iyice daha fazla düşüş olasığı var tabii ki bu yüzden de kademeli alış yapmakta oldukça büyük fayda var.
Pages:
Jump to: