Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 3. (Read 3315 times)

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yine kötü silkeleme yapıyorlar inşallah bu son silkelemedir .diyeceğim ama ne olacağı belli olmaz devamı da gelebilir dikkatli olmak lazım stop koymadan ilerlemeyin sakin,  tüm malı kaybedersiniz yoksa
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
inanılmaz büyük zararlarla karşılaşmanız demek uzun vadeli yatırımcı değilseniz. ne istediğinizi ve ne yaptığınızı bilirseniz hiç önemli değil ama.
newbie
Activity: 58
Merit: 0
kazanç ve kayıp tam doğru orantılıdır kazandınmı tam kazandırır kaybetmeye başladınmı dibin dibini görürsünüz
full member
Activity: 721
Merit: 100
Yatırımın tamamı ile altcoinlerde kalmak tam bir tercihtir orta ve uzun vade yatırımlar için mantıklı geliyor bana yoksa kısa süreli trade ler için btc tutmak lazım.
newbie
Activity: 70
Ya aslında bunun yararlı kullana bilmek senin elinde bitcoinde de kalsan doğru yerde alıp satmadığın sürece kazanamazsın umarım demek istediğimi anlamışsındır.
newbie
Activity: 168
hger durumda da cepte btc olmalı diye düşünüyorum ne olursa olsun üç beş cepte olsun sonra ölü diri girin gitsin

sadece btc değil aynı zamanda nakit paranında hepsini kriptoparaya gömmek oldukça tehlikeli. bu şekildeki düşüşlerde alttan almak varken bitcoinin ve altların tekrar yükselmesi için bütün duaları okumak zorunda kalıyoruz.
newbie
Activity: 51
hger durumda da cepte btc olmalı diye düşünüyorum ne olursa olsun üç beş cepte olsun sonra ölü diri girin gitsin
member
Activity: 308
Merit: 11
ya hep ya hiç anlayışıdır dikkatli davranılmazsa kesinlikle hiç olmaya mahkumdur. Belli karı aldıktan sonra o altcoinden çıkıp btc bazlı karı aldıktan sonra başka bir altcoine yatırım yapılmalı. Bir coinde sonsuza dek kalınmaz.
newbie
Activity: 57
sadece potansiyele sahip değil ki resmen öyle ne coinler var batırdı milleti cmc de ilk sayfada ama bitik durumda coğu.
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Alt coinler ciid derecede zarar ettirme potansiyeline sahip ve ayrıca dibinin neresi olduğu bile belli değil ,illa altlardan alıncak ise ilk 10 kinin dışına çıkmak büyük risk taşıyor.
newbie
Activity: 152
bir ara bu yöntemi denedim, iyi kazandım ama çok dikkat etmek gerekiyor sürekli tetikte olmak lazım.bitcoine yatırınca atıyorsun bekliyorsun kafa rahat.
jr. member
Activity: 134
Merit: 1
evet altcoin den parayı vurmak bir seçim doğru oynarsan tabikide doğru oynamadığınızı fark ettiğinizde çok geç oluyor....
newbie
Activity: 84
Aslında iyidir altcoinler araştıran , sürekli takip eden 1 2 değişik plan yapan biriysen iyidir çok sakıncalı değil ama büyük bitcoin pumpundan önce bir kısmını krala yönendirmek gerekir.
newbie
Activity: 210
böyle bir şey mantıklı gözüküyor ama altcoinlerde risk de yüksek oluyor.mesela bitcoin piyasadan çıkmaz ama herhangi bir altcoin bir anda yok olabilir..
sr. member
Bence piyasa fake hareketler yapıyor ,piyasanın durumuna bakıp yatırımları yaparken maximum derecede çok düşünün  ve ona göre ihtiyatlı  davranın,pek yatırım yağılacak ortam yok.

Btc hala nereye gidecek belli değil insanlar temkinli yeni yatırımcı yok girmiyor piyasaya geçen seneki dalganın başlaması lazım yoksa piyasa böyle gider
Arkadaşım 17 k da iken btc almaya kalktı aldırmadım insanlar düşerken düşecek diye almaya korkuyor yükselirken ise daha da yükselecek diye 3× yapmış bir şeye gözü kapalı girebiliyor yeterli fomo olussun, o zaman akıllı olanlara yine iyi para kazanacaktır
newbie
Activity: 238
Bence piyasa fake hareketler yapıyor ,piyasanın durumuna bakıp yatırımları yaparken maximum derecede çok düşünün  ve ona göre ihtiyatlı  davranın,pek yatırım yağılacak ortam yok.
sr. member
bu defa btc ile birlikte altlar yükselmiyor. btc %10 favori altlarım %5 arttı normal şartlarda btc %10 altlar %20 olması beklenir. özellikle neo istisnasız btc bazında artardı düşüyor aksine. belkide btc boğa piyasasına giriyor ve altlar sürünecek belli bir süre, daha önce yaşadık bunları.

Hocam eski piyasada değiliz artık.  Bu konuda haklısınız hatta yakın zamanda btc de minik çıkış olduğu zaman bile altlar düşüyor,  minik düşüş olduğunda yine altlar düşürüyordu,  enteresan zamanlardan geçtik,  geçen senede fork muhabbetleri ile calkalandık bu sene boğa olursa eğer yine yeni bir şeyler bulurlar eminim , keriz silkeleme yapmak için bu tarz şeyler hep çıkıyor,  bu piyasada kimseye kolay para kazandırmaya niyetleri yok adamların.  Ne kadar çok popüler olursa  piyasada büyük oyuncular çoğalacagı için para kazanmakta bir o kadar zorlaşacak
full member
Activity: 1176
Merit: 159
bu defa btc ile birlikte altlar yükselmiyor. btc %10 favori altlarım %5 arttı normal şartlarda btc %10 altlar %20 olması beklenir. özellikle neo istisnasız btc bazında artardı düşüyor aksine. belkide btc boğa piyasasına giriyor ve altlar sürünecek belli bir süre, daha önce yaşadık bunları.
sr. member
altcoinlerde bekleyerek gözünü kapatıp boğayı beklemek biraz mantık dışı geliyor bana. coin devamlı yükselip düşüyor. yeterince yükseldiğini düşündüğünde çıkıp diğer coine girmek gerekiyor.

Hocam mecburen kalıyorsun zaten,  düşen bıçak tutulmaz derler ama bazen buradan döner olmadı biraz daga bekleyeyim yeniden çıkar diyorsun daha da düşüyor mecbur bekliyorsun sonra
Uzun zaman çıkmasını bekliyorsun
member
Activity: 238
Merit: 10
altcoinlerde bekleyerek gözünü kapatıp boğayı beklemek biraz mantık dışı geliyor bana. coin devamlı yükselip düşüyor. yeterince yükseldiğini düşündüğünde çıkıp diğer coine girmek gerekiyor.
Pages:
Jump to: