Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 7. (Read 3315 times)

legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
bitcoin sert yükselirse altcoinler düşüyor, bitcoin düşerse altcoinler daha da düşüyor. Yani altcoinlerde kalmak pek iyi bir fikir değil.Altcoinler daha çok uygun zamanda girilip çıkmalık işler için uygun. Yatırımızın büyük kısmını btc de küçük kısmını altlarda tutun altlarda tuttuğunuz kadarını da dolar olarak tutun, riski azaltayım derseniz altlara hiç girmeyin btc-dolar olarak kalın.Uzun-kısa-orta hepsine gider. Altcoinleri çoğu hiçbir işe yaramıyor finansman desteği çekilince löp gibi ortada kalacak çoğu uzun vadede hiç tavsiye etmem.
member
Activity: 308
Merit: 10
Bence en mantıklısı bu. Altcoinlerden sepet oluşturmanin yatirim icin gayet doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Sepetimde bitcoinden ziyade altcoinler var sene basında onlardan topladım cünkü bitcoine baglı kalmadan artıs ya da düşüş yaşayan altcoinler var bu sebeple mayıs degil uzun bir süre daha cüzdanımda tutmayı düşünüyorum
jr. member
Activity: 238
Merit: 4
W12.io ▬ Blockchain protocol
Şu anki ortamda çok mantıklı görünmüyor tamamıyla altcoinlere dönmek, bence yarı yarıya bir sepet oluşturup bunun üzerinden devam etmek daha iyi olur gibi. Öbür türlü bir ayı sezonuna filan girecek olursak altcoinler daha fazla erir.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
Benim Görüşüm şu anki piyasaların dalgalandığı dönemde yatırımların tamamını altcoinlere yapmak en doğrusu olur.çünkü altcoin ne kadar düşerse düşsün zarar minimum olacaktır.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Bütün yatırımım bu piyasada değil fakat bu piyasada ki tüm yatırımım altcoinlerde. Bitcoin artmak için çok hantal bir hacimde bence Ethereum da onu takip ediyor artık bu konuda. Bana kalırsa yeni potansiyel Bitcoin ve Ethereumlara yatırım yapmak lazım. Atı alan üsküdarı geçmiş. Çok yüksek meblalar için güvenli limanlar(BTC, Eth) mantıklı olabilir ama daha küçük yatırımlar için biraz risk almak gerekli.
newbie
Activity: 135
Altcoinler hodl yapmak icin dogru mu bilmiyorum ama al sat icin mukemmel bir piyasa.
newbie
Activity: 140
Genel anlamda kripto paraların riski oldukça yüksek bitcoin dahil Diğer sektörlere de yatırım yapmalı
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Değil tamamen altcoinde kalmak, yatırımın tamamını kripto parada hatta finans piyasasında tutmak bile çok büyük bir risktir. Yatırımı kripto para, döviz, değerli madenler, hisse senetleri, gayrümenkul şeklinde değişik alanlara bölmek gerekir. Tabi bahsedilen yatırım miktarının hatırı sayılır bir seviyede olduğunu varsayıyorum.
full member
Activity: 308
Merit: 100
--
Yatırımın tamamıyla altcoinlerde kalınacaksa bile bence portföyü çok parçaya bölmek gerekiyor. Elinizde biraz bitcoin ya da ethereum bulundurmak gerekiyor çünkü bitcoinin sert iniş çıkışlarında düşen altcoinlerden toparlayabilelim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
herkes kendi durumuna göre yatırım yapar ve bvir portfoy oluşturur. portfoyun tamamı ile altcoinlerde kalmak evet bir risk unsuru içerse de getirecegi kazanç ihtimali gözönüne alındığında bir seçenek olarak görülebilir. ama sonuç ne olursa olsun üzülmemelisiniz. size üzecek bir yatırım yapmanın sonuçları agır olabilir.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Herkesin kendi yatırım politikası ve hedef fiyatları vardır. Ben portfoyu bölmenin faydalı olacağına inanıyorum ancak şuan uzun hodl dönemindeyim çünkü  dipten bir proje yakaladım gibi tamamen altdayım.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
Bundan iki hafta öncesine kadar bitcoinde %50 altacoinlerde %50 şeklindeydi fakat bu hafta son düşüşte altlarda o kadar iyi fiyatlar çıkınca %80 altlara giriş yaparak yoluma devam ediyorum.
newbie
Activity: 210
Bitcoinden daha cok kazandiracagini dusunuyorum dogru altcoinleri bulmak onemli tabiki.
member
Activity: 462
Merit: 42
hiç bir zaman tüm yumurtaları aynı sepeti koymayın bu borsacıların önemli kurallarından biridir. bölün ve riski dağıtın benim düşüncem bu yönde.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Dogru altcoinleri sectiysen uzun sure kalinabilir bence. Hodl yapmak icin altcoinleri bitcoinden daha mantikli buluyorum.
jr. member
Activity: 239
6-7 ay oldu bu piyasadayım daha önce hiç borsa deneyimim de yoktu teknik analiz desen bihaberdim ama altcoinlerin bitcoinin çok iyi dönemine denk geldim hep artacak sandım bi sürü altcoin al-sat yaptım bilmeme rağmen ,nerden girip nerden çıkacağımı düşünmeden çıktıklarım oldu çıktıktan sonra yardıranlar oldu aldıktan sonra düşenler oldu piyasanın acısını tatlısını gördüm haliyle , ama en büyük hatam btc düşerken usdt ye geçmemek altcoinlerden çıkmamak oldu şuan tamamen altlardayım uzun zamandır da böyle çoğu karım eridi gitti , en kötü karar kararsızlıktan iyidir o zmanlar zarar ettim geçmeyeyim dedim yükselirler olmadı çok ciddi düşüşler yaşandı elimde btc de tutmayınca mecburi holdda kaldık , artık öyle bi durumdaki daha da düşmez diyorum o yüzden çıkmadım ,çıkmayacam gibi de ama maliyetlerini bulunca az biraz kar bıraksalar direk çıkarım ..size de tavsiyem artık düşmez diyorsanız bekleyin yoksa çıkıp elinizdekini arttırmanız maliyetinizi düşürmeniz daha mantıklı.
member
Activity: 244
Merit: 10
Doğru altcoinleri bulabilirsen çok güzel para kazanırsın. Doğrular aslında zaten belli de, önemli olan daha da yükselirler mi?
jr. member
Activity: 630
Aralarinda cok onemli ve gelecegi parlak projeler var. Bunlardan birini bile denk getirsen uzun vadede cok buyuk kar elde edebilirsin. O yuzden secerken dikkatli davranip uzun vadeli dusun derim.
jr. member
Activity: 140
Merit: 8
Saglam altcoinler var gercekten ve piyasada saglam paralar kazandiriyor. Bu yuzden bitcoinin de hareketlerini takip ederek altcoinlerde kalmak mantikli.
Pages:
Jump to: