Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 9. (Read 3315 times)

member
Activity: 98
Merit: 10
tek sepete bütün yumurtaları koymayın farklı koinler seçin
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Bitcoin 10 bini gecmedikce altcoinler mantikli bence. Eger kazanmak istiyorsaniz.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Bence mantikli bir hamle olur. Tek bir yatirim yontemine guvenip yatirim yapmak oldukca riskli. En guzeli farkli yontemlerle yatirimlar yapmak.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Bence sepette Bitcoin olmalı. Tamamını altcoinlere bağlamak çok akıl karı gelmiyo bana. En azından Bitcoin olması gerek sepetinde. Ethereum olmalı. Bu ikili muhakkak sepette olmalı bence.
member
Activity: 224
Bu donemde en mantiklisi bence. Saglam altcoin bulabilirseniz bitcoinden daha cok kazandiracaktir.
member
Activity: 308
Merit: 11
Ne tamamı dolar ne tamamı BTC ne de tamami altlarda olmalı. Olabildiğince düzgünce dağıtmak lazım en basitinden %33seklinde bolebiliriz.
member
Activity: 62
tamamen altcoin yatırımı bence en doğru seçenek, btc için kısa vadeli yüksek artış beklenetisinde değilim.
newbie
kendi mantığınızla yapın da ne yaparsanız yapın.sonuçta hiç bir şeyin garantisi yok.araştırıp alt ya da üst hangi coin olursa olsun karar verip yatırım yapmak lazım.
member
Çok riskli bir hareket olduğunu düşünüyorum ancak yeri geliyor dönem dönem ben de oralarda kalıyor eğer takip edemeyeceğim dönemlere girersem btc güvenli liman olarak gözüküyor
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu olayı her zaman düşünmüs ama genel de (eth i altcoin olarak saymıyorum) büyük risk gördüğümden başaramamıssımdır. Bir gece de sermayemi kaybetmek bana üzücü gelebilir.
newbie
Activity: 98
Altcoinlerin tamamı bitcoine endeksli yani bitcoin dalgalanmasından bu şekilde kaçınmak çok zor. Ben her zaman birikimimin yarısına yakınını bitcoin ve ethereumda bırakıyorum bana daha güven veriyor bu şekilde. Kayıpsa her şekilde kaybedilecek nasıl olsa
full member
Activity: 364
Merit: 100
böyle bir durumda ya bir anda köşe olursunuz ya da bir anda tüm sermaye erir gider siz de kahrınızdan verem olursnuz. portfoyun tamamıyla altcoinlerde kalmak size hareket şansı tanımaz. böyle bir durumda terste kalmanız durumunda size gerekli olan tek şey zaman olacaktır. bunun da süresini bilemezsiniz. demem o ki bu risktir.
member
Activity: 308
Merit: 11
Aynı ivmeyi altcoinlerde sergiliyor açıkçası. Yani BTC ne kadar riskli ise aynı şekilde altcoinler de riskli. Her zaman kazandıran altcoin yok. Bugün eth kazandırıyor yarın BTC sonraki gün Ripple kazandiracsktir. O yüzden gündemi iyi takip edip doğru alımı yaptığımız zaman bunun açıklaması gelmiş olacaktır.
member
Activity: 143
Aslında sabit kalmamak gerekiyor, çünkü altlarda btc karşısında değer kaybedebiliyor. İyi çıkan bir yatırımı 3 4 aydan uzun süre tutmama taraftarıyım.
newbie
Activity: 136
Ben bitcoin hariç ilk 100 deki  altcoinlerden sepet yapıyorum. Eldeki parayı güvendiğiniz altcoinlere bölüştürüp riski dağıtmak en doğru olanı.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
Zamanı az olan ve bir işte çalışan ya da okula devam edenler açısından altcoin sayısını sınırlı tutmak iyi olur takip etme zorluğu var ve zarar kaçınılmaz olabilir, ayrıca  altcoine yatırılan miktar ile sermayenin oranını iyi ayarlamak boştada para tutmak gerekli.
newbie
Activity: 96
iyi takip etmek lazım ya diğer türlü büyük kayıplara uğrayabiliyor insan sonra 4 ay bekliyorsun geçen ocak sonundan günümüze gelene kadar misal ben  Undecided kenarda mutlaka btc veya dolar bazlı tutmak en doğrusu olacaktır.
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Ben şuan için öyle yapıyorum tamamiyle altkoin ve tokenlerde kalıyorum ve satmayada niyetim yok taki ethereum 1500 dolar seviyelerine gelene kadar .
full member
Activity: 350
Tamamiyla altcoin alınmaz. Bitcoin veya ethereum sepette bulunmalı. Piyasa btc-etc tekelinde yürüyor. Onlar artar altcoinler artmayabilir hersey olabilir önlem alınması gerekli yatirim yaparken
full member
Activity: 616
Yatırım miktarınız çok çok azsa bitcoin almak çok mantıklı olmayacağı içim altcoin alınabilir. Ama seviyeyi yükseltirseniz bence yarı yarıya altcoin-bitcoi şeklinde bir yatırım stratejisi belirlenebilir.
Pages:
Jump to: