Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 8. (Read 3315 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 3
Bitcoin maalesef altcoinleri cok asiri etkiliyor bu yuzden dogru alt coinleri secmezseniz durum oldukca sikintili olabilir.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Mantikli bir hareket gibi gorunmuyor. Sadece altcoinler degil butun kripto piyasasi maalesef kriz donemi yasiyor. Kendine gelince elbette altlar oldukca kazancli.
jr. member
Activity: 140
Merit: 3
En azından şu anki piyasa durumuna bakınca hiç de mantıklı bir hareket değil. Altlar çok değişken şu sıra ve genelde düşüşler yaşanıyor.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Yatırımın tamamını altcoinde tutmak geçen yıl işe yaradı ve bu şekilde olan portöyler çok kazandı ancak bu yıl altcoinlerin aynı şekilde hareketini göremedik istisnalar haricinde 2 verdiyseler 1 geri aldılar.
member
Activity: 182
Merit: 11
Eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa bir kaç farklı coine yatırım yapmayı mantıklı düşünüyorum ama yatıracağımız tutar pek fazla değilse güvendiğimiz bir tanesinde durulabilir
member
Activity: 322
Merit: 11
Riskli bir is. Al sat isine girersen o is olur. Fakat hodl tehlikeli.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Bitcoin yükselse altlar ağlıyor, bitcoin düşse yine altlar kan aplıyor. Enteresan bir etkileşim var Grin Yatırımın tümüyle altlarda kalmak gerçekten akıl işi değil. Mümkün olduğu ölçüde belli oranlarda paylaştırmak lazım.
member
Activity: 364
Merit: 10
Sağlam altcoinler kısa vadede daha çok kazandırma potansiyeline sahip bence de. Ancak yatırımın minik de olsa bir kısmını bitcoinde tutmayı tercih ediyorum her zaman. Altcoinler, bitcoinden etkilenebiliyorlar çünkü..
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Yanlış yapmışsın bence. Acemi yatırımcılar sayesinde altcoinler bitcoinin en ufak bir düşüşüyle dagiliyor. Sabırlı olmak gerekiyor.
brand new
Activity: 0
Merit: 16
Yatırımın tamamıyla altcoinlerde kalmak için uygun piyasa koşullarının oluşmuş olduğunu sanmıyorum. Normal şartlarda fiyatlar altcoin yatırımı yapmak için uygun olsa da, bir kısmının piyasa düzelene kadar çöp olma olasılığı yüksek.

ben de böyle düşünüyorum hocam, altcoinleri büyük risk olarak görüyorum bana kalırsa sepet yapıp bölüştürmek gerekiyor
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Gordugun uzere bitcoinin her sert hareketinde dusus ya da yukselis farketmeksizin dagiliyor altcoinler. Ama dogru zamanlarda gir cik yaparsan kazanirsin mutlaka.
newbie
Activity: 140
Uzun vadeli bir yatirim dusunuyorsan mantikli olabilir ama kisa vadede bitcoinin her hareketinden etkileniyorlar maalesef.
newbie
Activity: 252
Benim Görüşüm yatırımın bir kısmını bitcoine yapmak lazım geri kalanında altcoinlerede değerlendirmek karlı olacaktır.çünkü görüştüğüm çoğu kişi bitcoinin 2017 deki seviyesinin üzerine çıkacağını düşündüğünden yatırımını bitcoine yapacaktır.
newbie
Activity: 159
Altcoinlerde kalınabilir ancak btc yada dolar tutmak ortalama düşürmek için daima gerekli tabi bu yatırım politikanız ile alakalı uzun vade hodlda başka turlu düşünülebilir.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Yatırımın tamamıyla altcoinlerde kalmak için uygun piyasa koşullarının oluşmuş olduğunu sanmıyorum. Normal şartlarda fiyatlar altcoin yatırımı yapmak için uygun olsa da, bir kısmının piyasa düzelene kadar çöp olma olasılığı yüksek.
newbie
Benim Görüşüm elimizdeki paranın bir kısmını bitcoine bir kısmını da altcoinlere yatırım yapmak lazım zira sadece bitcoine yatırım yapmakta riskli veya sadace altcoinlerede yatırım yapmak risklidir en uygunu bu riski dağıtmak lazım.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
PLATIO - Smart Banking Ecosystem
Tamamen altcoinlere yönelmeyi doğru  bulmuyorum. Yatırım sepetinde mutlaka bitcoine ve potansiyeli olan altcoinlerin de geliri yüksek olabilecek olanlara yüklenmek daha iyi olur
newbie
Activity: 2
altcoinlerden özellikle benim tercihim dgb, dropil ve tdx kısa vadede iyi sıçrayışlar yapıyor
jr. member
helbiz 4x yükseldi son iki günde. 0.01'den 0.04'e geldi. bunu takip edin 2-3 centten alıp satmamış olsaydınız bugün fiyatı 2 centin altında. yani bir gün böyle bir gün şöyle kriptolar. yatırımların tamamı altcoin alınabilir bu problem değil. hangi altcoin, hangi tarihte alacaksın. hangi şartlarda satışını yapacaksın. hangi gelişmeleri takip edip, neye göre satacaksın veya ilave aynısından satın alacaksın. çok karmaşık değişkenler var.
jr. member
Activity: 112
Bence bitcoine yatırım yapmak altcoinlere yapmaktan daha mantıklı. Bitcoinin sert yukselisler gosterecegine inaniyorum.
Pages:
Jump to: