Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 10. (Read 3315 times)

newbie
Activity: 252
Merit: 0
Paranızın tamamını alt coinlerde tutmak akıl işi değil çünkü piyasada birkaç alt coin dışındakiler boşa yatırım benim kanaatim paranın yarısını alt coin alın yarısınada bitcoin alın.
full member
Activity: 406
Merit: 121
Yatırımlarının hepsiyle altcoine kalmak sadece bir tercih meselesidir. Ben elimdekileri hepsiyle altcoine kalmak taraftarı değilim.kimseyede böyle birşey tavsiye etmem. Ama bir sabah kalkıp zengin oldum demek istiyorsan altcoinlerde kalcan.
newbie
Merit: 0
Bence yatırımın çoğunu bitcoine yapmak lazım tabiki altcoinlerede yatırım yapmakta yarar var uzun zamanda altcoinlerde iyi kazandıra bilir.
member
Activity: 201
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bence eğer kar edeceğinizi düşünüyorsanız mantıklı neden olmasın ki yani sizin stratejiniz le başkasının ki uymayabilir herkesin yol haritası kendinedir.
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
Projesi güzel ve gözde altlarla kalmanın güzelliği hiç bir şeyde yok en önde yükselişe geçip üste prim veriyorlar. Bende de vardı bayağı  yükselişe rağmen satmadım beklenti yüksek yıl sonu bakacağım son duruma.
member
Activity: 210
Zaman zaman yaptigim sey ama kesin gozuyle baktigimda tum bitcoini o altcoine ceviriyorum. Tavsiye edilmez zarar ettirdigi olmustur. Ben dususte de birsekilde zarar kapattigimdan sorun olmuyor.
member
Activity: 182
Merit: 11
Eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa bir kaç farklı coine yatırım yapmayı mantıklı düşünüyorum ama yatıracağımız tutar pek fazla değilse güvendiğimiz bir tanesinde durulabilir
member
Activity: 294
Merit: 11
yatırımın tamamiyle altcoinlerde kalmak mantıklı olabilir aslında eğer kazançlı güzel projelerde yatırım yapmışsanız bence gayet güzel bir fikirdir.
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
sermayeyi bölerek bitcoin ethereum ripple ve diğer altcoinler arasında dengeli bir sepet oluşturarak gidenlerin daha sağlıklı karar verdiğine ve ileride başarılı olacağını düşünüyorum. çeşitlilik ve farklılaştırma büyük yatırımcıların uyguladığı bir yatırım stratejisi.
full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
Yatırım tamamıyla alt coinlerde kalmak mantıklı ama elinde en azından 1 btc ve 1 ether bulundurmak iyi olur. Altcoinlerdeki hareketlilik çok daha karlı sonuçlar veriyor. Al-sat yaparak sürekli açığı kapatabiliyorsun.Şu anda bunu  btc de yapmak çok zor.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Her zaman riski en aşağı seviyeye indirmek optimal seviye de kar elde etmek için birinci hedef olmaşı gerekiyor. Ben her zaman sepetimde btc bulunması gerektiğini düşünüyor yatırımımı hepsine dağıtıyorum
full member
Activity: 700
Merit: 134
Şu anda altcoinler canlanacak gibi görünüyor fakat ben hala güvenemiyorum. %50-%50 yatırım yapmak da iyi bir seçenek, bir miktar bitcoin ve ether tutup bir miktar da beklentiniz olan altcoinlere yatırım yapabilirsiniz (: Altcoinlerde kalmak her zaman kötü olmuyor
member
Activity: 244
İyi bir araştırmacıysanız, biraz da şansınız varsa ve en önemlisi trade işinden anlıyorsanız neden olmasın. Altcoinler kısa vadede bitcoinden daha iyi kazandırır.
member
Activity: 196
Merit: 12
otisbey
Bitcoinin çok hızlı iniş çıkışlı ivmeler gösterdiği son günlerde,yatırımının tamamını altcoinlere yönelip elde hiç bitcoin bırakmayan ve sepet hedefinin Mayıs 2018 olarak belirlemiş olmasına rağmen bitcoin bazında ciddi zararda olan(benim sepet toplamı bitcoin bazında %50 zararda şuan) ama dolar bazında çok fazla kaybetmeyenler nr yapmayı planlıyorlar acaba, hedefledikleri gibi Mayıs 2018e kadar beklemek mi yoksa bitcoin olarak zararda da olsa bitcoine geçip Bitcoin'in degerlenmesini mi takip etmeyi düşünüyor, görüşlerinizi paylaşabilir misiniz

evet cömezlikten kaynaklı bir durum olmuş elimizdeki avucumuzdaki bitcoinleri kenarda kıyıda köşede bırakmamız lazımdı inişli çıkışlı bir piyasasergiliyor şuan ama yükselmesi elzemdir
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Yatırmın tamamı ile altlarda kalmak mantıksız görülebilir ancak yeteri kadar sabrınız varsa yinede karı alıp çıkarsınız mesele doğru yerden girmek zaten dipten alana çok koymaz...
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Ben sizin yerinizde olsam altcoin ve tokenlerde kalır paya bölerek paylaştırırdım şahsen öyle yaptım en çok düşen artışı sağlam yapacak coin ve tokenleri tek tek seçip araştırdım ve yatırımımı yaptım.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Konu başlığını açtığın tarihten itibaren koin piyasası çok cidi düşüler yaşadı Taki 2018 nisan ayının ortasına kadar. Şimdi yavaş ve emin adımlarla yükselmeye başladı piyasa. İmkan varsa bitcoinde kalmalı diyorum yoksa altlarda da güzel alım fırsatları var onları değerlendirip beklemek lazım.
member
Activity: 96
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Altcoinler BTC nin yükselişinde bayağı bir çöküyor ama dolar bazında zararı yok fiyat yine aynı kaldığı için altcoinlerde kalınması sıkıntı olmaz BTC fiyatı bu kadar dalgalanma göstermese daha güzel fiyatlar olur herhangi bir altcoin eğer elinizde yüksek miktar varsa BTC ye geçmekten daha mantıklı elde tutmak yükselişlerde daha fazla kar bırakır zararı da tüm coinlerde zaten göze almak gerekir. Kar ettiğinizde zaten daha fazla BTC elinize geçmiş olacak ama btc de beklemek takip ettiğiniz altcoinin fiyatı yükseldiğinde tekrar alma imkanını bırakmaya bilir. Mantıklı düşünmek gerek Smiley
member
Activity: 546
düşünce, fikir mantıklı gibi aslında altcoin sandal, sandalı çeken gemi ise bitcoin. bitcoindeki durumun analizin net olarak yapılması, her gün izlenmesini öneririm. 7/24 devam ediyor borsa şartları. uykusundan uyanıp son fiyatın ne olduğunu takip edenler var. yanlış yerden dahil olursanız uykularınız çok fena kaçar.
member
projesi güzel olan coinler her zaman kazandırır. tabi yatırımı mantıklı yapmak şartıyla . bütün birikimide alt cine yatırmamak gerekir  btc eth da almak gerekir
Pages:
Jump to: