Pages:
Author

Topic: Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu - page 7. (Read 69700 times)

newbie
Activity: 19
Merit: 0
bildiğin nostalji kokuyo, tahminler ise gün geçtikçe doğruluğunu ispatlar gibi
member
Activity: 110
Merit: 10
Cok tesekkurler hocam
newbie
Activity: 2
Bu arada yeni dikkatimi çekti, şu an 8 sayfa mesaj var, ancak yarısı son 3 ayda atılmış..
"geç mi kaldım acaba kripto para" olayına gibi bir düşüncem vardı, sanıyorum hala geç değil Wink
newbie
Activity: 2
birçok forumun "yeni başlayanlar için.." kısmını okudum ama açık ara en mükemmeli buydu kesinlikle.. yeniler için güzel bir yol gösterici ve teşvik edici bir yazı olmuş.. emeği geçenlere teşekkürler
newbie
Activity: 36
Bu alan çok güzel olmuş tebrik ederim  Shocked
full member
Activity: 206
Merit: 100
Güzel olmuş teşşekürlerr.
newbie
Activity: 1
Çok yararlı bilgiler, teşekkürler.
member
Activity: 680
Merit: 10
bizim gibi yeni başlayanlar için çok açıklayıcı olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık forumun birçok özelliğini bilmiyormuşum
full member
Activity: 252
The Standard Protocol - Solving Inflation
Yeni başlıyanlar için güzel bi sabit konu olmuş teşşekürler
newbie
Activity: 9
Çok keyifli bir yazı olmuş. Ellerine sağlık  Smiley
newbie
Activity: 6
Yararlı bir form fakat, activity puanı nasıl alınır çeviri nasıl yapılır nasıl para kazanılır gibi soruları da cevaplarsanız daha yararlı olacaktır bundan eminim. Hatta sizden ricam bunları dikkate alarak yenilemeniz çünkü bunlar hakkında bende bilgi sahibi değilim.
newbie
Activity: 4
Teşekkürler. Başarılı bir derleme
newbie
Activity: 5
Biz yenilere verdiğiniz bu yararlı bilgiler için teşekkür ederim. Yazılanları dikkatle ve ilgiyle takip ediyorum. BTCBTC
newbie
Activity: 9
Sitenin kurucusunun Satosh oldugunu bilmiyordum  Shocked Zamaninda uye olup o milyon dolarlik pizza alan adamin yerinde olmak istemezdim, muhtemelen intihar etmis olurdum simdiye  Cheesy
jr. member
Activity: 31
Merit: 1
Aydınlanma yaşıyorum şuan. Teşekkür ediyorum gerekli bilgiler liste halinde emeginize saglik
newbie
Activity: 30
Bitcoin'in ve forumun ortaya çıkışı yani geçmişi hakkında oldukça faydalı bir başlık olmuş.
newbie
Activity: 3
Çok faydalı bir başlık olmuş. Emeğinize sağlık.
newbie
Activity: 1
Çok teşekkürler aydınlattığınız için iyi forumlar.
full member
Activity: 238
çok faydalı bir başlık gerçekten elinize sağlık, searchtan bulamadığımız şeyleri buradan bulabiliyoruz.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
faydalı başlık elinize sağlık.
Pages:
Jump to: