Pages:
Author

Topic: Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu - page 10. (Read 69485 times)

newbie
Activity: 4
Merit: 0
Peki şuan bu bitcoin in bir şirketi var mı? Varsa kimin üzerine? Malum kurucu vefat etmiş.
full member
Activity: 151
Merit: 100
Hep merak etmişimdir acaba zamanında 10000 bitcoin verip pizza alan Laszlo şuan ne yapmakta?
full member
Activity: 196
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Okumam gereken daha çok sabit başlık ve makale var kendimi geliştirip yatırımlarıma o şekilde devam edeceğim.
member
Activity: 88
Merit: 10
Hocam elinize sağlık yeni başlayan birisi olarak bana yardımı çok dokundu.
newbie
Activity: 10
Hocam elinize sağlık bazı bilmediğim konular vardı sayenizde biraz daha bilgi birikimim oldu blog yazınız için teşekkürler daha öğrenmem gereken çok bilgi var zamanla öğrenicez inşallah.
newbie
Activity: 34
Harika olmuş yeni bir bitcoiner olarak çok şey öğrendim çok yararlı bir paylaşım heyecanla okudum ve çoğu aşamada vay be dedim  Smiley
full member
Activity: 126
Vay canına diyerek okudum .Güzel olmus beğendim  Smiley
newbie
Activity: 3
Hal Finney hikayesi gerçekten üzücü ama bir o kadar da umut verici. O durumda olan bir insanın pes etmeden işini aşkla yapmaya ve çocuklarının geleceğini garantiye almak için çalışmaya devam etmesi hayatı tekrar sorgulatıyor insana. Yeni kazanç yolları araştırmalarına devam  Roll Eyes
YBD
newbie
Activity: 5
Yeni başlayan biri olarak yazdığınız faydalı bilgilendirme yazısı için teşekkür ederim  Smiley
full member
Activity: 364
Hizli ve guzel bi tur oldu. Faydali bilgiler icin tesekkurler. Arasira bakip okuyordum zaten. Piyasaya birileri btc ile ilgili kitap cikarsa yeni baslayanlar icin yok satar
newbie
Activity: 9
Merhaba Arkadaşlar.

En sonunda bu aleme ben de giriş yaptım ama gerçekten çok acemiyim ve öğrenilmesi gereken o kadar çok şey varki.
Umarım bir gün ben de sizler gibi faydalı bilgiler paylaşabilecek duruma gelebilirim.
Herşey için şimdiden çok teşekkür ederim.
full member
Activity: 161
ICO Live! betterbetting.org
 Smiley Teşekkürler rehber iÇin kurtlar sofrası kadar tehlikeli en o zaman burası  Grin
newbie
Activity: 30
Forum Hakkında
Bitcoin'in yaratıcısı....
Tur ve bemel bilgiler için Teşekkürler. Sn EFS elinize sağlık. Forumun diğer loc larını bilemem ama biz bir tık şanslıyız gibi geldi bana. Valla forumun Türkçe locali, Bitcoin Akademisi gibi maşallah, temelinden çatısına her şey dört dörtlük, hele benim gibi yeniler için memba. Bravo. Gerçekten elinize kolunuza emeğinize sağlık. Mod #1...
Saygılar.
newbie
Activity: 5
Çok yararlı bir anlatım olmuş çok teşekkürler. Smiley
member
Activity: 207
Merit: 10
...Our goal is being human in the world...
Faydalı bilgiler için teşekkür ederim. Bir tık daha aydınlanmış oldum sayenizde. Sistem mükemmel ve dilerim ki hep mükemmel kalır. Saygılar ve sevgilerle...
newbie
Activity: 15
Güzel bilgiler için teşekkürler. Nereden başlasam acaba?? Forumdaki temel konuları okumakla başlayayım en iyisi.
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
full member
Activity: 392
Merit: 107
Güzel bilgiler. Nerden başlayacağını bilemiyordum. Yavaş yavaş okuyorum simdilik
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Zihnimdeki soru işaretlerini büyük oranda giderdiğiniz için teşekkür ederim, biraz daha çalışmayla bu işi tam anlamıyla kavrayabileceğim  Grin
newbie
Activity: 19
Rank artışındaki sınırlar nedir?
Pages:
Jump to: