Pages:
Author

Topic: Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu - page 9. (Read 69670 times)

member
Activity: 244
Merit: 20
EFS üstadım eline sağlık, bitcoin'in tarihini özetle o kadar güzel anlatmışsın ki.. soluksuz okudum.
Hatta bazı kısımlarında şaşkınlıktan yok artık dedim kendi kendime. Özellikle 10bin bitcoin karşılığı pizza satışı..  Roll Eyes
newbie
Activity: 40
Merit: 0
eline sağlık güzel olmuş
newbie
Activity: 16
güzel bilgilendirme icin tesekkürler
member
Activity: 92
Merit: 10
Elinize sağlık Smiley çok güzel bir yazı olmuş.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Niye çoğu yerde bitcointalk denmesinin sebebini sayenizde öğrendim. Gerçekten güzel bilgiler elde ettim. Teşekkürler
newbie
Activity: 4
Forum hakkında merak ettiğim her şeyi öğrendim. Teşekkür ederim hazırlayan ve mesaj yazan herkese.
newbie
Activity: 28
Çok güzel bir bilgilendirme olmuş.Tesekkürler
member
Activity: 98
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Bitcoin dünyasında neler neler yaşanmış vay be Wink böylesine güzel bilgi aktarımları için moderatorümüze teşekkürler.
newbie
Activity: 43
Valla elinize sağlık. Konular akıyor maşallah linkten linke zıplıyorum..
member
Activity: 448
Gerekli açklamalar için tekkürler.

full member
Activity: 294
Merit: 101
Konu için teşekkürler böyle bilgi verici paylaşımlar yeniler için iyi bilgi oluyor.

Tekrar teşekkürler.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Bu Hal Finney enteresan. Satoshi'nin kendisi olduğu anlatılıyordu bir belgeselde.
member
Activity: 76
Bilgilendirici ve eğlenceli bir gönderi olmuş. Teşekkürler.
member
Activity: 72
bilgileri güzel derlemişsiniz keyifle okudum.. ara ara da güncellemeler olursa tadından yenmez teşekkürler hocam.  Wink
newbie
Activity: 56
Bizim gibi forumun acemileri için güzel bilgiler derlemişsiniz. Elinize sağlık, teşekkürler.
full member
Activity: 462
Merit: 100
tarihçeyi çok güzel özetlemişsiniz elinize sağlık
full member
Activity: 314
Merit: 101
hızlandırılmış tura bak. oku oku bitmiyor. sonu yok gibi
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
2 pizza için iyi para vermişler zamanında.
newbie
Activity: 22
10bin btc ye pizza. Bugün 10bin btcnin değerini düşününce insan çıldıracak gibi oluyor. Grin  Bu forumdan öğreneceğimiz çok şey var.Bilgi ve Paylaşım için çok teşekkürler.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Eline koluna sağlık EFS ilk başlarda biraz sana kızıyordum forumda ki küfürlü mesajlar ile ilgilenmediğinden dolayı ama bu çalışmalarını görünce bir nebze kızgınlığım geçti. Sende tek başına bir yere kadar ilgilenebiliyorsundur. Ama yinede global anlamda Türkçe platformu bu denle ayakta tuttuğun için sana teşekkür ederim. Emeklerinin devamını da bekliyoruz.
Pages:
Jump to: