Pages:
Author

Topic: Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu - page 11. (Read 69953 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 252
yeni üye değilim ancak bu konuyu daha önce okumamıştım, verdiğiniz emek için teşekkür ederim sayın modum.

çok yararlı ve bilgilendirici bir başlık olmuş.
member
Activity: 112
Merit: 10
geleceği görmek diye buna derim, ellerinize sağlık
newbie
Activity: 60
Merit: 0
Teşekkürler,

Rank sisteminde ki donation miktarları gözden geçirilmeli diyen düşünüyorun. Cheesy
full member
Activity: 286
Merit: 100
güzel bilgiler var özellikle  Dread Pirate Roberts  yakalanma olayı ilgimi çekti en kısa zamanda okuyacam onu.
sr. member
Merit: 265
Zaman ayırıp bu güzel bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkürler.
full member
Activity: 457
Merit: 101
teşekkürler bilgiler gerçekten güzel..
full member
Merit: 121
Verdiğiz bilgiler için teşekkürler. Bu site bana bilgi konusunda baya faydalı olacak..
full member
Activity: 448
Merit: 107
Post #1 de efsane bilgiler var.. Gerçekten hayret verici. Bitcoin yeni bir çağ başlatmış gibi..
newbie
Activity: 3
Arkadaşlar benim sorunuma yardımcı olabilecek var mı
Bitcoin gönderme, once onay sonra kaybolma?
Konu:
https://bitcointalksearch.org/topic/onay-almayan-lem-1929664
newbie
Activity: 24
Yeni katıldım ve öğrenecek şeylerin çokluğu beni şaşırttı. Ancak doğru yerde olduğuma dair çok güçlü bir inanca sahip oldum. Yaptığınız bilgilendirme çok profesyonelce olmuş. Tebrik ve teşekkür ederim sayın Admin.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Satoshi nin bu forumda yazdığını görünce çok şaşırmıştım. Bu forumun kıymeti ve değeri bu piyasada çoktur. Bitcoin hakkındaki milyonluk tahminlere gelince bence hepsi gerçekleşecek Smiley Wink
newbie
Activity: 56
Uzun zamandir  bu formu izlerim ve dikkatle bilgi edinirim , sirf bir sey yazabilmek icin bugun uye oldum. Burayada ikinci mesajimi atiyorum , herkese selamlar umarim birbirimize faydali olabiliriz.  Cheesy
full member
Activity: 163
10000BTC ile 2 adet büyük pizza aldıklarına göre onlarda BTC'nin geleceğini görememişler.
member
Activity: 69
Merit: 10
bitcoin seruveninde kazananlar bitcoini elinde her zaman tutanlarmis. Bu yaziyi okuduktan sonra herkes gibi bendede keske daha once bu sisteme girseydim algisi olustu
full member
Activity: 232
Güzel bir forum turu. Adam resmen şu anki parayla 11-12 milyon dolara 2 tane pizza satın almış. Acayip bir şey. Diğer lamborghini alan adamı da kıskanmadım değil. Güzel hazırlamışsınız.  Smiley
newbie
Activity: 14
ülkemizdeki bitcoin farkındalığı için güzel paylaşımlar.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
ben de yeni katildim, bu basligi da okuyorum su anda. yabanciligimi atarim umarim forumda.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Merhaba aranıza yeni katıldım coin serüveni başlıyor Wink
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ne kadar derin bir denizmiş bu btc, bir metre daldıkça 10 metre derinleşiyor.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
birkaç güdür forumu okuyorum.yeni uye oldum. bir baslangic. çok ilginç bir sistemmiş bitcoin
Pages:
Jump to: