Pages:
Author

Topic: Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu - page 8. (Read 69545 times)

newbie
Activity: 7
Merit: 0
Arkadaşlar profil resmi nasıl ekleyebilirim?

Yanlış hatırlamıyorsam Full Member olana kadar hesabınıza profil resmi ekleyemiyorsunuz.
newbie
Activity: 7
10.000 btclik pizza olayına şok oldum resmen. Harika ya Smiley Çok güzel bir tur oldu teşekkürler.
member
Activity: 280
Merit: 13
Arkadaşlar profil resmi nasıl ekleyebilirim?
newbie
Activity: 29
Konu içeriğindeki bilgilerin yeni başlayanlar için yararı biyana,forumu kuranlardan,tarihinden,yaşanmış şaşırtıcı bitcoin olaylarına kadar herşeyi heyecanla okudum.Ve gerçekten bu kripto dünyaya bakış açımı daha da kuvvetlendirdi Smiley
Zevkle okudum teşekkür ediyorum hazırlayanların eline sağlık.Herkesin her ayrıntıyı,postlarına kadar atlamadan okuması tavsiyemdir Wink
newbie
Activity: 40
bitcoin tarihini çok özetlemişsin özelikle fala bilgi sahibi olmayan arkadaşlar için çok faydalı
member
Activity: 120
Merit: 11
Öncelikle çok teşekkürler harika bir derleme olmuş.Benim için gayet bilgilendirici ve yararlı oldu Smiley
Ama bir o kadar da hayretler içinde kaldığım şaşkınlıkla taa bilmem kaçıncı sayfalarına kadar okuduğum postlar oldu.
Özellikle pizza muhabbeti Cheesy her sayfada aylar yıllar geçtikçe birileri şu kadar fiyattan pizza yedin diye diye olayı tiye almışlar Smiley
Binevi o pizza postunda bitcoin tarihi yatıyor Smiley Elinize sağlık Smiley
newbie
Activity: 42
Güzel bir konu milyondolarlık pizzalar Smiley
member
Activity: 253
Merit: 10
bilgileri güzel derlemişsin. teşekkürler..
newbie
Activity: 2
bilgi için teşekkürler süper bir çalışma olmuş benim gibi yeni başlayanlar için bende satosh kim diyordum öğrenmiş oldum  Grin
full member
Activity: 910
Merit: 105
Çok güzel rehber olmuş her bilgi var. Satoshi'nin burada olduğunu, forumun kimin üzerine olduğunu falan bilmiyordum mesela.
newbie
Activity: 10
Şu hırsızlık olayları ne kadar ürkütücü. Günümüz borsaları da böyle bir şey yapmaya kalksa kim engel olabilir? Binlerce mağdur oluşur. Bitcoin piyasasının en büyük sorunu güven-güvenlik sanırım. Allah dolandırıcılardan uzak eylesin bizi.
newbie
Activity: 2
Çok teşekkür ederim. Yeni başlayanlar için böyle değerli bir konu çok bilgilendirici ve faydalı oluyor. Ellerinize sağlık
member
Activity: 70
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Bitcoin çeşitlerine direk kazı ile başlamam kötü oldu işin ortasından girmiş bulundum. Keşke başlamadan önce şu yazıları okusaydım en azından kafamda bir plan oluştururdum kısmet böyle başlamakmış bilgiler güzel emeğinize sağlık.
newbie
Activity: 9
Bitcoine giriş seviyesi üyeler için güzel bilgilendirmeler olmuş.teşekkürler
newbie
Activity: 4
benim gibi yeni başlayanlar için çok güzel bir rehber,teşekkürler.
newbie
Activity: 3
Yeni başlayanlar ve bitcoin dünyasını tanımak için merak ettiklerimizden bir kısım bilgilendirme olmuş.Teşekkürler
member
Activity: 252
Çok başarılı ve öğretici bir yazı. Teşekkürler...
jr. member
Activity: 156
Merit: 1
cok guzel anlatmıssınız tesekkurler
newbie
Activity: 40
Tane tane çok açıklayıcı tebrikler
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
Tesekkur ederim emegine saglik