Pages:
Author

Topic: Youtube virüsü ile bilgisayarınızdan Bitcoin üretiliyor - page 2. (Read 784 times)

jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Eger varsa boyle birsey youtube bu durumdan etkilecenektir bence. Umarim yalandir.
jr. member
Activity: 238
Kesin bir sey yok diye duymustum bende. Hala uzerinde konusulan bir konu ve bu bana cok inandirici gelen bir olay degil acikcasi.
member
Activity: 195
Merit: 10
-
sürekli yapıyor diye biliyorum hocam, yani youtube açık olduğu sürece, bir de bu konu henüz aydınlatılmış bir konu değil, üzerinde bir sürü tartışma var, yani henüz konuşuluyor
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Acaba bu virüsler sadece video izlerken mi mining yapıyor ya da bulaşınca sürekli mi yapıyor
full member
Activity: 518
Merit: 100
 Vay anasını adamlar ne dusunmuş ya ınsallah bızıde duduklemıyorlardır onlem alıyoruz ama genede dıkkatlı olmak lazım Smiley
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Operayla bu işi biraz olsun engelledik ama gün geçtikçe sürekli yeni şeyler çıkıyor. Sanırım bu işten kurtulmanın tek yolu internete hiç girmemek
member
Activity: 224
Adamlarin yapmayacagi sey kalmamis durumda. Bu biraz garip geliyor tabi ama dikkat etmekte fayda var.
jr. member
Activity: 252
Yapmayin arkadaslar bu size ne kadar mantikli geliyor. Tamam bir cok sosyal medya uygulamasi guvenilir degil ama youtubedan boyle bir virus sacma kesinlikle.
newbie
Activity: 100
Merit: 0
Akıllı korsan diye ben buna derim. Hissettirmeden virüsü yerleştir sonra btc bas. Kebap iş. Özellik cpu nun yüzde yüzünü kullanmasa kullanıcıbelki bu virüsü uzun süre hissedemeyecek.
member
Activity: 280
coin hive denilen koin baya sayıda, bilgisayarda madencilik yapıyor diye okudum ben de, ama aslı astarı nedir ben de bilmiyorum, yakında çıkar kokusu
full member
Activity: 476
Merit: 100
Bitcoinin değeri arttıkça hackerlarda insanları soymanın yeni yollarını keşfediyor. Bu işin sonu yok dikkatli olmalı güvenlik ayarlarını en üst seviyede tutmalı. Hackerlara fırsat vermeyelim.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Her bilgisayarda çok az işlem gücü ile totalede büyük bir işlem ortaya çıkabilir. Ama çok uzun süre kullanabilecek bir düzen olduğunu düşünmüyorum. Bu gibi seylere kesin bir önlem almakta zor gibi..
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
bu youtube virüsünün aslı astarı nedir çözemedim, bakıyorsunuz bazılar bilgisayarım ısındı falan yazmış, benim bilgisayarım hep ısındığı için pek de bir şey anlamadım  Grin

Ne kadar madencilik yapabilir ki pek mantığım almıyor olmaz demiyorum elbette casus yazılım ile mumkun şeyler, youtube tıkı düşünüldüğünde gerçi dehşet bir sayı yapabilir. Küçük işlem güçleri hdai toplam da buyuk bir güç yapıyor.
full member
Activity: 294
Merit: 101
Giden insanların emekleri ya forumlarda görmeye başladım bende bitcoin üreten script diye halbuki herşeyi paraya çevirmişler ya bu kadarına pes diyorum ayıptır yapmayın.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
bu youtube virüsünün aslı astarı nedir çözemedim, bakıyorsunuz bazılar bilgisayarım ısındı falan yazmış, benim bilgisayarım hep ısındığı için pek de bir şey anlamadım  Grin
jr. member
Activity: 73
Merit: 1
Yalan ya da eksik haber, youtube da salakti boyle birseye izin verecek, ya da Youtube'da virus olacak ve bu bi skandal olmayacak. Her okudugunuza inanmamanizi tavsiye ederim.
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
keşke bizim de haberimiz olsaymış bu durumdan yani youtube dan böyle bir şeyi beklemezdim nerede kullanıcı etiği memnuniyeti falan her şeyi çiğnemiş adamlar.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Haberi hiç gerçekçi bulmuyorum youtube un altyapısı güçlüdür bu tarz virüslere izin verecek bir boşluğunun olmadığını düşünüyorum
member
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu durum bence spekulasyon amacli yalan bir haber. Inanilmasi oldukca guc yani. Kanmayin derim.
Hocam kanıp ne yapabiliriz ki en fazla sanki youtube a girmeyeceğiz Cheesy bu mümkün değil en fazla serefssiz youtube der kullanmaya mecburiyetten dolayı devam ederiz.
member
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Zaten her fan hızlı çalıştığın da bundan şüpheleniyorum. Şimdi de yok facebook virüsü yok youtube virüsü çeşitli isimlerle mi karşımıza çıkmaya başladılar
Pages:
Jump to: