Pages:
Author

Topic: Youtube virüsü ile bilgisayarınızdan Bitcoin üretiliyor - page 5. (Read 784 times)

newbie
Activity: 280
Merit: 0
    Virüs buluşturarak kolayca her bir şeyi yapabiliyorlar bunuda yapmaları söz konusu önlem için antivirüs programlarından başka çare gözükmüyor bu da gelişen teknolojinin kar amaçlarından biri
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
Bu tip CPU virüsleri her yerde türedi, hackerlar böyle şeyleri çok iyi kullanıyorlar, bu şekilde resmen trilyoner oluyorlar
jr. member
Activity: 80
Merit: 4
Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin
Böyle şey olmaz diyen arkadaşların bilgisayar bilgisinin yorum yapacak yeterlilikte olduğunu düşünmüyorum  Undecided
newbie
Activity: 224
bilmediğiniz sitelere girmezseniz ve bilmediğiniz dosyaları bilgisayarınıza indirmezseniz hiç bir şey olmaz.öyle siteye girdin diye senin bilgisayarını kullanamazlar.
full member
Activity: 336
Merit: 100
YouTube kanalına konan reklam linklerine tıklandığı zaman bilgisayara yüklenen virüs programı sayesinde madencilik için kişisel bilgisayarımızın internet bağlantısı kullanılır. Yeni bir yöntem değil, coin madenciliğine uyarlama var.
newbie
yalandır o yalan, virüs olsa duramazsın..bu işlerle uğraşacaksanız biraz bilgisayar öğrenin derim.böyle şeylere inanmazsınız.
newbie
Activity: 238
Helal olsun adamlar sonucta birsey bulmus ve tebrik edilmeli. Tamam izinsiz yapilan bir islem yani yasak bir sey ama farkinda bile degilsin.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Arkadaş şaşırıyorum bu insanlar bedava yoldan para koparmak için akla hayale gelmeyecek yöntemleri nasıl buluyorlar, bence  bunları yapan kişileri bulup devlet kurumlarında işe almalı, olmayacak yerlerden çeşit çeşit verimlilik yaratıyorlar baksanıza.
member
Activity: 70
Merit: 10
Elektronik cihazların yavaşlaması ve ısınması durumunda virüsten şüphelenin. Bilgisayara fazla yükleme oluşur. Ben burada para ödeyerek internet paketi satın alayım, başkası beleşe kullansın.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Adamlar öyle bir yöntem bulmuş ki milletin daha böyle bir şeyden haberi olmadan yapacaklarını yapmış oluyorlar.Çok yazık gerçekten böyle yollara başvurmaları ve insanların donanımlarına zarar vermeleri.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Yazık günah bu şekilde çok kaliteli donanımlara zarar veriliyor, ben hiç de sıcak bakmıyorum, bu kimlik hırsızlığından bile kötü
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
Adamlar demek istemiyorum ama beleş yoldan insanların nasıl sömürsek diye bakış açısından başka bir şey değil ya emekleriizi zamanlarımızı herşeyimizi çalmak için uğralan insanlar üzülüyorum.
member
Activity: 61
Bu tip virüslerle insanları sömüren kişiler kesinlikle büyük şerefsizlerdir, yani bu yapılanlar doğru değil. çok kötü bir durum bu. gelmişler, senini elektriğinle senin malınla seni sömürerek para topluyorlar, adeta çalıyorlar, bunun adı hırsızlıktır.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bazen chrome bilgisayarı kitliyor bende acaba böyle virüs varmı dıye düşünüyorum. Çok nadir oluyor tüm sayfaları kapatıp açınca geçiyor çözemedim. Sizde de aynı sıkıntı varmıdır.
Eger bilgisayardan giriyorsan operada kendi icinde reklam engelleme ozelligi var ayarlardan "NoCoin (Kripto Para Madencilik Koruması)" secenegi secilirse pek karsilasmazsiniz gibime geliyor. Firefox icinde easylist eklentisi vardi ama chrome u hic bilmiyorum belki onda da vardir ayni eklenti
full member
Activity: 252
Beni şaşırtan youtube reklamları ile madencilik yapmak değil.Bu tür bir olay görme engelliler için yapılan bir programda yapılmıştı ve vatandaş her girdiğinde mining yapıyordu.Kullanıcı görme engelli olduğu için farkedilmesi de çok uzun sürmüştü.
member
Activity: 518
Merit: 13
böyle bir işin kullanıcıarın haberi olmadan yapılması doğru değil doğru olmaz düye düşünüyorum, en azından insanların performansının düşüklüğüne sebep olmamaları lazım
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Virüslerle Bitcoin üretmenin çokta mümkün olduğunu sanmam. Bitcoin kazımı çok zor fakat kolay kazılabilen pek çok coin var. Onlardan üretme ihtimalleri daha yüksek.
member
Merit: 11
bir ara film sitemize yapmayı düşünüyordum burda açtım konusunu ve etik olmadığı için vazgeçtim ve hak verdim, etik değil gerçekten haberimiz olsa daha iyi olurdu
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Şuan için adblock ile reklamları engellemeye çalışıoruz fakat yinede windows'dan uzakdurmakta fayda  var boşverin vehayatınıza linux ile devam edin tertemiz virus bulaşma korkusu olmadan yaşayın.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Şimdi öncelikle söylemeliyim ki haber yanlış
Öyle javascript ile bitcoin madenciliği yapılamaz. olsa olsa minergate'in web mining'i gibi cpu ile kazılabilen coinlere azar azar hash atılır.
İşin kazançlı olabilmesi için böyle günde binlerce sinema filmi izlenen bir web siteniz olması lazım.
5 dakikalık youtube videosunun içine o javascript i koysa ne olur koymasa ne olur?
biraz makul mantıklı hesap kitap yapın.
Pages:
Jump to: