Pages:
Author

Topic: Youtube virüsü ile bilgisayarınızdan Bitcoin üretiliyor - page 3. (Read 784 times)

hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Youtube üzerinden virüs bulaştırarak Bitcoin üretecek seviyeye geldiyseler fazla da alınacak bir önlem yok. Bu haber de bi köşede bilgi olarak dursun.
full member
Activity: 546
Merit: 100
böyle bir durumun kullanıcıların bilgisine sunulmadan yapılması öncelikle hiç etik değil bunu bizim bilgimiz dahilinde yapmaları lazımdı. fakat haberin gerçekliğ nedir ne değildir onu hala tam bilmiyorum.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
Akıllara durgunluk veren işler bunlar, yok artık bizim Youtube izlememizden nemalanan adamlar var dünyada, hem pes hem brawo demek istiyorum,  yakındır dolandırıcılar etimizden sütümüzden her türlü varlığımızdan faydalanacak .
brand new
Activity: 0
Merit: 16
laptoplarınızda gereksiz ısınma seziyorsanız, bence ilk olarak macun yenilemeyi deneyin derim, çünkü belli bir seneden sonra macun kuruyor
full member
Activity: 280
Merit: 102
ben bu gün sıfır makinadan youtube a girdim hiç de bir problem yaşamadım, belki bir .exe virüsü olabilir bu
jr. member
Activity: 157
Merit: 2
Yapan yapiyor abi helal olsun ne diyelim
member
Activity: 238
Merit: 10
One Token to Move Anything Anywhere
ben anlamadım valla doğru mu yanlış mı ama youtube a girince benim makina hemen ısınıyor yani çözemedim

Youtub'da video izlediğin için olabilir ve özellikle işlemci modelin düşük ve hd izliyorsan olabiliyor bendede oluyor internette takılmak için bilgisayarımda hd izleyince kasmaya ısınmaya başlıyor bu şekilde ise içiniz rahat olabilri Cheesy
member
Activity: 195
-
bilgisayarlar için oldukça zorlayıcı olabiliyor bu tip virüsler, özellikle laptoplar için çok büyük bir ısı kaynağı oluyor
newbie
Activity: 171
Merit: 0
ben anlamadım valla doğru mu yanlış mı ama youtube a girince benim makina hemen ısınıyor yani çözemedim
member
Activity: 308
Merit: 11
Piyasa oldukca fazla kazandirdigi icin her turlu yolu kullanip bir cok dolandiricilik olayina sebep oluyor bu yuzden dikkatli olmakta fayda var.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Ne kadar önlem alsakta boş. Adamlar buluyor bir yolunu ve sömürüyo bizi. Bizim üzerimizden parayı kırıyolar. Tabi ne kadar doğru bir haber o da tartışılır ama bu tarz doğrulanan haberler olunca (Örneğin torrent siteleri) insan kıllanıyor.
full member
Activity: 686
Merit: 104
bundan haberimiz olmadan yapılması gerçekten hiç etik değil açıkçası. bu yüzden haklarımızı kullanırsak işi büyütebiliriz haberimiz olmalı bu işlerden. yaptıkları yanlış.
member
Activity: 336
Merit: 11
Bu durum bence spekulasyon amacli yalan bir haber. Inanilmasi oldukca guc yani. Kanmayin derim.
newbie
Activity: 210
ben bunların aslının olduğunu düşünmüyorum. bu tarz haberler piyasaya bir şekilde etki etmek için yapılan spekülasyonlar gibi geliyor.
member
Activity: 279
bu bilgisayarlarda nasıl bitcoin üretecekler ne işlerine yarayacak anlamıyorum. fakat youtube gibi bir mecranın kullanıcı sayısı göz önüne alındığında gerçekten hatırı sayılır bir miktara uaşabilirler.
full member
Activity: 406
Merit: 104
bu tip virüsleri kim bulduysa ben onun ağzına sıçayım, yazık yahu yazık bu millete, anasını ağlattılar bilgisayarların, ibneler.
newbie
Activity: 238
bu bitcoin virüsü özellikle kurumsal şirketlere vs giriyor diye biliyorum, asıl oralardan voleyi vuruyorlar
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Gün geçmiyorki yeni bir dolandırma yöntemiyle tanışmayalım, adamlar bu kadar hileye kafa yoracaklarına iyi şeklere kafa yorsalar eminim daha fazla para kazanabilirler. Neremizi kapatacağımızı şaşırdık heryer hacleniyor, bu güvenli diyorum ertesi gün açıklama geliyor haclandi diye. Video akarken dikkat etmek lazım bilgisayarda kasma var mı diye.   
member
Activity: 364
Merit: 20
Bu yuzden internette gezinirken her daim dikkat etmekte fayda var.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Her fırsatta yazıyorum, hele de bu piyasayla ilgileniyorsanız aşağıdaki üçlü bilgisayarınızda mutlaka bulunmalı (windows):
* Antivirus (Avira, AVG vb. bir çok gayet güçlü ücretsiz versiyon var, uzun yıllardır Avira kullanırım, memnunum)
* Antimalware (Ücretsizi yok)
* Antilogger (Ücretsizi yok)
Ben Antimalware ve antilogger olarak Zemana kullanıyorum, performansı, bağımsız test puanları çok yüksek ve çok az sistem kaynağı kullanıyor.
Not: Aklı olan güvenlik yazılımlarının kırığını kullanmaz.
İşe yarıyor mu? Evet yarıyor, geçenlerde şimdi adını sanını bile hatırlamadığım bir film sitesini açtığımda antimalware mining uyarısını verdi.
Pages:
Jump to: