Pages:
Author

Topic: ZCL 2X YAPTI. Tüh yine tren kaçtı diyorsan gir içeri. Tren daha yeni kalkıyor... - page 2. (Read 926 times)

sr. member
Activity: 594
Merit: 252
Hani 13 Ağustos sürpriz haberler falan vardı nerede? Hem de 5 - 13 arası diye duyurdular ayın 13 ü bitecek çıt yok zcl yi dibe indirme gayretindeler. Bunların var ya hayatları yalan aynı zcl aynı yalancı tipler.

Yükselse de öyleler. 23k ya yükseltip oradan milleti haber diye beklete beklete tekrar geri dibe indirdiler halen ses soluk yok belki de yıldırma politikası yüksekten alanlar telaş edip çıksın diye bekletiyorlar belki de o sürpriz haber falan gerçekten sadece yalandan ibaret. İyi ki kanıp almamışsız.

Demek ki neymiş. Tren falan yokmuş. Aynı yalancıların her zamanki oyunuymuş.
full member
Activity: 251
Merit: 100
Kesinlikle fork muhabbeti üzerinden gidilen büyümenin bir aşamasında satarak çıkış yapın karınızı sabitleyin. En son satanların  kazancı değil zararı olacak mutlaka. Yeni borsa haberi gelirse artış hızı katlanır.
member
Activity: 336
Merit: 11
ZCL'de bugünde hareketlenme var ve fork zamanına kadar çıkışını devam ettirecektir bana göre fork günü gelmeden trenden inilmesi gerek.

Borsa açıklaması yapılacakmış 13 ağustosta eğer doğru ise 13'üne kadar güzel bir yükseliş yapar. düzgün bir borsaya giriş yapmazsa belki biraz düşer ama forka kadar yükselir herhalde.
Ha kalkıp iyi bir borsaya giriş yapacak olursa işte ozaman kimse tutamaz zcl'yi.
member
Activity: 910
Merit: 10
ZCL'de bugünde hareketlenme var ve fork zamanına kadar çıkışını devam ettirecektir bana göre fork günü gelmeden trenden inilmesi gerek.
full member
Activity: 317
Merit: 114
200'e sabitledi gibi kendisini ara ara hacmi yükselse de pek yukarı çıkamıyor en fazla 220leri görebiliyor. Düşünceleriniz ne yönde? tamamen spekülasyon tokeni o belli de bu fork olayında biraz daha yükselir mi?

Bugün görüldüğü üzere beklenti varki yükseliyor. Hem de diğer coinler batarken.
member
Activity: 364
Merit: 20
200'e sabitledi gibi kendisini ara ara hacmi yükselse de pek yukarı çıkamıyor en fazla 220leri görebiliyor. Düşünceleriniz ne yönde? tamamen spekülasyon tokeni o belli de bu fork olayında biraz daha yükselir mi?
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
bu zcl'de tam spekülasyon coini oldu. fork mork diye diye pumplayıp pumplayıp milletin eline verip duruyorlar. millette uslanmıyor almaya devam ediyor.

Hangi altcoin tek başına ayakta durabilecek halde ki ZLC olsun, hepsi diğerinin laciverdi, BTC yukarı ALt aşağı, BTC aşağı Alt aşağı. Arta kalan zamanlarda da o haber senin bu gelişme benim pumplanıyor.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
bu zcl'de tam spekülasyon coini oldu. fork mork diye diye pumplayıp pumplayıp milletin eline verip duruyorlar. millette uslanmıyor almaya devam ediyor.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
En son bir kaç ay önce 60k satstan alıp 130k da elden çıkarmıştım. 200k civarı şu an 100k ve altına inmediği sürece elimi sürmem piyasadaki en intiharlık alt kendileri. Fork ayağına insanlara daha bir kaç ay önce yaşattıkları unutulmadı bence.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
btc bi rahat bırakırsa 15 ağustosa kadar 60k yı görürüz diye tahmin ediyorum en kötü ihtimalle bile 30 40 k gelir aldık beklemedeyiz inşallah tahmin ettiğimiz gibi olur
full member
Activity: 420
yalnız forkdan sonra acayip çakılır demedi demeyin, yani kar alırsanız satın geçin, fork bitince genelde düşüş olur

Dostum, kimseye forku bekleyin demiyoruz zaten. Hatta 15 ağustostaki duruma göre hemen çıkılır veya iyi borsalar açıklanırsa forkun bir kaç gün öncesinde kaçılır.

Hocam ben bile aldım.Dediğiniz çok mantıklı fork öncesi çıkmak lazım.Güzel bir kar görünce isteyen istediği yerden çıkabilir.Daha bir haftada iyi yükselir.
newbie
Activity: 280
ZCL harbiden sağlam bir yükseliş yaptı, bakalım ne olacak ileride tekrar bir 2x daha yapabilecek mi
newbie
Activity: 6
Ben de bir miktar alım yaptım,

bahsedildiği gibi forktan hemen önce çıkmak en mantıklısı olacak gibi tabi
full member
yalnız forkdan sonra acayip çakılır demedi demeyin, yani kar alırsanız satın geçin, fork bitince genelde düşüş olur

Dostum, kimseye forku bekleyin demiyoruz zaten. Hatta 15 ağustostaki duruma göre hemen çıkılır veya iyi borsalar açıklanırsa forkun bir kaç gün öncesinde kaçılır.
member
Activity: 280
Merit: 10
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Flama formasyonu tamalandı. Bundan sonra güzel çıkışlar bekliyorum. Umarım yanılmam.

güzel bir yükseliş yakaladı bugün umarım gazı kesilmez de şu kalan 30 günde biraz olsun kar bırakır. ZCL sağı soluna belli olmayan bir coin. balinaların elinde bir aşağı bir yukarı. bu sefer çıkacak mı çıkarsa ne kadar çıkar merak ediyorum doğrusu.
full member
Activity: 672
Bende arkadaşların söylediklerine katılıyorum. şuanda x2 yapmış coin alınmaz gibi duruyor. ha eğer piyasa braz düzgün olsa alınabilir ama ben almam yani. o yüzden alanada birşey diyemem . herkese bol kazançlar.
member
Activity: 560
Merit: 12
şu piyasada maalesef 2x yapmış bir coini almak elinize pimi çekilmiş bomba almak gibi birşey bana göre.  yani benim gözüm kesmiyor almaya birde ullandığım bi borsada mevcut değil o yuzden de pek alasım yok.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Flama formasyonu tamalandı. Bundan sonra güzel çıkışlar bekliyorum. Umarım yanılmam.

Altlarda bugun baya bi hareketlilik var, umarım böyle devam eder, çok zarar var, belki insanlar zararını karşılar
full member
Pages:
Jump to: