Pages:
Author

Topic: ZCL 2X YAPTI. Tüh yine tren kaçtı diyorsan gir içeri. Tren daha yeni kalkıyor... - page 3. (Read 926 times)

newbie
Activity: 103
Merit: 0
Bende arkadaşın tezine katılıyorum bitcoin bile fork muhabbetleriyle 20 bin dolara kadar vurdu zcl de 200 dolar oldu tren daha kalmadı beyler bu coinin sağı solu belli olmaz 2 günde 10x yapar arkasından izleriz
full member
Activity: 317
Merit: 114
ZCL yi başarılı bir koni olarak görüyorum, ama spekülasyondan uzak olması lazım başarıya ulaşması için

Ben başarılı bulmuyorum ama başarıya ulaşması için olabildiğince spekülasyon olması lazım diyorum  Grin

Bu arada bu forkun zcl ile ilgisi yok. Yabi zcl nin kendisi yapmıyor. Fork sonucu oluşacak coin ekibi forku yapıyor. Airdrop gibi değil. Bch forku gibi. O yüzden zcl sayfasında veya twitter hesabında bir duyuru yok.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
ZCL iyi yükseldi, esasen projesi parlak ekibi düzgün ürünü güvenilir topluluğu genişleyen kripto para birimi yükselmek için diğerlerine göre artı avantajlara ve popülerliğe sahip olarak alım yapanı sevindirir. ZLC bunları barındırıyor.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
ZCL yi başarılı bir koni olarak görüyorum, ama spekülasyondan uzak olması lazım başarıya ulaşması için
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Benim hatırladığım dev team zcl ye olan desteğini kesmişti yanlışım da olabilir ondan sebep öyle çakılmıştı fiyat

Aynen bende bı ara böyle bir haber okumuştum detayları araştırıp kademeli olarak toparlamayı bende düşünüyorum elbet bir yerde kar yaptıracaktır.
member
Activity: 159
Merit: 10
Benim hatırladığım dev team zcl ye olan desteğini kesmişti yanlışım da olabilir ondan sebep öyle çakılmıştı fiyat
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
ne zamandır fork olmuyor btc tarafında btc tutanlara ve zcl olanlara 1:1 anonymous bitcoin verecekler bu anonymous bitcoin para eder mi hangi borsalar destekler bilemiyorum fakat zcl fork'a kadar daha da fiyatlanacaktır.
member
Activity: 336
Merit: 11
Forka daha 35 gun var asagi yukari.  Fiyati kesinlikle artacaktir.  Altcoinlerin hali harap iken illa altcoin alinacaksa bu Zcl ve Ethereum olabilir.

Beni tek mutlu eden tarafı bu zaten. Daha önümüzde 35 gün var ve o zamana kadar toplayıp yükselişe geçmesi muhtemel. Bekleyip göreceğiz artık
newbie
Activity: 41
Ben alsam eminim 10x batar...
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Forka daha 35 gun var asagi yukari.  Fiyati kesinlikle artacaktir.  Altcoinlerin hali harap iken illa altcoin alinacaksa bu Zcl ve Ethereum olabilir.
member
Activity: 742
Merit: 19
Çok kötü bir döneme denk geldi bu fork.X2 fiyat değerlenmiş.ortalık baya karışık.Altcoinler her gün biraz daha çöküyor.Dikkatli olmakta fayda var.Girecek arkadaşlar varsada kademeli girdin.Düşerse tekrar alımla maliyetlerini azaltır.
newbie
Activity: 168
* 2 yaptı derken ½ oranında kaybettirdi nerdeyse herşeye atlamamak lazım heleki 2 katına cıkmıs bir koine su dönemde yatırım yapmk riskli
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
ZCL in önceki forku çok canlar yaktı. Ne kadar insan binlerle dolar kayıp yaşadı. Buda güveni sarsdı tabiki
member
Activity: 588
Merit: 22
Dip ve tavan seviyesini esas aldığımızda zamanında x360 yapmış bir coin.6 aydır yatıyor.6 aydır elimizde tutuyoruz.Hareketleri çok sert.Hem iniş,hemde yükselişte saniyeler içerisinde çok hızlı ilerliyor.Bana göre zenginlik hayali kurmak için gerekli bir coin.
full member
nerde o eski günler. eskiden x2 yapanların yüzüne bakmıyordu kimse herkeste bi x40 merakı vardı. şimdi x2 oldu mu piyasada yer yrinden oynuyor resmen. herkesin diline dolanıyor mubarek coin. şekil a da görüldüğü gibi. ama nerden o seviyelere düşmüş ne kadar kaybettirmiş te ondan sonra x2 yapmış düşünen eden bakan yok. zarar edenleri görmüyoruz. en dipten alıp x2 yaptık mı başlıyoruz övmeye. piyasanın hali içler acısı arkadaşlar. zcl veya başka bir şey hiç farketmez. devir uyanık olma devri. bugün x2 yapar yarın x5 düşer yaptığınız reklamla kalırsınız.

Piyasanın geneli için dediklerin doğru ama zcl nin durumu şu anda farklı. Bir beklenti var. Geçmişte de beklenti olduğunda nasıl davrandığı belli. Şu anda 2x yapmışken ve altlar düşerken yerinde sayması ve ben burdayım demesi de güven veriyor. Ben şahsen inanıyorum. Kimseye zorla aldıracak değiliz tabi. Düşüncemi paylaşıyorum sadece.
full member
Activity: 392
Merit: 107
nerde o eski günler. eskiden x2 yapanların yüzüne bakmıyordu kimse herkeste bi x40 merakı vardı. şimdi x2 oldu mu piyasada yer yrinden oynuyor resmen. herkesin diline dolanıyor mubarek coin. şekil a da görüldüğü gibi. ama nerden o seviyelere düşmüş ne kadar kaybettirmiş te ondan sonra x2 yapmış düşünen eden bakan yok. zarar edenleri görmüyoruz. en dipten alıp x2 yaptık mı başlıyoruz övmeye. piyasanın hali içler acısı arkadaşlar. zcl veya başka bir şey hiç farketmez. devir uyanık olma devri. bugün x2 yapar yarın x5 düşer yaptığınız reklamla kalırsınız.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Zcl ekibi tamamen bitcoin private'e geçtiği için başka bir ekip zcl yi alıp forklayacağını söyledi.
Ekip ortada yokken duyurudan bir gün önce twitterda paylaşan bir Türk vardı.
full member
ZCL daha önce fork olayından dolayı büyük bir düşüş yaşadı. Artık insanların güveni kırıldı. Bir gecede 30k dolar kaybeden insanlar oldu.

Forktan önce çıkmazsan olacağı o. Amaç uçuşu yakalayıp doğru zamamda çıkmak.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
ZCL daha önce fork olayından dolayı büyük bir düşüş yaşadı. Artık insanların güveni kırıldı. Bir gecede 30k dolar kaybeden insanlar oldu.
full member
Tabi ki forka kadar beklenmez. Hatta 15 Ağustosta binance veya bittrex gibi borsalar açıklanmazsa o hemen sonrasında da çıkılabilir.  Ama olurda bu 2 borsa veya diğer büyük borsalar olursa hemen fork öncesine kadar beklenebilir.
Pages:
Jump to: