Pages:
Author

Topic: ZCL 2X YAPTI. Tüh yine tren kaçtı diyorsan gir içeri. Tren daha yeni kalkıyor... - page 6. (Read 926 times)

member
Activity: 630
Merit: 37
Merhaba herkese. ZCL'de geç mi kaldık diyenler önce bi geçmişe baksın. Nerelerden nerelere gelmiş. Oradan nerelere düşmüş.

ZCL nevi şahsına münhasır özel bir coindir. Kendisi Zcash'in forku olmasına rağmen gün gelmiş boynuz kulağı geçmiştir. Bugün de olacak olan odur.

Bildiğiniz gibi yine bir fork haberi var. Bu seferki co-fork denilen btc ile birlikte ortak çıkarılan bir fork. Detaylı yazmıyorum, reklam olmasın diye link te paylaşmıyorum. Bi zahmet araştırın. Daha önce rastlandı mı bilmiyorum ama coin dünyasının olayı bu. Microsoftun logosu gözükür coin 10x yapar. Şimdi de daha önce yapılmamış(ya da yapıldıysa bilmorum) farklı bir fork ile dikkat çekmek amaç.

ZCL burdan alınır mı diyorsan, ZCL şu anda her fiyattan alınır. Ya BTC çok yükselirse ne olur? Fork ikisine de bağlı olduğu için korelasyon gereği en kötü btc bazında sabit kalır dolar bazında yine artar.

Fork 10 Eylül'de. Daha çoook vakit var. Burdan 10x yapar mı? Bence 20x'e kadar yolu var. 400 doları görmüş bir coin. Şu an 20 dolar altı.

AltcoinTR telegram grubumda paylaşmıyorum. Orada çok fazla geyik dönüyor, arada kaynıyor. Paylaşması benden değerlendirmesi sizden. YTD demeyi sevmem ama yine de sorumluluk almayayım. Bazen zamanlamayı tutturamıyorum. Trigde başıma geldi. Milleti erken soktum sonradan coştu tabi ama daha geç girselerdi daha iyidi.

kucoin yada binance borsalarından birinde olsaydı alabilirdim bir miktar diğer borsalara kayıt ol btc yolla vs vs üşeniyor insan ( : yine de  tavsiye için teşekkürler dostum
full member
Activity: 317
Merit: 114
Şuanlık yükselişi iyi gibi birde sadece büyük borsa olarak bittrex de listelenmis daha büyük borsalar var oralarada girerse katlamaya devam eder ama ben sonradan girenlerden değilim coinlere ico lar daha güzel oluyor ama onlarada artık çok seçici oluyorum piyasadan dolayı.

Binance'e girdiği an 10X.
full member
Oha prolambo yaşıyonmu lan en son gecen sene görmüştüm seni forumda  Grin Grin Grin

Telegram grubu kurmuştum AltcoinTR diye. Sen orda yok muydun? Orada 1700 kişiye ulaşınca bıraktım burda yazmayı. Gerçi orda da çok yazmıyorum artık. Piyasalar malum. Anca böyle çok emin olursam yazıyorum. Haybeye birşey paylaşmıyorum artık. Çok şükür boş çıkmadı tavsiyelerim. Umarım bu da öyle olur.
newbie
Activity: 212
Merit: 0
Şuanlık yükselişi iyi gibi birde sadece büyük borsa olarak bittrex de listelenmis daha büyük borsalar var oralarada girerse katlamaya devam eder ama ben sonradan girenlerden değilim coinlere ico lar daha güzel oluyor ama onlarada artık çok seçici oluyorum piyasadan dolayı.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Oha prolambo yaşıyonmu lan en son gecen sene görmüştüm seni forumda  Grin Grin Grin
member
Activity: 742
Merit: 15
valla piyasa bu durumda iken yatırım yapmak riskli gibi duruyor tabi zcl iyi çıkış yaptı ama piyasada ne zaman neler olacağını kestirmek mümkün değil yinede biraz risk alıp bir miktar zcl alıp kenarda bekletmek mantıklı duruyor
newbie
Activity: 84
bu Bitcoin Anon nun total supply ı nekadar?
newbie
Activity: 9
Merhaba herkese. ZCL'de geç mi kaldık diyenler önce bi geçmişe baksın. Nerelerden nerelere gelmiş. Oradan nerelere düşmüş.

ZCL nevi şahsına münhasır özel bir coindir. Kendisi Zcash'in forku olmasına rağmen gün gelmiş boynuz kulağı geçmiştir. Bugün de olacak olan odur.

Bildiğiniz gibi yine bir fork haberi var. Bu seferki co-fork denilen btc ile birlikte ortak çıkarılan bir fork. Detaylı yazmıyorum, reklam olmasın diye link te paylaşmıyorum. Bi zahmet araştırın. Daha önce rastlandı mı bilmiyorum ama coin dünyasının olayı bu. Microsoftun logosu gözükür coin 10x yapar. Şimdi de daha önce yapılmamış(ya da yapıldıysa bilmorum) farklı bir fork ile dikkat çekmek.

ZCL burdan alınır mı diyorsan, ZCL şu anda her fiyattan alınır. Ya BTC çok yükselirse ne olur? Fork ikisine de bağlı olduğu için korelasyon gereği en kötü btc bazında sabit kalır dolar bazında yine artar.

Fork 10 Eylül'de. Daha çoook vakit var. Burdan 10x yapar mı? Bence 20x'e kadar yolu var. 400 doları görmüş bir coin. Şu an 20 dolar altı.

AltcoinTR telegram grubumda paylaşmıyorum. Orada çok fazla geyik dönüyor, arada kaynıyor. Paylaşması benden değerlendirmesi sizden. YTD demeyi sevmem ama yine de sorumluluk almayayım. Bazen zamanlamayı tutturamıyorum. Trigde başıma geldi. Milleti erken soktum sonradan coştu tabi ama daha geç girselerdi daha iyidi.

https://image.ibb.co/d2w9ET/Ekran_Resmi_2018_07_29_14_27_12.png

min 100 $ bekliyoruz yerimizi aldık
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Piyasanın durumu böyleyken 2x yapmış coine girmek sıkıntılı bir durum bence. Piyasa düzgün olsa 400 dolar olan coin 20 dolarsa yatırım yapmak için cezbediyor ama ne dipler gördük hep beraber.
full member
Merhaba herkese. 2x yaptı meret ne diyo bu değişik demeden önce bi dinleyin Smiley ZCL'de geç mi kaldık diyenler önce bi geçmişe baksın. Nerelerden nerelere gelmiş. Oradan nerelere düşmüş.

Bildiğiniz gibi yine bir fork haberi var. Bu seferki co-fork denilen btc ile birlikte ortak çıkarılan bir fork. Detaylı yazmıyorum, reklam olmasın diye link te paylaşmıyorum. Bi zahmet araştırın. Daha önce rastlandı mı bilmiyorum ama coin dünyasının olayı bu. Microsoftun logosu gözükür coin 10x yapar. Şimdi de daha önce yapılmamış(ya da yapıldıysa bilmorum) farklı bir fork ile dikkat çekmek amaç.

Edit:

1) Ben ilk yazdığımda 190-200 civarıydı (0.0019-0.0020) Sonra 240'a kadar çıktı ama düzeltmeler geldi. Bakalım bundan sonra ne olacak.

2) Resmi açıklama nerede diyenler olmuş. Bitcoin Anonymous sitesinde. https://www.anonymousbitcoin.io

3) Planım ne? 15 Ağustosta $ANON için borsalar açıklanacak. Bittrex veya Binance gibi borsalar açıklanırsa fiyat uçar gider. Ama Binance çok olası değil. Çünkü Binance'de zcl yok. Ama Bittrex'te açıklanırsa ordan tekrar uçar. Forkun birkaç gün öncesi çıkarım. Doğru düzgün bir borsa adı açklanmazsa 15 Ağustosta hemen çıkarım.
Pages:
Jump to: