Pages:
Author

Topic: ZCL 2X YAPTI. Tüh yine tren kaçtı diyorsan gir içeri. Tren daha yeni kalkıyor... - page 4. (Read 926 times)

member
Activity: 476
Merit: 12
zcl geçen forkta gerçekten büyük bir sükse yapmış ve başından girip forktan bir kaç gün önce çıkmayı başaranlara efsane bir kar oranı sağlamıştı. bence son dakikaya kadar beklemeye gerek yok. forkdan bir gün önce karınınızı alıp çıkın derim.
full member
Activity: 770
Merit: 103
fiyatı güzel tutundurdu. yüksek oranda kar satışı yapılmasına rağmen çok yıkılmadı. bence tehlikeli noktayı geçti. 15 ağustosta fork destekleyecek 5 borsa açıklanacak ki zaten hali hazırda dört borsada listeleniyor. beşinci borsa binance gibi bir borsa olursa gerçekten bu da fiyata çok olumlu yansır.
member
Activity: 742
Merit: 19
x2'yi hala koruyor.BTC'nin ani düşmesinde bile sarsılmadı.Yatırımcılar ileriye dönük beklentide olduğu için elinde tutuyorlar.Alımlar gelirse artması kaçınılmaz.Piyasada altcoine pek fazla giren yok ama zcl farklı ani girişler olabilir.
full member
Activity: 317
Merit: 114
Şu ana kadarki performansı bence iyi gidiyor. Bi iki defa anlık çok düştü ama hala 2x'i koruyor. BTC'nin düşüşüne rağmen artışa dair umut vadediyor.
member
Activity: 336
Merit: 11
Forkla beraber tekrar bir ivme kazanacaktır yine yükselecektir ama ne zaman çıkacağını iyi bilmek lazım. Fork coinine güvenmiyorum ben ama forkla beraber yükseleceğine düşünüyorum. Gelecek coin pek umrumda değil. Yükselişle ve borsa haberleriyle beraber kar elde edebilirsem de edemezsem de çıkarım. Devamlı oynadıkları bir coin o yüzden uzun ömürlü düşünmüyorum. 
newbie
Activity: 34
Merit: 0
Yükselişi gerçekten iyi gibi görünüyor fakat benim yeni bir projeye girme konusunda çekincelerim var. Buna rağmen araştıracağım tabi ki bilgi için teşekkürler.
jr. member
Activity: 44
Merit: 7
Merhaba
SOn dönemlerde her yerde ZCL konuşuluyor. Bu coin ciddi ciddi balinaların coinidir. Öyle bir algı oluşturulmuş ki yok 200$ yok 300$ diyorlar.

Bu coinde illa ki ciddi sıçramalar olacak. Özellikle 15 ağustosta yapılacak yeni borsa girişi açıklamasına kadar. Ama bu coin dediğim gibi ciddi derece de riskli bir coindir. Fakat geçen sefer ki BTCP olayından biraz farklı. Bu sefer ANON coin ekibi çok sağlam görünüyor.

Özellikle Anon coinin 100anon ile masternode kuruluyor olması ZCL'nin ilgi çekeceğine benziyor. Fakat ZCL coinini güvenilir olmadığı için genelde büyük borsalar forkunu desteklemiyor. Eğer yine büyük borsalardan fork desteği gelmezse bu coin ciddi ötesinde bir düşüşe geçecektir.

Sosyal medyada ne zaman bir coine algı yapılırsa anlayın  ki çakacaklar birilerine. Bence parasını riske atmak istemeyenler bu coinin yanından geçmesin.
full member
Merit: 100
$ZCL 100-130 arası alım yapmadıysanız çok sevinmeyin. Ancak bu dengeden alım yaptıysanız 230-240larda satış yaptıysanız X2 ile bu defteri kapatmış olursunuz. Ancak 200+ rakamdan girmeyi düşünenler tekrar düşünmeli.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
ilk forkta çok ciddi yükselmişti o zaman x2 ye yakın çıkınca bende çıkmıştım kaç kere keşke daha fazla bekleseydim diyorum. Bu sefer yine bir fork haberi ne kadar sevmesem de bu forkları piyasa seviyor. Eskisi gibi yükselmese de bu sefer de yükselir diye düşünüyorum.
jr. member
Merit: 2
Bence çok fena mal kitleyecekler yine ZCL de son girenlere patlayacak tabi doğal olarak bence hiç girmemek hatta bakmamak en mantıklısı.
member
Activity: 532
Merit: 22
Bu zcl ye nedense hiç isinanadim ama gittiği zaman iyi gidiyor acaba yine mi yanlış yaptım. Eğer olurda bir de boğa sezonu u gelirse daha iyi yerlere gidebilir. Ben yinede almayı düşünmüyorum
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Prolambo geldiyse dikkate almak lazım Smiley
ZCL'yi günahım kadar sevmem. Bu forklamalar falan ifrit oluyorum yapanlara. Ama kar getirme ihtimali yüksek.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
bunun arkasında artık geliştirici desteği olmadığı söyleniyordu, piyasa ters köşe yapmayı sever 2-3 milyon satoshi olacak derken 2-3k satoshi de olabilir, sağlam bir tek bittrex var borsa olarak, o da delist ederse yandı gülüm keten helva! yine de bol kazançlar...
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
dokuz  dolardan 400 dolarlık almıştım, 200 dolarları görür mü yoksa kar kardır deyip çıkmalı mı, bilemedim.
KTM
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
ZCL çok ilginç bir coin takımı coini bırakıcaz bitcoinprivete ye geçicez 1:1 zcl tutanlara BTCP vericez dediler 4 dolardan 200 dolar oldu şuanda aynısını yapmak istiyorlar bence olur mu olur 5-10 tane alın sonra arkasından bakarsınız
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
pek matah bir şekilde yükseleceğini sanmıyorum açıkçası ama genede bir miktar yatırım yaparım ilerleyen günlerde.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Forka neredeyse 40 gun var.  Fiyat yukselecegi kesin.  Erken almanin avantajini kullanmak lazim.  Bitcoin private forkunda cok fazla karlar elde edildi.
full member
Activity: 317
Merit: 114
Kusura bakmayın. Yanlış sayfayı paylaşmışım. Doğrusu https://www.anonymousbitcoin.io olacak.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Bununla ilgili resmi hesaplardan herhangi bir açıklama var mı? ben sitesine baktım herhangi bir şey yok twitter da da en son nisan ayında çatallanma ile alakalı

As said in March, all work has stopped on #Zclassic. Nothing about this has changed. Any proposed fork you may hear about does not have widespread consensus. Please use caution before participating in any fork that is promising guaranteed returns or may sound too good to be true.  söylemişler.

Bitcoinprivate sitesinde açıklama mevcut.
https://btcprivate.org/?lang=tr_TR

sitede önümüzde hard fork olacağına dair herhangi bir bilgi yok. Burada sadece 28 şubat 2018'de gerçeklemiş olan forktan bahsediyorlar. Herhangi bir anonymous bilgisi yok veya ben bulamadım
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
ZCL bir önce ki forkta darma duman olmuştu ve sonrasında eksisi kadar olmasada toplamıştı. şu an ki fork haberi henüz tam anlamıyla fomo yaratmış değil ama kendini katladı şahsen bir miktar aldım belli aralıklarda alıp satmaya devam ediyorum.
Pages:
Jump to: