Pages:
Author

Topic: Zene i kartice :D - page 10. (Read 12679 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 258
August 04, 2017, 04:47:16 PM
#33
Hvala vam na dobrodošlici  Cheesy

Nisam ni mislila da su vaše lepše  Tongue polovine loše...čim ste sa njima znači da vam odgovaraju  Wink

Što se tiče posla ja se još uvek "bijem sa mrtvima" odnosno raznim sajtovima   Roll Eyes ...od onih free minera, rekla bih, da nema ništa  Undecided

Ako neko zna neki sajt gde se sakuplja malo više satošija neka mi pošalje  Cheesy

I još sam htela da vas pitam kakva su vam iskustva sa dublerima  Huh

Ne kontam na sta se ovo dubleri odnosi? Satosije tu mozes skupiti na razne nacine, ako ne ulazes u opremu onda pisakaraj po sajtu i idi na airdropove,
na primer deeponion airdrop je dosta potencijalan. Ako pak mislis ici na kopanje sa karticama onda bih ti preporucio da ides na nove koine kojima je diff
jos dosta nizak tj na samom startu ko sto su ovaj signatum ili neki novi sacekas. Ako mislis bez trosenja struje da kopas onda mozes ici na pos coine, sad je
najbolje ulagati u netko na primer jer je relativno jeftin s obzirom kolki prihod donosi u posu....
newbie
Activity: 4
Merit: 0
August 04, 2017, 03:20:36 PM
#32
Hvala vam na dobrodošlici  Cheesy

Nisam ni mislila da su vaše lepše  Tongue polovine loše...čim ste sa njima znači da vam odgovaraju  Wink

Što se tiče posla ja se još uvek "bijem sa mrtvima" odnosno raznim sajtovima   Roll Eyes ...od onih free minera, rekla bih, da nema ništa  Undecided

Ako neko zna neki sajt gde se sakuplja malo više satošija neka mi pošalje  Cheesy

I još sam htela da vas pitam kakva su vam iskustva sa dublerima  Huh
full member
Activity: 156
Merit: 100
August 03, 2017, 04:40:58 PM
#31
pozdravljam interesovanje za mining, samo da ispravim neko je ovde nesto izvukao iz konteksta..
niko nije rekao da su nase zene lose, neradnice i ostalo... nego kako neke zene ne prepoznaju potencijal razvitka neke tehnologije.... jer nije u pocetku odma bilo para u ovom poslu...
pa su masine samo smetale,grejale i podizale prasinu.... a uvek je pitanje koliko para to donosi....
pozdrav :-)
full member
Activity: 269
Merit: 100
July 31, 2017, 02:50:14 AM
#30
Svakako da je nama rudarima rudarima drago, kad vidimo zensko bice da ima zelju, interesovanje i nameru da rudari...to otprilike spada  u klasu kao kada vidimo zenu da dobrom sportskom motoru ili kako igra video igrice, ili da dobro vozi kola Smiley
 
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 29, 2017, 06:52:00 AM
#29
A što ste se sad uhvatili tolko tih vaših žena Smiley
Iskreno, da vaše mame, sestre, cure, djevojke. žene... ne rade 99 % posla oko kuće i vani, čišćenja, kuhanja, pranja, kupovine, a u obitelji i brige oko djece, ne bi vi imali toliko vremena ''visiti'' ovdje na forumu i Internetu i baviti se internet i bitcoinom zaradom.
Ne bi imali vremena za to jer bi se morali baviti malo ''prozaičnijim'' stvarima kao što su mijenjanje pelena, ribanja i pranja WC-a, glačanja košulja Smiley
Zato, budite zahvalni tim vašim dragim ženama na svemu što rade za vas i nemojte ih ismijavati ovdje.
Radije se potrudite i iskoristite ovo ''slobodno'' vrijeme koje imate zahvaljujući vašim curama, za nešto korisno i profitabilno, kao recimo konkretnu zaradu od bitcoina.
Nema ništa gore od muškarca koji samo leži i pije, ne radi i ništa ne doprinosi kućnom buđžetu a onda još s ''visoka'' gleda na žene oko sebe, koje sve rade za njega.

Bravo Daniel  Cheesy

Evo jedna žena koja bi da rudari ali ne zna kako...početnica sam i radim neke sajtove na sitno...naradila sam se Bogami i lažnih za medalju  Undecided ...e sad, recite mi, ima li neki miner koji nije scam...izgubih i ono malo što sam uradila...dođe mi o patos da se tresnem...kada bih našla nekoga ko bi mi sve to namontirao kupila bih bar jednu mašinu...i koliko vam te mašine donose mesečno?

Hvala Smiley
Eto drago mi je da nam se i žene pridružuju i razbijaju ''predrasude'' i koncepte da je bitcoin i mining samo za muškarce.
Osobno se ne bavim miningom ali puno korisnih informacja možeš pronaći ovdje na forumu: https://bitcointalk.org/index.php?board=14.0
Prouči to dobro pa onda, ako još nešto ne bude jasno, pitaj ovdje.
Vjeujem da će muški kolege imati razumijevanja i pomoći našu novu kolegicu Smiley
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
July 29, 2017, 01:18:11 AM
#28
A što ste se sad uhvatili tolko tih vaših žena Smiley
Iskreno, da vaše mame, sestre, cure, djevojke. žene... ne rade 99 % posla oko kuće i vani, čišćenja, kuhanja, pranja, kupovine, a u obitelji i brige oko djece, ne bi vi imali toliko vremena ''visiti'' ovdje na forumu i Internetu i baviti se internet i bitcoinom zaradom.
Ne bi imali vremena za to jer bi se morali baviti malo ''prozaičnijim'' stvarima kao što su mijenjanje pelena, ribanja i pranja WC-a, glačanja košulja Smiley
Zato, budite zahvalni tim vašim dragim ženama na svemu što rade za vas i nemojte ih ismijavati ovdje.
Radije se potrudite i iskoristite ovo ''slobodno'' vrijeme koje imate zahvaljujući vašim curama, za nešto korisno i profitabilno, kao recimo konkretnu zaradu od bitcoina.
Nema ništa gore od muškarca koji samo leži i pije, ne radi i ništa ne doprinosi kućnom buđžetu a onda još s ''visoka'' gleda na žene oko sebe, koje sve rade za njega.

Bravo Daniel  Cheesy

Evo jedna žena koja bi da rudari ali ne zna kako...početnica sam i radim neke sajtove na sitno...naradila sam se Bogami i lažnih za medalju  Undecided ...e sad, recite mi, ima li neki miner koji nije scam...izgubih i ono malo što sam uradila...dođe mi o patos da se tresnem...kada bih našla nekoga ko bi mi sve to namontirao kupila bih bar jednu mašinu...i koliko vam te mašine donose mesečno?

Stariji rudari se najeze na pitanje kolko vam masine donose mesecno jer znaju da je to izuzetno dinamicna cifra Smiley Kada je dobar mesec jedan amd rig velicine 4x580 zna da donese i po 500e bas kad je veliki pump, al kad je dump ko na primer sada oko 150e. Ali ko pametno cuva i proda kroz pola godine godinu kad cena koja inace kumulativno raste za sve koine jer su deflatorne valute skoci, e onda moze da bude po tom rigu zarada koju ovde bolje ne bih ni pisao. Al posto si nova ti se trebas drzati onoga na pocetku. Materija je malo kompleksa jer su sad proizvodjaci odlucili da minere odvrate od kupovine gaming kartica za mining i u nove uglavnom ubacili memorije koje dosta usporavaju kopanje memory coina tipa eth koji najveci broj rudara i kopa. Mislim da ti je najbolje da kupis gotov rig tipa 4x580 safire nitro plus ili msi gaming x. E sad ako nadjes sa samsung memorijom gotov rig sa 1060 gtx nvidijama je isto dobro al obavezno da imaju dva fana za haldjenje...
Tema je veoma kompleksa pa ako te jos nesto interesuje pitaj da bas ne pisem romane jer sam za 5 godina kopanja svasta naucio...
newbie
Activity: 4
Merit: 0
July 28, 2017, 05:20:58 PM
#27
A što ste se sad uhvatili tolko tih vaših žena Smiley
Iskreno, da vaše mame, sestre, cure, djevojke. žene... ne rade 99 % posla oko kuće i vani, čišćenja, kuhanja, pranja, kupovine, a u obitelji i brige oko djece, ne bi vi imali toliko vremena ''visiti'' ovdje na forumu i Internetu i baviti se internet i bitcoinom zaradom.
Ne bi imali vremena za to jer bi se morali baviti malo ''prozaičnijim'' stvarima kao što su mijenjanje pelena, ribanja i pranja WC-a, glačanja košulja Smiley
Zato, budite zahvalni tim vašim dragim ženama na svemu što rade za vas i nemojte ih ismijavati ovdje.
Radije se potrudite i iskoristite ovo ''slobodno'' vrijeme koje imate zahvaljujući vašim curama, za nešto korisno i profitabilno, kao recimo konkretnu zaradu od bitcoina.
Nema ništa gore od muškarca koji samo leži i pije, ne radi i ništa ne doprinosi kućnom buđžetu a onda još s ''visoka'' gleda na žene oko sebe, koje sve rade za njega.

Bravo Daniel  Cheesy

Evo jedna žena koja bi da rudari ali ne zna kako...početnica sam i radim neke sajtove na sitno...naradila sam se Bogami i lažnih za medalju  Undecided ...e sad, recite mi, ima li neki miner koji nije scam...izgubih i ono malo što sam uradila...dođe mi o patos da se tresnem...kada bih našla nekoga ko bi mi sve to namontirao kupila bih bar jednu mašinu...i koliko vam te mašine donose mesečno?
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
July 28, 2017, 12:11:58 PM
#26
Eh u danasnje vreme nista nije ko sto je nekada bilo, pa na zalost ni devojke Tongue
Vise znam nijh koje ni za sobom nece da spreme a kamoli o nekome da vode racuna i da mu
kuvaju peru i tako to. Tako da si promasio/la vreme za koji vazi ovaj post.
Ima jos vrednih i marljivih devojaka al su se veoma proredile, jer roditelji to dosta razmaze
pa moraju da ih dvore do kraja zivota, jos jednom da ponovim nisu sve takve, al ima ih previse...
Znam i neke koje po ceo dan vise na kompjuteru i igraju igrice, a i jesti ih mrzi...
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
July 28, 2017, 11:32:37 AM
#25
A što ste se sad uhvatili tolko tih vaših žena Smiley
Iskreno, da vaše mame, sestre, cure, djevojke. žene... ne rade 99 % posla oko kuće i vani, čišćenja, kuhanja, pranja, kupovine, a u obitelji i brige oko djece, ne bi vi imali toliko vremena ''visiti'' ovdje na forumu i Internetu i baviti se internet i bitcoinom zaradom.
Ne bi imali vremena za to jer bi se morali baviti malo ''prozaičnijim'' stvarima kao što su mijenjanje pelena, ribanja i pranja WC-a, glačanja košulja Smiley
Zato, budite zahvalni tim vašim dragim ženama na svemu što rade za vas i nemojte ih ismijavati ovdje.
Radije se potrudite i iskoristite ovo ''slobodno'' vrijeme koje imate zahvaljujući vašim curama, za nešto korisno i profitabilno, kao recimo konkretnu zaradu od bitcoina.
Nema ništa gore od muškarca koji samo leži i pije, ne radi i ništa ne doprinosi kućnom buđžetu a onda još s ''visoka'' gleda na žene oko sebe, koje sve rade za njega.

I eto Daniele; po drugom putu, nakon vašem doprinosu topiku o porezu, skidam kapu!
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 28, 2017, 10:10:56 AM
#24
A što ste se sad uhvatili tolko tih vaših žena Smiley
Iskreno, da vaše mame, sestre, cure, djevojke. žene... ne rade 99 % posla oko kuće i vani, čišćenja, kuhanja, pranja, kupovine, a u obitelji i brige oko djece, ne bi vi imali toliko vremena ''visiti'' ovdje na forumu i Internetu i baviti se internet i bitcoinom zaradom.
Ne bi imali vremena za to jer bi se morali baviti malo ''prozaičnijim'' stvarima kao što su mijenjanje pelena, ribanja i pranja WC-a, glačanja košulja Smiley
Zato, budite zahvalni tim vašim dragim ženama na svemu što rade za vas i nemojte ih ismijavati ovdje.
Radije se potrudite i iskoristite ovo ''slobodno'' vrijeme koje imate zahvaljujući vašim curama, za nešto korisno i profitabilno, kao recimo konkretnu zaradu od bitcoina.
Nema ništa gore od muškarca koji samo leži i pije, ne radi i ništa ne doprinosi kućnom buđžetu a onda još s ''visoka'' gleda na žene oko sebe, koje sve rade za njega.


full member
Activity: 395
Merit: 102
World's First Crowd Owned Cryptocurrency Exchange
July 28, 2017, 12:37:46 AM
#23
A sta sada u ovim ljetnim danima .... kad su vrucine malo vece a doma se znojis i znojis pogotovo tamo u gostinjskoj sobi  Wink
 ... kako reagiraju na to ?
full member
Activity: 156
Merit: 100
July 27, 2017, 06:43:20 AM
#22
Pa jbg, mozes da sakrivas dok mozes...ali kad vide da ti kupujes neke radosti, onda i one krecu u akciju ....znas da namirisu lovu veoma brzo 😀,
Ali smo u povlastenoj situaciji jer, gospodjice mogu da se drze za crevo koliko hoce, dokle god je ventil  u nasim rukama 😆

Dobro kazes, kad namirushu lovu nema kraja... samo se otvaraju nove dimenzije i nove vizije investiranja...
zato je najbolje da sto manje znaju...
Iskren da budem pokusao sam mojoj objasniti sta je to blokchain i crypto, ali ponasala isto kao i ja kad ona meni prica o nekom preparatu  za kosu :-)
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
July 26, 2017, 04:42:08 PM
#21
Al najgora je kombinacija kad ti i devojka ima rigove i vrlo dobro zna kolko sta iskopa i kako stoji berza Smiley
A jos kad navaljuje da joj nadjes mesto jer hoce da siri rudnik Tongue Tesko je zenama ugoditi Smiley
Jedino sto je u tom slucaju lakse naci temu za razgovor u slucaju nesporazuma Smiley
Ima ovde jos ko da mu devojka kopa? Smiley
full member
Activity: 140
Merit: 100
July 26, 2017, 02:53:28 PM
#20
Kad vide da i to moze preko kartica nista ih nece spreciti da otkriju kako to funkcionise. Kakve sifre i pinovi  Wink . Zene i pare uh samo trositi.
full member
Activity: 269
Merit: 100
July 26, 2017, 02:46:43 PM
#19
Pa jbg, mozes da sakrivas dok mozes...ali kad vide da ti kupujes neke radosti, onda i one krecu u akciju ....znas da namirisu lovu veoma brzo 😀,
Ali smo u povlastenoj situaciji jer, gospodjice mogu da se drze za crevo koliko hoce, dokle god je ventil  u nasim rukama 😆
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
July 26, 2017, 02:24:40 AM
#18
Ma kakvo crno objasnjavanje, bolje da znaju sto manje  Grin
Ako bi znale pravo stanje tj zarade iz ovog posla odma bi ima apetiti udarili u glavu i izgubile bi
moc realnog rasudjivanja  Tongue
Bilo bi treba mi ovo ono ovo ono Smiley
full member
Activity: 269
Merit: 100
July 24, 2017, 03:39:42 AM
#17
Ma sa zenama je lako, samo im objasnis da to sto greje donosi i sminku i cipele, a i torbe bogami, da vidis kako ce da podrze i zujanje i toplotu i prasinu Smiley
full member
Activity: 140
Merit: 100
July 18, 2017, 04:48:23 PM
#16
Sta je ovo. Nema zena ili niko nece da pise sta njihove lepse polovine kazu na nase rudarenje i grejane prostorija , i zauzimanje istih. :-)
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
July 18, 2017, 04:45:29 PM
#15
Nije ti dobro tako ovde sam na sebe replicirati, mogu te diskvalifikovati.
full member
Activity: 140
Merit: 100
July 18, 2017, 03:13:56 PM
#14
Nego sta vi kopate ovih dana. Sta sa amd a sta sa nvidijama. Misljenje o stabilizaciji ili rastu cena na nivo pre pada. O bitcoin segvitu i prvom avgustu.
Pages:
Jump to: