Pages:
Author

Topic: Zene i kartice :D - page 2. (Read 12679 times)

member
Activity: 117
Merit: 10
November 07, 2017, 08:42:59 PM
Pa vidim ja da ce ova jesen biti u znaku luka Smiley jao najgore mi je kad napisem sta sam mislio a nemam dovoljan broj karaktera da bi post bio validan. E, da zene bi mogle isto na pijacu po luka... ipak je ova tema vezana za njih
full member
Activity: 126
Merit: 100
November 07, 2017, 06:46:04 AM
Po novim pravilima ne moras cekati ni dan. Mozes prodati kad god zelis.
Jedina je kvaka sto ako imas manje koina manje ces dobiti u sledecem airdropu.
Pa ko voli nek izvoli. A i dobra je stvar jer ima i mali airdrop i tamo se bas lako moze isto zaraditi pisajuci ko mi ovde, sa razlikom da se tamo placa ovo Smiley
member
Activity: 117
Merit: 10
November 07, 2017, 05:46:01 AM
Taj luk vam nije loš al ima baš puno pravila koja se moraju ispoštovati. Brate pa ko može izdržati do kraja godine da ga ne dira kad i ovako meni dovoljna lova.
jr. member
Activity: 66
Merit: 5
November 06, 2017, 01:25:38 PM
A da znas da ima u tome i istine dosta.
Znam par njih koji su zbog zena ovo batalili, sad jedu svoje testise Smiley
newbie
Activity: 52
Merit: 0
November 06, 2017, 01:17:20 PM
Za zene su kartice nesto sto smeta i pravi buku, i dize prasinu.
Ne pomazu tu ni pare Tongue
newbie
Activity: 41
Merit: 0
November 06, 2017, 01:36:33 AM
Ha, Ha, Ha. Moja je postala holder, i ne budi se da ima svoj crypto novcanik.

A rigove brate izmjesti van kuce, nemoj da nerviras bolju polovinu.
newbie
Activity: 49
Merit: 0
November 04, 2017, 02:35:11 PM
Moraš paziti i akaunt da ti je stariji od 12tog jula jer i u tom slučaju si off.

Koji airdop je u pitanju?
member
Activity: 117
Merit: 10
November 03, 2017, 10:30:21 PM
Moraš paziti i akaunt da ti je stariji od 12tog jula jer i u tom slučaju si off.
full member
Activity: 168
Merit: 101
November 02, 2017, 02:08:18 AM
Bolje se koncentriši na skupljanje činova i traženje nekog novog koina koji ima sličnu kampanju, a to zna da potraje.
Zato se u međuvremenu baci na kopanje jer ono je osnova svega i sve se kroz mining sazna. Smiley Smiley

Tu si u potpunosti u pravu, bez mininga nema mnogo znanja i uglavnom se jako sporo napreduje.
Al ako si u miningu i jos poznajes i komuniciras sa sto vise rudara, e to je onda dobitna kombinacija
za vrlo lep poslic.
A i sam mining kolko god da placu da je lose je vrlo dobar ako pratis to sto treba da pratis.
Evo ja na dubaiu bas jako lepo zaradio, a vecina ni ne zna da taj koin postoji.
member
Activity: 81
Merit: 10
November 01, 2017, 09:53:08 PM
Bolje se koncentriši na skupljanje činova i traženje nekog novog koina koji ima sličnu kampanju, a to zna da potraje.
Zato se u međuvremenu baci na kopanje jer ono je osnova svega i sve se kroz mining sazna. Smiley Smiley
newbie
Activity: 31
Merit: 0
November 01, 2017, 12:36:13 PM
Drago mi je da se sve više žena interesuje za rudarenje i da počinju da shvataju da je to jednako teško ili lako za oba pola :-D
pa realno i jeste tako 😆 skroz si u pravu, ali... interesantno je sto zene to i ne interesuje toliko, nego - sto jednostavnije, to bolje... naravno, ne mislim na sve žene, ali pretežno 😃
full member
Activity: 238
Merit: 106
November 01, 2017, 11:28:15 AM
Drago mi je da se sve više žena interesuje za rudarenje i da počinju da shvataju da je to jednako teško ili lako za oba pola :-D
member
Activity: 117
Merit: 10
October 31, 2017, 08:29:57 PM
 Treba biti strpljiv, ne srljati i kockati se jer to moze biti i put u propast.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
October 26, 2017, 04:26:46 AM
vladaćemo i mi još malo, strpite se samo 😂
newbie
Activity: 23
Merit: 0
October 25, 2017, 09:03:08 AM
Imam drugara koji vecito ima problem sa karticom,uvek nesto ne valja,ili pit ili ne prihvata ,prava je zena hahah  Grin Grin Grin
member
Activity: 485
Merit: 12
$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/
October 25, 2017, 01:07:29 AM
Pa to su onda neki tornado rigovi  Grin Rigovi ako se dobro nameste dizu prasinu malte ne isto ko topao radijator.
U prevodu vrlo malo mogu da dizu prasinu. Ja se bavim grejanjem i podno grejanje dize daleko vise prasinu, narocito onu najsitniju, tamo celom povrsinom dize.
Rig cak i usisa u sebe nesto od te prasine tj filtrira u neku ruku vazduh.

Drago mi je da je tako, ja sam bas imala utisak da dosta prase. Onda dajem zeleno svetlo za rig i stavicu ga verovatno u sobu.
Ja mislim da jedan i drugi radi najbolje kada se zagreju 😀
newbie
Activity: 59
Merit: 0
October 24, 2017, 05:43:52 PM
Pa to su onda neki tornado rigovi  Grin Rigovi ako se dobro nameste dizu prasinu malte ne isto ko topao radijator.
U prevodu vrlo malo mogu da dizu prasinu. Ja se bavim grejanjem i podno grejanje dize daleko vise prasinu, narocito onu najsitniju, tamo celom povrsinom dize.
Rig cak i usisa u sebe nesto od te prasine tj filtrira u neku ruku vazduh.

Drago mi je da je tako, ja sam bas imala utisak da dosta prase. Onda dajem zeleno svetlo za rig i stavicu ga verovatno u sobu.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
October 24, 2017, 10:01:08 AM
[...] osim grejanja rigovi nemaju neke drge mane osim možda zračenja koje nije dokazano [...]

Ow... a ja shvatio da ustvari "pollution can build up to levels which may be detrimental to human health"...
full member
Activity: 238
Merit: 106
October 24, 2017, 06:17:26 AM
Pa to su onda neki tornado rigovi  Grin Rigovi ako se dobro nameste dizu prasinu malte ne isto ko topao radijator.
U prevodu vrlo malo mogu da dizu prasinu. Ja se bavim grejanjem i podno grejanje dize daleko vise prasinu, narocito onu najsitniju, tamo celom povrsinom dize.
Rig cak i usisa u sebe nesto od te prasine tj filtrira u neku ruku vazduh.
Čovek je potpuno u pravu, osim grejanja rigovi nemaju neke drge mane osim možda zračenja koje nije dokazano a i samo grejanje je trenutno premija, nama za sada jedan rig greje stan od 58 kvadrata (4x 1080 palit) temperatura u stanu je od 25 o dnevnoj do 21 u spavaćoj dva će mi biti dosta i za celu zimu :-D
full member
Activity: 126
Merit: 100
October 24, 2017, 02:01:29 AM
Pa to su onda neki tornado rigovi  Grin Rigovi ako se dobro nameste dizu prasinu malte ne isto ko topao radijator.
U prevodu vrlo malo mogu da dizu prasinu. Ja se bavim grejanjem i podno grejanje dize daleko vise prasinu, narocito onu najsitniju, tamo celom povrsinom dize.
Rig cak i usisa u sebe nesto od te prasine tj filtrira u neku ruku vazduh.
Pages:
Jump to: