Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 13. (Read 4482 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Bireysel bir yatırımcı olarak kendi adıma bitcoini desteklemek, ne olur nereye gelir diye düşünmek hoşuma gidiyor ve olabilecek en iyi pozisyonda olmasını ve elbette gerekli iyileştirmelerin buna göre yapılmasını bekliyorum fakat 1 btc’nin 1 milyon $ olması bana ütopik geliyor.
member
Activity: 448
Merit: 11
ALTINDAKİ alt yapı ve arkasındakiler geleceğin teknolojisi olmaması hiç olası değil uzun vadede kesinlikle hiç birimizi üzmez çünkü btc arttıkça altcoinlerde artıyor öo yüzden dewam ama en az 3-6 yıl bekleyip sabretmek lazım
full member
Activity: 314
Merit: 101
mümkün değil. 100k bile hayal diyebiliriz. sonuçta altcoin piyasası denen bir gerçek var. bitcoin bir geçis noktasıdır insanlar için. o yüzden degerleniyor sürekli. daha fazla nereye gidebilir ki. bu paranın kaynagı ne ? btc ye giren para altcoinlere aktığı sürece btc nin astromonik rakamlara ulaşması mümkün değil. hergün onlarca altcoin piyasaya giriyor.
full member
Activity: 318
Merit: 100
Blockchain sürekli gelişmede 3.0 sürümler iddialı geliyorlar, devamı da olacak, büyük olasılıkla Bitcoin o günleri göremeyecek ama eğer çok uzun yıllar yaşarsa 1 milyon dolar gibi rakamları da görebilmesi muhtemeldir.
member
Activity: 322
Merit: 16
Arkadaşlar bitcoin son dönemde kısa dönemler halinde hızlı bir şekilde artıyor, 8000 tl, 11000 tl bandını kısa bir sürede görüp düzeltme yaparak yoluna devam etmişti şuan ise 16.000-21000 tl bandına hızlıca geldi ve biraz daha artarak düzeltmeyw gittikten sonra yoluna hızla devam edecek gibi gözüküyor, asıl soruda şu belki 1 milyon dolar olmasa da 100.000 TL leri göreceğine çoğumuz inanıyoruz, peki oraya çıktıktan sonra 10.000TL lere geri gelip sabit bir bantta uzun bir zaman kalarak kendini bu fiyatlara zincirleyebilir mi, size göre fiyat olarak ne kadar tl den sonra bitcoin almak risklidir?

21 milyon x 1 milyon $ = 21 trilyon $ lık bir market hacmi. çok ciddi bir para girmesi lazım piyasaya. ki ozamana kadar btc dominasyonu daha da düşer. %35'ten %20'ye düşse bile piyasanın hacmi 100 trilyon$'ı geçmesi lazım. ki bu en iyi ihtimal ben eth'nin hacim olarak btc'nin çok çok önüne geçeceğini tahmin ediyorum.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Madencilik sona erdiğinde ve tüm Bitcoinler piyasada dolaşımda olduğunda olabilir. Sayı artmayacağından daha kıymetli olacaktır ve yüksek fiyattan işlem görecektir. İşin teknolojik boyutunu düşünürsek piyasaya yeni çıkacak olan Bitcoinden çok daha işlevsel olabilecek coinler sebebiyle geri plana düşme olasılığıda var. Buna rağmen yatırım aracı olarak ilk tercih edilecek kripto para olacağından şu fiyatları hatırlayınca hayıflanacağımız ortada.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
bitcoinin  1 miliyon dolar olabilmesi için çok uzun zaman geçmesi lazım bu süreçtede piyasaların ne durumda olacağını tahmin etmek çok zor
member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bence böyle bir beklenti çok ütopik görünüyor şimdilik çünkü 1 2 haftadır ciddi anlamda düştü ve duraksadı
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bitcoin zamanla 1 milyon dolar olacak elbet fakat o zaman hangi zamandır ve bizlerin görmesi mümkün müdür bilemiyorum, muhtemelen görmeyiz.
full member
Activity: 336
Neden olmasın? BTC fiyatı ilk ortaya çıktığında kaç dolardı, bugün kaç dolar? x100 yapması imkansız değil. İlk fiyatı ve pizza için kaç BTC ödendiğini unutmayalım. Bugün 1 BTC ile sıradan bir pizza dükkanı açarız. Yarın niye ortalama bir ev almayalım?
hero member
Activity: 756
Merit: 505
1 Bitcoinin zaman içerisinde çok değerleneceği yüksek ihtimal ama 1 milyon dolar seviyesine ulaşması pek mümkün gözükmüyor. piyasada dolaşacak btc miktarı belli çünkü. ayrıca çok fazla yükselmesi talebi kırar ulaşılması zorlaşır. bu da keskin düşüşe yol açar. o yüzden öyle bir ihtimal söz konusu değil.
full member
Activity: 252
1 BTC fiyatının 1 milyon dolar olması demek bütün kripto para piyasasının dünya ekonomisi kadar hacme ulaşması demektir. Coin piyasası 100  milyar dolara ulaşırsa BTC fiyatını şimdiki fiyatın 20 katı olur.
newbie
Activity: 224
o kadar yükselmesine izin verileceğini düşünmüyorum.Coin piyasası zaman geçtikçe Bitcoin'e talepten çok diğer coinlere talebe dönecektir bu da bitcoin'in o seviyelere gelmesini engelleyecektir diye düşünüyorum
member
Activity: 280
21 milyon sınırlı bitcoinin adet fiyatının 1 milyon $ olması  21 trilyon $ demek. Çok düşük olasılık bence
newbie
Activity: 126
Ben hiç sanmıyorum ki o seviyelerinizi bulsun özellikle de son zamanlarda ki düşüş gerçek ivmesini bulma yönünde olumsuz bir engel
newbie
Activity: 56
Tamam olur olmaz diyebiliriz bu soruya ama 1 milyon dolar olacaksa da emin ol yakın zamanda pek mümkün değil.
member
Activity: 98
“Innovation Powered by Crypto”
Bitcoinin 1 milyon olması, milyonda  bir ihtimal. Çok uzun zamana belki olabilir. Oda bir ihtimal sonuçta.
full member
Activity: 316
Bir BTC 1.000.000 usd olur demek için elde daha çok veriye ihtiyaç var. Fikirleri bilgiye dayandıramazsınız havada asılı kalır. Hayatta imkansız diye bir olgu yok. Geçen senenin getirdiklerini düşünün, Ocak 2017 de kim derdi  BTC yıl içinde 20.000 doları görür diye.
member
Activity: 77
1.000.000 dolar olması çok zor hatta imkansız bir şey gibi geliyor kulağa
member
Activity: 61
12 bin grafiğinde dolaşıyor. Belki çok ilerde 1 milyon üst olur.
Pages:
Jump to: