Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 12. (Read 4482 times)

member
Activity: 448
Merit: 11
Btc 1m olma yolunda emin adımlarla ilerliyor bu konuda kendini kanıtlamış iyi tahminler yapan kurumlar var o yüzden en az 2-4 yıl için de olabilir
member
Activity: 336
Merit: 11
Cok zor degil bence. Market hacmi oldukca yuksek zaten bunu daha da arttirirsa neden olmasin. 1M olmamasi icin bir sebep gormuyorum ben.
member
Activity: 322
Merit: 12
Cok cok zamanla belki olabilir. Bunu zaman gosterecek. 2 yil sonra 1M olacak diyenler var belki onlarinki ucuk bir tahmin cunku 2 yil az bir sure ama 10 yil icinde belki.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Cok zor bir deger ama imkansiz degil. Bu oldukca fazla zaman alacaktir. Sabredelim bakalim neler olacaktir.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Yakin zamanda olacak birsey degil bu oldukca fazla  zamana ihtiyaci var. 1M cok yuksek bir deger cunku.
jr. member
Activity: 252
Zamanla neden olmasin ki cok ucuk bir deger gibi gorunebilir ama bu degerler de gecen sene icin ucuk degil miydi. Ben market hacmini zamanla genisleterek ulasabilecegini dusunuyorum.
member
Merit: 10
bitcoin ne zaman kazımı biterse o zaman 1 milyon dolar ve daha yukarısına çıkar diye tahmin ediyorum.
member
Hayatta böyle bir beklenti içine girmedim girende yoktur diye düşünüyorum. Yani elbette durmadan değeri artıyor birşeyler oluyor ama 100x gibi bir beklentiye girmek saçma geldi bana. BTC den ben 10x i zor bekliyorum suan
newbie
Activity: 196
Merit: 0
olabilir neden olmasın?insanların anlam yüklemesiyle alakalı.sonuçta bir nevi olmayan bir şey.şu an bizim yüklediğimiz anlam 11.000 dolar.zamanı gelir 1 milyon dolarlık anlam yükleriz 1 milyon dolar olur.ama ben zannetmiyorum.
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
olabilmesi mümkün ama biz görürmüyüz balinalar ellerindeki bitcoinleri çoüunu pompalama işlemi için su an kullanıyor açıkcası yakın zamanda bu şekilde bir ivmelenme görünmüyor görmüyorum ama ilerisi için değer üstüne değer katacaktırç
member
Activity: 126
O imkansıza yakın dostum btc o kadar kullanılamayacak hiç bir zaman bu dediğin çok ilerde olabilecek bir şey ancak öyle bir zamanda da btc yavaşlığından kaybedecek başka kripto paralara yönelinecek diye düşünüyorum.
jr. member
Merit: 2
100.000 USD yi bile beklentilerimin arasına almamisken 1 milyon nedir abi. Lütfen öyle birşey olsa ortalıkta bunu karşılayacak para çıkabilir mi ? Çıkar da demek istediğim dünya üzerinde aşırı bir dengesizlik oluşur gibi geliyor bana
member
Yatırımın doğasında risk vardır. Bitcoinin bir milyon dolar olma ihtimali sıfır üstünden sıfırdır. Kripto paraların bu kadar değerleneceğini söylemek deneyimsiz insanları yanlış yönlere sevk edebilir.
jr. member
Merit: 1
Btc almak her zaman riskli bir iştir. Hele şu sıralar aşırı dengesiz gidiyor. Ben bir kaç yıl daha böyle devam edeceğini ondan sonra da belli bir bantta kalacağını çok fazla bir dalgalanma yaşayacağını sanmıyorum .
jr. member
Activity: 238
Tamam 2 yilda bir katlama yaptı hatta 6 yıl olarak ele alirsak aşırı ciddi bir katlama yapti. Lakin bundan sonra BTC den 50x 100x lik bir katlama beklemiyorum ben . Çok uçuk geliyor
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Vay be zaman ne çabuk geçiyor konunun açıldığı tarih ile şuandaki bitcoin fiyatı arasındaki farkı ,hele ki aralık ayında bitcoinin 20 bin dolar seviyelerine  gelmesi ,Türkiyede 80 binleri görmesi nerden nereye dedirtiyor bize ,Çok Geçmez 2-3 yıl içerisinde Bitcoinin 1 milyon dolar olduğunu görürsek şaşırmamak lazım.
member
Activity: 84
Bitcoinin gelecekte 1 milyon dolar değerine ulaşması için oluşturulmadı. Bitcoin bir ödeme aracıdır para transferinde kullanılır. Bitcoine yatırım seçeneği sınırlı olmalı çok yüksek fiyatları beklemeyelim.
member
Activity: 224
Cok zor bir ihtimal. 1M olmasi demek hic bir sekilde dusus trendine girmeden 4 5 yil kadar surekli olarak yukselmesi demek bence. Bu da oldukca zor.
member
Activity: 308
kasım aralık aylarındaki hızlı yükseliş serüveni insanlarda olabilir mi sorusunu gündeme getirdi. Ocak şubat aylarındaki düşüş ise bu düşüncelerin tatlı bir hayal olarak kalmasını perçinledi Smiley
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Bir milyon lira olabilir ama bir milyon dolar olabileceğine ben pek imkan vermiyorum çünkü o zaman Bitcoin'in market kapitalizasyonu 19.000.000.000.000 olmalı böylesine büyük bir paranın bu piyasa içinde olmasına imkan vermiyorum.
Pages:
Jump to: