Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 14. (Read 4482 times)

newbie
Activity: 70
Merit: 0
bugunku düşüş tarihe kara salı olarak geçecekse 1 milyona zor gider bu iş
member
Activity: 196
Merit: 10
çok çok zor bence bu değere ulaşması bunu düşünmek için de henüz çok erken olduğunu düşünüyorum. daha gerçekçi hedefler belirleyerek önümüze bakmalıyız bana kalırsa.
newbie
Activity: 84
olmaz arkadaşlar abartmayalım bakın bitcoinin yükselişi de durdu zaten
member
Activity: 224
1 milyon dolar hedefi uzak gelecekte olabilir, ancak bugün 2018 için planlar yapıyoruz ve Bitcoin fiyatının x2 yapması hepimizi mutlu eder. Transfer hızının artması ve fee ücretinin düşmesi güncel beklentiler.
member
Activity: 154
Başladığı ve geldiği noktalar düşünülünce olabilir.
newbie
Activity: 98
Kısa vadede bir milyon gibi bir rakama çıkması olası değil ama şunu da unutmamalı Bitcoin kısa sürede bu kadar kullanıcıya ve kullanım alanına ulaştı onun İçin 5 yıl içinde olabilir
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Şu an akıllıca düşününce bu miktar imkansız geliyor bana. 1 milyon dolar olması zor değil yani imkansız. Hani 100 bin dolar olsa belki olabilir diyebiliriz bir ihtimal. 1 milyon olması demek yeni bir çağ demek bana göre.
full member
Activity: 210
Merit: 100
1 milyon dolara tamamen imkansız görüyorum,bana kalırsa bitcoin en fazla 100 bin dolar civarı bir rakamlarda sabitlemeyi başarır kendisini hatta bu üst seviye tahminim bile diyebilirim
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
2016 yılında 1BTC için 10.000TL ne demekse, şuan içinde 1milyon USD'da o demek.

https://bitcointalksearch.org/topic/bitcoin-10000-tl-olur-mu-1508747 bu konuda 1BTC 10.000 TL olur mu? diye sormuşlar. İlk cevap "SANMIYORUM" olmuş Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 102
“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”
BTC kuşkusuz çok hızlı yükseldi. Fakat 1 milyon dolar çok büyük para. BTC'nin 21 milyon adet olduğunu düşünürsek, 1 BTC'nin 1 milyon dolar olması imkansıza yakın dünya da bu parayı karşılayacak gerçek para olmayacak. Bence 100.000 doları görür daha artar mı, ben ihtimal vermiyorum.
member
Activity: 224
1 milyon dolar olma ihtimali bence düşük, olsa bile bunun için çok uzun zamana ihtiyaç var. Bitcoin değerini sürekli olarak arttıran ve kendini kanıtlayan bir para birimi ancak 1 milyon dolar bitcoin için bile çok büyük bir hedef bana kalırsa..
newbie
Activity: 98
Ben kısa süre zarfında bu miktarı bulacağını inanmıyorum çünkü kısa sürede sik iniş ve çıkışlar olmayacak ve sonunda yine 15 20 bin civarlarında kalacak  tabiki
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Bence bir milyon dolar ( rakamla 1.000.000 USDT) olma ihtimali neredeyse sıfır  ( rakamla 0 ) , bence arkadaş ya sayı saymayı bilmiyor ya hiç dayak yememiş,
member
Activity: 63
Btc yi tek başına değil diğer coinlerle birlikte düşünelim. Altcoinlerin yükselmesi Btc te yarar.
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
bunu kimse bilemez:)
member
Activity: 448
Merit: 11
adamlar açıklama yaptı ticaret hacimlerini 6-7 kat arttıracaklar bu ne demek 1-2- yıl içinde 300-400k olması an meselesi
full member
Activity: 630
Merit: 101
Böyle bir durumdadünya üzerinde ki dolar hacmi ne kadar büyümüş olur hayal dahi edemiyorum. Kaldı ki yalnızca btc ile dolara yön verme olabilir. 1000 btc 1 milyar dolar oluyor bu durumda.
full member
Activity: 286
Merit: 100
Her zaman bitcoin için bir ihtimal vardır. Yakın zamanda pek ön görmüyorum ama ilerleyen yıllarda olabilir. Belli olmaz bu işler.
member
Activity: 112
HEran herşey olabilir. Bi arkadaşım ile sürekli bu konuları konuşuruz. Bana bir btc ilerde on bin tl olacak dediğinde hayal gibi gelmişti dalga bile geçtim. Şimdi dalga geçilen taraftayım. İlerde olabilirmi? Neden olmasın diyebiliyorum sadece.
newbie
Activity: 56
neden olmasın ki bugünlere geleceğimizi de çoğumuz düşünmüyordu
Pages:
Jump to: