Pages:
Author

Topic: 106 milyon dolarla hardcap yapan Qash token hakkında (Read 8129 times)

jr. member
Activity: 188
Merit: 8
ne olacak abi millet de şaşırdı hangisine yatırım yapacağını ancak bu tarz coinlerin sonu dediğin gibi oluyor hep hüsran. beklentileri karşılamıyor
member
Activity: 448
Merit: 10
eee noldu bu qash token hiç de katlayamamış bana göre dump pump zamanını bilmiyorumda şuan için 7 ayda hiç bişey katmamışlar üstlerine
member
Activity: 75
QASH, $699.240.500 market cap total değeri, $2,00 market cap fiyatı, 132,55% haftalık artış oranı ile çoştu. daha yukarıda görürsek şaşırmayalım. Çöp diye diye kral olan coinlerin arasında parladı. Değerlenmeyecek altcoin yok bu piyasada.

Are you thinking about giving back the account that you stole to the owner?

What's the point to steal a bitcointalk account?
member
Activity: 280
bu token dan beklenti oldukça büyüktü, ben de güzel yerlere geleceğini düşünenlerdenim, ama biraz zamana ihtiyacı var gibi bu token ın
full member
Activity: 322
Merit: 100
Qash twitter bountysini hala elimde tutuyorum.Nedense hala bir şeyler bekliyorum bu qashtan.Boğa sezonunda elimden çıkarabilirim.Daha çok oax alırım galiba
full member
Activity: 406
Adamların yapmak istedikleri ürün ortada yok her gün qashın konuşulmasını beklemiyorum açıkçası yatırım yaparken de 1 yıl sonra bakarım gözüyle yatırım yaptım. Bir şeyleri değiştirecek bu adamlar güveniyorum,world book beta bir çıksın da.
full member
Activity: 314
Merit: 101
bence bu Qash ın populerliği falan kalmadı artık. hardcap yapan hele özellikle büyük paralarla hardcap yapan projeler inanın bir süre sonra listelerde bayagı altlara düşüyor.  çok daha küçük para toplayanlar daha fazla prim yapıyor nedense. ben halen anlamadım bu işin neden böyle olduğunu
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Beklentim büyüktü Qryptos borsasının arkası çok sağlam , reel hayatta da yatırımı olan şirketler. Güzel parada topladılar. Binance ye girebilmesi karşılıklı anlaşmaya varamadılar tahminim. Binanceye giremeyecek gibi. Ancak zaten kendisi bir borsa olduğundan buna ihtiyacıda yok. Ancak biraz ağır bir borsa.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
şöyle hardcap yapmayan, fazla yatırım almamış ve aldığı yatırım konusunda şeffaf olan bir proje olsa onu tercih ederim. evet bu tarz projelerde ilk etapta güzel para bırakır, zaten amaç para kazanmak, ancak çok dikkatli ve hızlı olmak lazım, yoksa umutla 1 yıl bekleriz artsın diye, avucumuzu da yalayabiliriz. ama başta yazdığım gibi bir proje olursa, hem güzel bir işe destek olmuş oluruz, hem de uzun vadede çok daha fazlasını kazanabiliriz. bir de ben oynamam ama iddia oynayan bir arkadaşım fanatik fenerliydi mesela, fener maçlarına kaybedecek diye basardı. kazanırsa takıma, kaybederse gelen paraya sevinirdi. ne alaka demeyin bu iş biraz da iddia gibi.
member
Activity: 336
Zannediyorum aralık aylarındaydı ICOsu olduğu zaman. Heyecan verici bir coindi fakat ayı ile birlikte yerini korumaya çalıştı.
full member
Activity: 490
Merit: 105
güzel bir hardcap yaptı bu tutarda olması bütün yatırımcıların gözünde yatırım yapılabilir düşüncesini katmaya yeterli sebep oldu.
full member
Activity: 434
Merit: 109
Bir ara çok popülerdi Qash token. Ayı piyasası ile birlikte adını unuttuğumuz tokenlerden birisi oldu. Ancak icoda topladıkları yatırımları iyi değerlendirdiyseler bu senenin parlayan yıldızlarından bir tanesi olabilir.
full member
Activity: 392
Kim binancetan çıkıyor hocam bir sen çıkıyorsun heralde:) adamlar merkezsiz borsasını kuracağını da açıkladı, binance bundan sonra krallığını ilan eder bunu yakında yaparsa, binance olmucak falan boş şeyler yatırım yapılan düzgün projelerin nerdeyse hepsi binance'da mevcut en yüksek hacimler orda vesaire. 1 sene sonrası ilgilendirmiyor, şuan qashın oraya çıkamaması ilgilendiriyor. Adminlerle konuşulup bu konuyu çözmeleri istenmeli bence, bişekilde bnb'yi kendi borsalarında listelesinler ve qashı binance a çıkarsınlar okadar para topladılar.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Qashın en büyük eksikliği binance'a çıkamıyor olması, adminlerle mesajlaştı arkadaşlar ve onların dediğine göre binance da bnb'nin qash'ın borsasında listelenmesini istiyormuş, başta çok güzel kar ettik ama bakalım olmadı liquid beta vs çıktığında düzgün yükselmezse elden çıkarılabilir, proje çok mükemmel ve takım çok süper olsa da eğer spekülasyonla artmıcaksa pek bişeye yaramaz, hacim ve spekülasyonun da en iyi olduğu yer binance şuanda.

Millet binanceden cikiyor sizin dediginize bakin, Binance yakinda biter arkasindan adini anan bile olmaz, Nitekim 1 sene once yoktu bundan 1 sene sonrada olmayacak.
full member
Binance'a girebilmek bence de çok önemli. 31 Mart'a kadar aşağıdaki etkinlikleri gerçekleştirmeyi planlıyorlarmış.

full member
Activity: 406
Qashın en büyük eksikliği binance'a çıkamıyor olması, adminlerle mesajlaştı arkadaşlar ve onların dediğine göre binance da bnb'nin qash'ın borsasında listelenmesini istiyormuş, başta çok güzel kar ettik ama bakalım olmadı liquid beta vs çıktığında düzgün yükselmezse elden çıkarılabilir, proje çok mükemmel ve takım çok süper olsa da eğer spekülasyonla artmıcaksa pek bişeye yaramaz, hacim ve spekülasyonun da en iyi olduğu yer binance şuanda.
full member
Bildiğim kadarıyla Qash tokende uzun zamandır bir gelişme. ICO'da topladıkları dünya kadar para ile ne yapıyorlar acaba. Yalnız Dün ve bugün iki oldu iyi pumpladılar.

member
Activity: 504
Merit: 12
baya arkadaşımın girdiği icosuna bende girmeyi planlıyordum ama vakit bulamadığımdan çok üzgünüm demekki kısmatimde yokmuş kazananları tebrik ederim.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Qash in arkasında sağlam bir ekip ve ve yatırımcısı var. Çıkış zamanın dan beri oldukça istikrarlı bir cizgi içinde ler. Hedefler büyük emin adımlar ile ilerliyorlar zamanı geldiğin de belli mi olur bir binance gibi bir kucoin gibi hareketi ni yapabilir.
member
Activity: 336
ben qashin kısa orta uzun vadede yatırıma uygun bir coin olduğunu düşünüyorum. 2-3 içerisindeki ivmelenmesi, muazzam hardcapi bu doğrular nitelikte.
Pages:
Jump to: