Pages:
Author

Topic: 2018 de 10 Miyondan fazla kişi ilk defa Bitcoin alacak (Read 1047 times)

full member
Activity: 352
Merit: 100
2018 de beklenen 10 milyon kişi gelmeyerek çok akılllık ettiler, 2019 başlarında gelip kısa sürede zengin olmanın tadına varacaklar muhtemelen.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bu şekilde bir alımın gerçekleşeceği bir ortam yok. Zaten 10 milyon kişi 0.1 btc alsa fiyata etkisi roket gibi olur.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Bu kişilerin gelmesini beklerken perişan olanların haddi hesabı yok sabretmek kolay değil. Ama bitcoinle birlikte piyasanın bir başladığında ne kadar hızlı yükselişe geçebileceğini unutmayalım.
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
Bu tür haberleri okumak keyif veriyor ama nedense şu aşamada yeni yatırımcıları bu piyasaya sokmak çok zor gibi geliyor bana. Biraz tecrübesi olanlar gözü kapalı girebilir bu fiyatlardan çünkü fiyatlar inaılmaz düşüş yaşadı ama bitcoin ismini yeni duymuş birine şuan bitcoin aldırmak hiç de kolay olmasa gerek. Yeni yatırımcılar ancak fiyatlar yeniden bir coşmaya başlarsa mümkün olur o da btc fiyatının 12 bin 14 bin lere gelmesi ile olur gibi.
member
Activity: 100
Ben buna inanmıyorum. Bitcoin'in bir gün mutlaka yükseleceğine inansam da bu piyasaya hiç girmemiş birinin bu ortamda BTC satın almasını heleki 10 milyon gibi uçuk bir rakamı kimse anlatamaz bana.
full member
Activity: 714
Merit: 125
Beklentilerimiz herzaman hacmin artması yonunda yeni piyasa girişleriyle, kullanıcı veya yatırımcı sayısındaki artıs kripto para piyasasının hacimsel olarak genişlemesinde ve degerlemesine çok olumlu yansıyacaktır.
newbie
Activity: 168
Demek ki bu sene alacak insanlar ya piyasanın saçma iniş çıkışlarından korkup girmediler. Ya da pozitif bakarsak önümüzde ki son 4 ay içinde girecekler piyasaya.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
10 milyon hiçbir şey değil daha fazlası da olabilir. Gün geçtikçe kripto paralara ilgi daha da artıyor.Şu sıralar piyasa biraz durgun olsa da yavaş yavaş büyük şirketler kabul etmeye başlayınca o zaman 100 milyona bile ulaşabilir.
newbie
Activity: 41
isterse 30 milyon gelsin bu piyasa bitti artık
newbie
Activity: 70
zaten milyoner başına 1 bitcoin bile düşmüyor. sonuç olarak az olan şeyin fiyatı yüksek olur ve arzulanır ama mevcut durumun iyileşmesi gerekli.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Keşke alsalardı da biraz yüzümüz gülseydi. Bazı haberler nasıl ki tamamen fud amaçlı kötüleyici boş haberlerse, bazı haberler de tam aksine sanki biraz şişirilmiş ve insanları gazlayan haberler gibi geliyor. 2018’de efsane güzel bir kırılma yaşanacağına inanıyordu geçen yıl herkes. Evet kırılma yaşandı ama olumlu anlamda değil.
full member
Activity: 854
Merit: 113
2018 yılını bilmem ama 2020 yılında bence en az 100 milyondan fazla kişi ilk defa bitcoin almaya çalışacak. yarılanma olacağı için fiyat artışıyla medya desteği geri gelecek çünkü.

Bana göre kripto paralara gereğinden fazla iyimser bakıyorsunuz.Biraz objektik olarak baktığınızda 100 milyon yeni kişinin bitcoin alma ihtimalinin neredeyse imkansız olduğunu görüyor olurdunuz.
full member
Activity: 462
Merit: 107
2018 yılını bilmem ama 2020 yılında bence en az 100 milyondan fazla kişi ilk defa bitcoin almaya çalışacak. yarılanma olacağı için fiyat artışıyla medya desteği geri gelecek çünkü.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Şu saatten sonra 2018 yılı açısından bu hedefin tutturulmasını çok zor olara görüyorum.Umarım ilerleyen yıllarda 10 milyon yeni insanı bitcoin ile tanıştırma şansımız olur.Açıkcası 2018 yılının yaz ayları kripto para piyasası için hiç iyi geçmiyor.
member
Activity: 182
2018 için hep söylenen bir şey bu fakat durumun stabil olmaması hatta düşüşlerin çokça yaşanması bunu maalesef mümkün hale getirmiyor ama böyle devam edeceğini de düşünmüyorum
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
2018 yılı beklenildiği gibi başlamadı, anlık olarak kötü gitmeye meyilli. 10 milyon değil 1 milyon kişi bile Bitcoin almadı ilk defa olarak. OTC piyasası yüzünden dijital para borsalarının hacmi yükselmiyor. Sert pump ufukta görünmüyor.

Bana göre bitcoinin 2017 yılındaki inanılmaz hızlı yükselişi insanların aklına acaba bitcoin balon mu sorusunu getirdiği için insanlar bitcoine çok sıcak bakmadı.Ama istikrarlı bir şekilde fiyatını koruyup üstüne koymaya başlarsa bitcoin yatırım yapan insan sayısı artacaktır.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
2018 yılı beklenildiği gibi başlamadı, anlık olarak kötü gitmeye meyilli. 10 milyon değil 1 milyon kişi bile Bitcoin almadı ilk defa olarak. OTC piyasası yüzünden dijital para borsalarının hacmi yükselmiyor. Sert pump ufukta görünmüyor.
newbie
Activity: 86
Bu 10 milyon kişi de satın almak için bir pump bekliyor çünkü kimse fiyatı artamayan birşeyi satın almak istemez ne zaman ki fiyat artmaya başlar aynı düşerkenki gibi insanlar panik buy yaparlar ama şu 10 milyon kişinin yarısı 0.1 btc bile alsa toplam 500k btc eder buda btcyi çok rahat 20k üstüne taşır bence
newbie
Activity: 53
10 milyon değil çok daha fazla kişiye ulaşacak. Yeni nesiller geliyor ve teknolojiye çok daha kolay ayak uyduruyor.O yüzden de ben bu rakamın 100 milyonları bile kısa sürede bulacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 77
şuan özellikle türkiye'de kripto paraya büyük bir ilgi var. bu işlerle uğraştığımızı duyan yakamıza yapışıyor anlat diye. az muhabbet etsem de btctalk'u anlatmıyorum tabi. o kadar ilgin varsa zaten öğrenirsin.
Pages:
Jump to: