Pages:
Author

Topic: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak - page 10. (Read 4620 times)

full member
Activity: 378
Merit: 100
Bitcoin 2020 yılında 500 bin dolar olursa abartılı bir tahmin olmaz bence çok hızlı değer kazanan birşeyden bahsediyoruz sonuçta. Bir ara  2 günde bir 1000 dolar atıyo Smiley

2 yılda mı olacak o rakam devletler devreye girmeden dediğini şey çok zor zaten mevcut durumda çıkabildiği rakam belli.

piyasa çok oynak ve spekülasyonlara açık olduğu için hızlı yükseldiği gibi düşedebiliyor. bu nedenle o seviyelere yükselmesi bence biraz zor.
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Bitcoin 2020 yılında 500 bin dolar olursa abartılı bir tahmin olmaz bence çok hızlı değer kazanan birşeyden bahsediyoruz sonuçta. Bir ara  2 günde bir 1000 dolar atıyo Smiley

2 yılda mı olacak o rakam devletler devreye girmeden dediğini şey çok zor zaten mevcut durumda çıkabildiği rakam belli.
member
Activity: 406
Merit: 10
Bu rakam bana çok uçuk geliyor. Ekonomideki dengelerin komple değişmesi demek ve süre çok kısa.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
olsa ne olur olmasa ne olur bende 1 btc yok müdür..
member
Activity: 350
Merit: 11
Hayal dünyasından çıkıp gerçekler ile yüzyüze gelmenizi zamanı geldi de geçiyor bile ,2020 yılında John mc afee nin dediği gibi bitcoinin 1 milyon dolar olma şansı bitcoinin 1 dolar olma şansından bile daha zor .Bitcoin rakamı 2020 yılında olabileceği max rakam 100 bin dolar seviyeleridir.
member
Activity: 392
Bu adam bitcoin 1 milyon dolar olacak dedi bitcoin 20 bine kadar çıktı sonrasında bir türlü kendini toparlayamadı şimdilik 7 bin dolar civarlarında hem sürünüyor hemde yatırımcısını süründürüyor .1 milyon dolar olması hikaye sadece.
newbie
Activity: 112
Zeytin yağıyla marine etmeye başlasın şimdiden yoksa yenmez zor. Bıraksın iki seneyi o fiyata gelme ihtimali bence hiç yok. O fiyat için çok büyük hacimler lazım.
newbie
Activity: 98
oyle bişeyin olacagini inanmıyorum suan piyasa çok kotu ve kötüye gidiyo biraz düzelirse birazda bitcoin e ilgi artarsa olabilir ama düşünmüyorum suan olucagini .
jr. member
Activity: 131
Merit: 1
2020 ye de birşey kalmadı ama beklemekte zor yani ama okadar da yükselirmi sanmıyorum ya çok fazla abartılı bir tahmin olmuş  gibi
member
Activity: 336
bu yazı başlığı aralık 2017'de atılmış .aradan geçen 6 ayda hiçbir yatırımcı bitcoin' in 2020 de bırakın 1 milyon dolar olmasını 50 bin dolar olabileceğini bile hayal etmemektedir.hayalci olmamak lazım .bu şuanda gözüken gerçekler.nasıl bir şey olucak ta fiyat uçacak ben bilmiyorum.bilen var mı ?
newbie
Activity: 210
McAfee soylediyse kesin olur hocam(!) diyebilsek keske ama adam sahtekarin teki bos konusuyor bana kalirsa.
member
Activity: 364
GR
Bu rakam suan hayal kurmaktan ote bir soylem olmaz.  Sebebi ise para akisinin tamamiyle veya buyuk olcude kripto paralar uzerine akmasi gerekir.  Piyasada bunca kendini kanitlamis yatirim araci varken yatirimcilarin ilgisini bu tarafa cekmek hem kolay degil hemde pek mumkun degil.  Oncelikli olarak regule edilmemis bir piyasadan bahsettigimizi unutmamaliyiz.
newbie
Activity: 126
ahahaha McAfee tam bi trol adam. Şimdiden artışa geçse günce 1000 1000 artsa bile 1m yapmaz.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
ilginç bir haber açıkçası çok saçma ve komik duruyor, mcaffee hala piyasayı pompalamak için bu tür haberler yapıyor olabilir mi hocam? Herkes böyle birşeye sevinir ama ayaklarımızın biraz yere basması lazım bence.
member
Activity: 62
2020 yılında btc 50 bin dolar gibi bir fiyata sahip olur, pazar çok büyür bugünden farklı olur.
member
Activity: 294

hocam baya eskiden yazmışsınız, ama gene de 2020 de 500 dolar bana sorarsanız abartılı bir tahmin olur. en temizi 50k- 100k arasında durur diyebiliriz
newbie
Activity: 101
Sabırsızlıkla bekliyorum. 1 milyon dolar olursa söylemeye bile gerek yok çoğumuzun hayatı değişecek olmasa da çok ilginç şeyler yaşanacak McAfee'ye biraz gıcık oluyorum ya sözünde duracak komik şeyler izleyecez ya da zaten adama olan güven azalmışken tamamen silinecek gidecek.
member
Activity: 154
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Şu primci adamın dediği bir ifadenin sayfalarca post alması akıl almıyor harbiden arkadaşlar. Biliyorum kimse mc afee için değil 1 milyon olup olmadığını tartışmak için post atıyor ancak insan yine de üzülüyor
member
Activity: 154
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
bu rakamlara takılmamak lazım zaten aban fikrimi sorarsanız 2020 yılında 1 milyona ulaşması biraz zor görünüyor hatta en yüksek seviyelere ulaştığında bile bu rakama yaklaşmama ihtimali var
Hocam insanlar takılmıyorlar zaten rakama post atmak için post atıyorlar açıkcası. Başka bir sebep göremiyorum burada doğrusu. O yüzden takmamak gerekiyor.
member
Activity: 364
Oldukça gerçeklikten ve mantıktan uzak bir açıklama bana kalırsa bu. Bitcoin her geçen gün değerini arttırmaya devam ediyor ve geçmişte yaptığı büyük yükselişler ortada ancak bu değer fazlasıyla yüksek. Gerçekleşmesi mümkün değil bence.
Pages:
Jump to: