Pages:
Author

Topic: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak - page 3. (Read 4620 times)

full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
2020 yılında Bitcoin 50k olsun hepimize yeter artar, fazlasını isteyen azdan memnun olmaz. Hedeflerimizin tutarlı ve olabilirlik düzeyinin reel hayatla içiçe olması halinde mutlu olacağız. x50 - x100 bekleyenler hayal kırıklığına uğrar.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
he 1 milyon olacak anasını satayım 2023'te de 100 milyon dolar olacak. her kes bitcoini kullanacak bankalar bitcoin fonları oluşturacak. çok da abartmayalım.
member
Activity: 279
Merit: 10
1 milyon dolar olması için daha çok ekmek yenmesi lazım bence çok yüksek bir rakamdan bahsediyoruz ve bunu gerçekleşmesi çok zor şimdi için ama ilerde fiyat çok daha yükselecektir katılıyorum.
full member
Activity: 387
Merit: 186
bu iddiaların olduğu zamanda geçmişte Bitcoin çok hızlı bir şekilde 6bin dolardan 20bin dolara çıkmıştı. Geçen sene Aralık ayında piyasadaki hava aşırı olumlu hayaller ent üst seviyedeydi. Şimdiki piyasa koşullarında 1 milyon dolar hedefi ütopik.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Geçtiğimiz yılın en güzel hayaliydi yahu '2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak' ama ne yapıp edip yıktılar hayalleri, yine de kenarda bir tane tutalım nolur nolmaz Grin
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Bize de eğlence çıkacak desenize Smiley Umarım 1 Milyon olur da daha büyük eğleniriz ama olmasa da az da olsa yüzümüz güler Smiley Bakalım 2020 yılına kadar Bitcoin kalacak mı
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Mcafee mantıklı bir yorum yapmamış deyim yerindeyse atmasyon olmuş.Şu an 9 bin doları görüp görmeyeceği bile şüpheli olan bitcoinin 2 yıl bile olmadan 1 milyon doları görmesi çok çok zor.20 bin dolar ya da 50 bin dolar olacak dese anlarım ama 1 milyon dolar imkansız gibi bir şey o kadar kısa sürede.
full member
Activity: 854
Merit: 113
2020 yılının artık çok erken bir tarih olduğu ortada arkadaşlar.Bitcoin'in 2020 yılında 100 bin dolar seviyesine ulaşması mümkün olabilir ama 1 milyon dolar gerçekten imkansızdan bile öte bir şey.Umarım bu konuda yanılan ben olurum.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
olacağına emin olayım ne var yok satar herşeyi bitcoin satın almak için kullanırım. ancak 1 milyon usd olmasını istememize rağmen olama ihtimalinin %1 olduğunu kabul ederek daha sağlıklı hedeflere odaklanmayı tercih ederim.
newbie
Activity: 140
Böyle birşey olacak olsa (ki olabilir de tahmin etmek zor) herkes varını yokunu bitcoine yatırır.
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
John Mcafee abimiz söyleye söyleye en sonunda penisini yiyecek gibime geliyor  Cheesy Bence çok abartılı bir tahmin yapmış Bitcoinin 1 milyon dolar olabilmesi için önce önündeki güven sorununu çözmek zorunda, ardından büyük dünya ülkeleri tarafından resmi olarak tanınmalı.
member
Activity: 713
Merit: 31
Eğer McAfee diyorsa doğrudur. Bu kadar iddialı konuştuysa olmayacaksa bile kendi yatırımlarının tamamıyla bunun olması için sonuna kadar çalışacaktır Smiley

Ya hocam demeyin şöyle bilmeyen biri okuyup inanacak bu adama Smiley Adam ayaklı manipülatör.
newbie
Activity: 47
Eğer McAfee diyorsa doğrudur. Bu kadar iddialı konuştuysa olmayacaksa bile kendi yatırımlarının tamamıyla bunun olması için sonuna kadar çalışacaktır Smiley
jr. member
Activity: 39
Merit: 2
John Mc afee denilen bu adamdan ve açıklamalarından uzak durun. Adam hayal dünyasında yaşıyor.. Aşama aşama gidelim 10k, 20k, 50k değerlerini görelim de sonra büyük fiyatları hayal ederiz. Önümüzdeki yılların gelişmelerine göre fiyat tırmanır ama bence 1 milyon dolar olması imkansız. 2018 in yarısını geçtik ve şu an BTC geçen seneki durumunda bile değil.
member
Activity: 1022
Bu tahmin her geçen gün gerçekçiliğini yitiriyor. Bitcoin 20 bin dolar sınırlarına yaklaşırken çoğu kişi bu çıkışın düzenli bir şekilde devam edip rekorunu tazeleyeceğini düşünüyordu. Fakat Bitcoin birçok kişiyi şoka uğratarak hızlı bir değer kaybı yaşadı. Hatta geçtiğimiz aylarda kritik bir düşüş yaşadı. Son zamanlarda belini doğrultmaya başladığının izlenimini verse de ben böyle bir tahminin hayalden öteye gidebileceğini düşünmüyorum.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
henüz 1 milyon dolar olacak bir ekonomik gelişim yok. benim düşünceme göre BTC fiyatının 1 milyon dolar olması düşüncesi bir hayal, sadece beklenen bir istek. gerçeklere dönersek Btc fiyatının 50k dolar olması muhtemel.
member
Activity: 279
bu ihtimalin gerçekleşmesi gerçekten çok zor ve çok zamana ihtiyacı var o kadar kısa zamanda böyle bir yükseliş yapacağını ben şahsen zannetmiyorum ha olabilir mi olur ama daha var bence.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Bunu kim bilebilirki hiç belli olmaz ama o kadar da uçacağını sanmıyorum tama daha baya uçar ama 1 milyon dolar falan imkansız rakamlar gibi gözüküyor biraz gerçekçi olmakta fayda var:)
newbie
Activity: 14
Burda biraz aç tavuk kendisini buğday ambarında görürmüş durumu var sanki Adam büyük sallamış.
newbie
Activity: 196
artık ben asla böyle bir şey olacağına inanmıyorum.sonuçta bitcoinler ortadan kalkmayacak, sayısında değişme olmayacak.bu kadar değerlenmesi imkansız.
Pages:
Jump to: