Pages:
Author

Topic: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak - page 6. (Read 4620 times)

hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Bitcoin'in yükselme dönemleri bitti artık kaldıraçlı işlemler var ve balinalar bir aşagı bir yukarı yaparak para kazanabiliyor.
member
Activity: 253
Merit: 10
bu adam kadar üç kağıtçı birisi yok. baya iddalı bir tahmin olmuş. piyasalar böyle gittikçe de adamın haklı çıkma olsalığıda azalıyor. değil 1 milyon, 100 bini bile geçemeyebilir.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Bence penisini yemek icin bahane ariyor. Bu kadar kisa zamanda 1 milyon olmasi cok dusuk bir ihtimal. Bari 100 bin falan de ki inandirici olsun. Yine de bu piyasanin sagi solu belli olmaz kestirmek zor
newbie
Activity: 33
Merit: 0
inş. 999.000 de kalırda çıkarır yer spekülasyoncu pislik
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
nihai hedefim 100.000 dolar. bitcoin değer artışı için makul bir nokta. 5 yıla kadar fiyatın bu noktaya gelmesi olası. daha yukarısı için hayal kurmuyorum. bizim asıl yapmamız gereken alttan gelen alternatif kripto coinlerin içinden bir kaç yıla kadar ethereum seviyesine gelebilecekleri tespit edip şimdiden yatırım yapmak.
newbie
Activity: 84
piyasa ekonomi düzelirse 1 milyon degilde büyük bir yükseliş gorucez ama zamana kadar Boyle devam ederse bitcoin kalicagini dusunmuyorum .
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
2020 yılında bitcoin 1 milyon dolar olurdu bilmem ama , bitcoinin 1000 dolar olma ihtimali çok daha yüksek gözüküyor ,hele ki artı bu büyük düşüş sonrası bitcoinin geleceği tehlike altında.
newbie
Activity: 98
oyle olur ama bu gidişle olucagini dusunmuyorum piyasa ekonomi çok kotu ilerliyor 2020 yilina kadar dayanırsa iyi btc .
newbie
Activity: 98
oyle bisey olucagini dusunmuyorum bu gidisle bitcoin kalicagini bile dusunmuyorumm .
newbie
Activity: 280
      1600 elektronik cüzdan sahibine dağılmış durumda bitcoin in çoğunluğu merkeze bağlı değil deniyor fakat söz  sahipleri belli diğer cüzdan sahipleri mağdur olmaya devam edecek 1 milyon dolar olsa bile balinalara yarayacak
full member
Activity: 398
Merit: 101
BTCsi olan çoğu kişi, bir milyon değil 10.000 dolar olmasına bile razı artık.
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
Bu adama duyduğum antipati hiçbir zaman geçmeyecek sanırım. Piyasadaki anlık duruma bakınca gerçekten önümü göremiyorum kendi açımdan. Bitcoin birgün 1 milyon dolar olur mu olmaz mı hiçbir fikrim yok ancak artık güzelce değerlense de çektiğimiz onca sıkıntıya değse.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Bu fiyat gayet de çatlasanız da patlasanız da mümkün ama öyle kolay bişey değil. Devletlerinin hepsinin bitcoini legal para olarak kabul etmesi hatta bitcoin rezervi tutması gerekir. Zor iş.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
bu 150 kat büyüme anlamına gelir kaç trilyon USD olduğunu hesaplayamıyorum bile totalde. tüm ülkelerin yerel parası bitcoin olursa bu mümkün yoksa 1 milyon dolar fiyat namümkün.
member
Activity: 560
Merit: 11
bitcoinin rekor kırmaması için özel bir şeyler yapmazlar ise veya sınırlı kalır ise 1 milyon dolar uçuk rakam olmuş ama 20 binin minik kalacağı hedeflere gider. örnek 100-200 bin dolar arası ki 100 bin doları geçmesi psikolojik dirençten dolayı yine zor. her 10 bin dolar 50 ve 100 bin dolar buraları geçmekte zorlanacaktır.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
2018 yili tam olarak bunu gosteriyor demi bu dususler sona erecek ve bir anda saglam pumplar yapip 1.5 senede 1m dolara ulasacak. Yav he he.
jr. member
Merit: 1
2020 YILINDA bitcoin bırakalım 1 milyon dolar olmasını ,bu gidiş ile ancak 100 dolar olur , aylardır süre gelen düşüşü ile insanların bitcoine olan inancı ciddi derecede yara aldı.
newbie
Activity: 140
Şunun gerçek olacağını bilsem işi gücü bırakır kendimi tatile adarım. 7 sülalemiz rahat eder.
full member
Merit: 100
piyasa böyle gittikçe 2020'yi çok az kişi görecektir. elimizdeki çoğu şeyi gün geçtikçe kaybediyoruz. maalesef bunu anlamak kolay değil.
newbie
Activity: 140
Sadece iki senelik bir zaman dilimi var. 6400 den hesaplarsak yıl sonuna kadar 12x yapması. Diğer yılda tekrar 12x yapması yeterli aslında.
Pages:
Jump to: