Pages:
Author

Topic: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak - page 2. (Read 4620 times)

full member
Activity: 280
Merit: 100
Bu piyasa da 100 k falan olur en fazla 2030 da belki 1000000 olur oda çok ufak bir ihtimal görebilcezmi o günleri bakalım
full member
Activity: 392
Merit: 101
bence çok ama çok abartılı bir rakam söz konusu burada, bence dikkat etmek lazım bu rakama
newbie
Activity: 25
Merit: 0
şu mcafee antivirüsleri satamıyor herhalde milletin aklını farklı sektörlerde bulandırıp kafasını karıştırıyor.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Bu ütopik hayalleri bir kenara bırakmak lazım. Şu anki fiyatından 160 kat yapması lazım.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Bitcoin bu aralar çok hareketli belirli bir çizgide kalmadan aşağı yukarı hareketlenip duruyor. 2020 yılına kadar hareketlilik devam eder ama 1 milyon seviyelerini o kadar yakın zamanda göreceğinni düşünmüyorum. Tabi buna paralel olarak diğer cinlerde de yükseliş olacaktır.
full member
Activity: 462
Merit: 100
1 milyon dolar çok abartı bir rakam ben böyle bir şey olacağını açıkçası düşünmüyorum, penisini yemek için bahane arıyor bence. On bin dolar sınırını aşsa 1 milyon olmuş gibi etki yaeatır bende:)
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Daha 2018 sonunda ne olacağını öngöremediğimiz bir şeyden bahsediyoruz. Mcafee boş konuşmayı gerçekten seviyor ama fazlasıyla sıktı artık. İnsanlar bu adama tahammül edemiyor.
newbie
Activity: 168
Geçirdiğimiz som 9 aylık dönemde kripto piyasasındaki yatırımcıların bitcoinin 1 milyon dolar gibi uçuk bir rakama gelemeyeceğini çok açık net bir şekilde öğrenmiş bulunduk.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
2020 yılına çıkacağım bile belli değilken McAfee’nin saçmalıkları üzerine hayal kurmaya gerek yok diye düşünüyorum. 2020’de 100k’yı görsek sevinçten oturup ağlarız bu saatten sonra. Öyle milyon dolarlardan bahsedip şova gerek yok.
legendary
Activity: 1764
Merit: 1670
mcaafee yi ciddiye alan kaldı mı artık. adam spekülatörün teki. bi bok bilmiyor kriptopara hakkında. pump yapıp çakıyor. keriz silkeliyor bildiğiniz.
member
Activity: 280
Merit: 10
McAfee salladıkça sallıyor, ben bu adamı takip etmeyi bıraktım artık, eskiden takip ediyordum bir de, yani çok da uğraşmamak lazım bununla
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
McAfee’den akıllara zarar açıklamalar duymaya şaşırmıyoruz artık. Bir adam 3 kuruşluk değerini ve saygınlığını anca bu kadar kaybedebilirdi. Millet para uğruna kendini dünyaya malzeme etmekten hiç rahatsız olmuyor gerçekten. İlginç.
newbie
Activity: 80
şu laflar yok mu resmen keriz avlamak için kurulmuş cümleler. ya burdaki kitle yer mi bu balon rakamları. gençler bunlar elle tutulur rakamlar değil. şimdilerde 6k altına bari düşmese diyoruz ne olacak da bu kadar yükselecek ki?
member
Activity: 231
Merit: 10
1 milyon doalrı biraz abartı buluyorum fakat 2020 de 100 k dolar neden olmasın
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
2 seneden az bir zaman kaldı, teknik olarak mümkün olduğunu sanmıyorum.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
MCAfee spekülasyonlarını kabak tadının kaçtığını kabul ederim. Olmayacak hedefler göstererek kafa bulandırmanın, insanları kandırmanın alemi yok. 2020 yılında Bitcoin 30bin dolar olsun hepimize yeter artar.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Her abartı söylemin ve her taşın altından McAfee çıkıyor. Şaşırıyor muyum, hayır ama adam artık ciddiyetini ve saygınlığını tamamen yitirdi. Bitcoin önümüzdeki yıllarda çok güzel değerlenecek ama 2020’de milyon dolar olacağını zannetmiyorum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
O kadarında gözümüz yok ama şu lanet döngüden çıkıp beklediğimize değse yetecek zaten. Piyasanın yeniden canlandığı, büyüdüğü bir dönem elbette olacak. Önemli olan o gün geldiğinde treni kaçırmadan içerde olabilmek. Tamamen sabırla hareket ediyorum artık.
newbie
Activity: 150
buna inanan hala kaldı mı gerçekten?hele ki 2020 yılında?rüya sona erdi, artık bilenle bilmeyenin ayırt edildiği, ona göre kazandığı bir borsa var.
ben hala inanıyorum ama 2020 yılında değil.bence bu yorumu şu an olumsuz gibi gözüken borsadan dolayı yapıyorsun.olumlu bakmanı öneririm.
newbie
Activity: 152
buna inanan hala kaldı mı gerçekten?hele ki 2020 yılında?rüya sona erdi, artık bilenle bilmeyenin ayırt edildiği, ona göre kazandığı bir borsa var.
Pages:
Jump to: