Pages:
Author

Topic: 2020 Yılından Bitcoin 1 Milyon Dolar olucak - page 4. (Read 4620 times)

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Bu yazıyı ilk okuduğumda da 'yok artık abartmayın ya' demiştim hala aynı şeyi diyorum ve bu görüşüm de değişmeyecek. 2 yıl sonra o değerlere ulaşması imkansız yani.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
bu yorumu ilk okuduğumda hayallere kapıldım biraz. ama biraz daha derin araştırınca bunun dediği gibi olmayacağını gördüm. bitcoin için en zorlu iki basamak 50 bin ve 100 bin. sonrakiler de malum biliyorsunuz. 1 milyon dolar olması 2030'a kadar dese hadi bir ihtimal derdim ama 2020'ye çok zor.
member
Activity: 322
Merit: 14
Bu adamın söylediklerinin 10'da 9'una inanmam 1'inden de şüphelenirim. ha bu tahmini de doğrudan inanmadıklarımın arasında. 2020'ye kadar kriptoparaların toplam hacmi 1 trilyon dolara ulaşsın o bile güzel.
jr. member
Activity: 406
Bitcoin 2020 yılına kadar 1 milyon dolar olma ihtimali hayal ,eğer john mc afee 2020 yılına kadar yaşarsa kendilikle bu söyleminden pişmanlık duyacaktır.
jr. member
Activity: 266
hocam o işler zor. bak şimdi 2020'ye kaldı 20 ay kadar. seneye bu aylara doğru 100 bin dolar olacağımız bile ütopik yaklaşım. ben hala seneye bugünler 20 bin dolardan çok uzakta olacağımızı düşünmüyorum.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
piyasada bu kadar hack hadisesi yaşanırken bitcoinin 100 bin dolara bile 2020'ye kadar gitmesi bence zor. al işte abd etf leri tartışıyor. orada satış emirleri yığsalar ne olacak. kripto borsaları banane mi diyecek. etkilenecek bu iki borsa birbirinden.
member
Activity: 336
Merit: 10
Aslında hala benim gibi birsürü yatırımcınında çözemediğimiz durumlar var.bu sistem çok farklı çalışıyor.bitcoindende enfazla dolaşımda 21 milyon adet olucak.bu az bir sayı bana tuhaf geliyor.yaa belki 1 milyon uçuk bir rakam olabilir ama normal beklentilerin çok üstüne çıkabileceğini 1 yıl evvel gösterdi .bekleyip göreceğiz.
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
ortaya koyduğu iddiaya bak be. hadi gerçekleşmedi bu tahminin, kestin gitti ne yapacaksın. Cheesy valla akıllara zarar. gerçi keseceği de yok. 2020 olsun bak neler yazacak neler. ooo.
newbie
Activity: 168
bence bu arkadaş kendi reklamını yapmış. gerçi tanınan birisi olsa da itibarını korumak için bazı iddialarda, öngörülerde bulunması gerek. bitcoinin 1 milyon dolara ulaşması için kaç trilyon dolarlık tether lazım haberi var mı? bitcoinin piyasa değeri bile 1 trilyonun çok altında.
full member
Activity: 386
Merit: 178
10k usd olsun şimdilik sene sonuna kadar tek beklentim budur. 1 milyon dolar olması muhtemel değil.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Uçuk kaçık hayaller bunlar. Unutmayalım artık vadeli işlemler ile fiyatın düşmesinde de para kazanılıyor. Sadece yükselecek beklentisi boş bir beklenti bence. Hele ki 1milyon olması çok çok uçuk.
newbie
Activity: 280
      John McAfee Bitcoin in çok hızlı yükselişini baz alarak daha önce öngörmüştü dünkü artışı 'na da bakılırsa birden patlama yapabileceğini gösteriyor Umarım tahminleri doğru çıkar
sr. member
Activity: 629
Merit: 259
umut edersek hiçbirsey imkansız degil hayal edip piyasayı dogru yonleirirse herkes bu zamanla olucaktır ama belkide 2040ta kimse bilemez bunu
member
Activity: 268
Merit: 12
Olmayacak birşey değil ama rakam biraz uçuk olmuş. Ben iki sene için de öyle artış beklemiyorum. Olursa tadından yenmez tabi orası ayrı (:
newbie
Activity: 140
Bu rakam gerçek olacaksa alalım ledgeri çekelim bitcoini hiş işlem yapmayalım. 2 sene için muazzam bir rakam.
newbie
Activity: 56
Kripto sektörüne de her giren kendisine göre bir hedef atıp ortadan kaybolur oldu, o kadar değerli bir para olması işlem hacmini oldukça düşüreceği için bence faydalı olmaya nazaran oldukça açamsız ve kullanımı zor bir hale gelir, bunun yanı sıra popilatüresi düşer.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Tamam bitcoin artıyor artıyor da böye bir şey de kastedilmedi pek tabii, 1 milyon olması için geçecek zamanda teknolojik gelişim sonunda neler çıkar hiç belli olmaz, piyasa değeri ne olacak bu durumda onu bile hesaplayamadım, hesaplama makinesinin hanesi yetmiyor yani siz dusunun.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Ne güzel bir hayal ama gerçekler çok daha farklı. Artık bitcoin 10000 doları görür ise bu bizler için oldukça iyi haber olacak.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
buda işte kıçından uydurulan bir tahmin daha..
member
Activity: 448
Merit: 10
2020 yılında bitcoin 1 m,lyon dolar olması artık imkansızın ötesinde bir durum olduğunu sanırım hepimiz anlamışızdır ,bitcoin fiyatı 2020 yılında 10 bin dolar olsa herkese yeterde artar bile.
Pages:
Jump to: