Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 10. (Read 6645 times)

legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Beklenen oldu ve Romain Saiss transferi resmen açıklandı. Hocanın taktiğine uyan bir stoper ve bonservissiz gelmesi riski minimize ediyor. Mevcutlardan daha kötü olmayacağı kesin gibi, f/p transferi olacak gibi görünüyor. Umarım başarılı olur ve Beşiktaş bu bölgeyi birkaç sene sıkıntısız geçirir.
Forvet transferi içinse en muhtemel aday olan Wout Werghorst'un durumu bugün netlik kazanacak. Werghorst kararını bugün açıklayacak ve anlaşma olmaması durumunda hızla alternatifler değerlendirilecek. Bu transferin gerçekleşmesini hem yönetimin hem teknik ekibin ne kadar çok istediğini biliyoruz. Kalitesi ve golcülüğü de Wolfsburg yıllarından beri biliniyor. Gelirse çok iyi bir transfer olacak.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Fenerbahçe durmuyordu Jorge jesusun istediği bir başka isim Brumayı resmen kiralık olarak kadroya eklemişiz inşallah faydasını görürüz bana kalırsa bruma yerine talisca gelseydi daha iyi olurdu da yabancı oyuncu kontenjan sınırından bazı oyuncuları göndereceğiz böyle görünüyor
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Fenerbahçe 23 yaşındaki brezilyalı oyuncu lincoln henriqueyi kadrosuna kattığını sosyal medya aracılığıyla duyurdu arkadaşlar. geçmişte rizesporda da oynadığı için süper ligi ve Fenerbahçe’yi bilen bir futbolcu olduğunu düşünüyorum bu transferde fenerbahçenin işini biraz daha kolaylaştırmıştır. inşallah Fenerbahçede başarılı olur.

Fenerbahçe için çok önemli bir transfer. Özellikle jesusun istediği bir oyuncuydu. Portoya 2 senede 2 transfer çalımı atılmış olundu. Bu transferlerin ardı ardına açıklanması lazım bir an önce. Takım kampa girdiğinde tam kadro bir şekilde girerse daha iyi olur jorge jesus için. Umarım yetiştirirler de diğer sezonlar gibi aynı şeyler yaşanmaz.

Oyuncuyu tanımıyorum ancak transfer politikasını şimdiden beğendiğimi söyleyebilirim.23 yaşında genç bir oyuncuyu takıma katarak takımda koşu mesafesini arttırabilirsiniz.Ayrıca Arda ile Henrique arasında güzel bir mücadele olacak.Eski teknik direktörü Henrique için o da ikinci arda gibi bir sözü olmuş herhalde.Dedikleri gibi çıkar ve iyi bir yabancı genç oyuncu transferi izleriz umarım.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Fenerbahçe 23 yaşındaki brezilyalı oyuncu lincoln henriqueyi kadrosuna kattığını sosyal medya aracılığıyla duyurdu arkadaşlar. geçmişte rizesporda da oynadığı için süper ligi ve Fenerbahçe’yi bilen bir futbolcu olduğunu düşünüyorum bu transferde fenerbahçenin işini biraz daha kolaylaştırmıştır. inşallah Fenerbahçede başarılı olur.

Fenerbahçe için çok önemli bir transfer. Özellikle jesusun istediği bir oyuncuydu. Portoya 2 senede 2 transfer çalımı atılmış olundu. Bu transferlerin ardı ardına açıklanması lazım bir an önce. Takım kampa girdiğinde tam kadro bir şekilde girerse daha iyi olur jorge jesus için. Umarım yetiştirirler de diğer sezonlar gibi aynı şeyler yaşanmaz.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Beşiktaş'ın sol beki Rıdvan Yılmaz son Avrupa Ligi şampiyonu Eintracht Frankfurt'a gidiyor. Transfer detayları belli oldu. Beşiktaş 6.5 milyon Euro bonservis ve sonraki satıştan %20 pay alacak. Geçen sezon Umut Meraş ile forma yarışına girmişti Rıdvan. Eintracht Frankfurt da üçlü savunma düzeninde oynuyor, yani Rıdvan bu sezon Valérien Ismaël'in taktiğinde alışmaya başladığı şekilde orta sahanın solunda görev alabilir. Şu ekonomik ortamda gayet güzel bir bonservisle satış gerçekleşti diyebiliriz.

Rıdvan için güzel bir transfer oldu, Türk genç futbolcuların oynayabileceği en iyi seçenek bana göre Bundesliga, bu lige gidip uyum sağlarlarsa Avrupa’da diğer ülkelerin takımlarında rahatlıkla oynayacak seviyeye çıkarlar, ardada Borussia Dortmund takibindeymiş, umarım o da Almanya’ya gider ve kendini daha çok geliştirir,
legendary
Beşiktaş'ın sol beki Rıdvan Yılmaz son Avrupa Ligi şampiyonu Eintracht Frankfurt'a gidiyor. Transfer detayları belli oldu. Beşiktaş 6.5 milyon Euro bonservis ve sonraki satıştan %20 pay alacak. Geçen sezon Umut Meraş ile forma yarışına girmişti Rıdvan. Eintracht Frankfurt da üçlü savunma düzeninde oynuyor, yani Rıdvan bu sezon Valérien Ismaël'in taktiğinde alışmaya başladığı şekilde orta sahanın solunda görev alabilir. Şu ekonomik ortamda gayet güzel bir bonservisle satış gerçekleşti diyebiliriz.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
Paris Saint-Germain, Fenerbahçe’nin 17 yaşındaki oyuncusu Arda Güler ile ilgileniyormuş. Oyuncunun serbest kalma bedeli 30 milyon Euro ve Paris Saint-Germain bunu ödeyebilecek bir takım. Eğer bu bedelle transfer olursa, Arda Güler, Fenerbahçe tarihinin en pahalı transferi olacak. Genç yaşta kapmak istemelerini anlıyorum ama Paris Saint-Germain’de ne kadar forma şansı bulabilir Arda acaba? Tekrar 1 sene Fenerbahçe’ye kiralanırsa daha iyi olurdu.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
fenerbahçe için emre mor söylentileri yükseliyor. emre inş. fenerbahçe ya da galatasaray fark etmeksizin herhangi bir takımımızda başarılı olur ve milli takıma tekrar fayda sağlar ama bu tür oyuncular -nedense- saman alevi benzeri etkiler göstermenin ötesine gidemediği için tekrar hayal kırıklığı ile karşılaşacağımızı hissediyorum. yarım sezonda 5 gol ve 3 asistlik iyi bir performans gösterdi ama bence henüz kendisini hala ispat etmedi. sorumluluk sahibi, iş disiplini yüksek, profesyonel bir sporcu imajından uzak bir görüntü çiziyor. inş. düşüncelerimin tersi yönünde bir realite ile karşılaşırım.

Emre Mor Fenerbahçe'ye sıcak bakıyor
24 yaşındaki kanat oyuncusu, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için Fenerbahçe’yi istiyor.
https://www.fanatik.com.tr/emre-mor-fenerbahceye-sicak-bakiyor-2285256

Emre Mor, Fenerbahçe’ye katkı sağlayabilecek bir futbolcu değil bence.Bir de disiplinsiz tutarsız davranışları olduğu için büyük takımların artık Emre Mor seçeneğini rafa kaldırdıklarını düşünüyorum.Emre’nin istatistikleri de öyle olağanüstü değil.Bireysel yetenekleri vardı, bencilliği onu yedi bitirdi.Bu yüzden yerli kuralı hariç, büyük takımların onu transfer etmek için bir zorundalığı olmamalı.Takımlara zarar verecek bir oyuncu.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
4 yerli oyuncu oynatma zorunluluğundan dolayı abuk subuk futbolcuların gözde olacağı bir transfer sezonunun açılmasına 6 gün kaldı. Özellikle Beşiktaş, TS ve GS'de yerli oyuncular bağlamında sıkıntılar var. TS tabii ki daha avantajlı olacak, Beşiktaş'ın büyük şansı da maaş yükünün azalmış olması, giden birçok futbolcudan dolayı. GS'deki yönetimsel sorunlar ve Torrent belirsizliği bu senelerini de yakabilir..
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
fenerbahçe için emre mor söylentileri yükseliyor. emre inş. fenerbahçe ya da galatasaray fark etmeksizin herhangi bir takımımızda başarılı olur ve milli takıma tekrar fayda sağlar ama bu tür oyuncular -nedense- saman alevi benzeri etkiler göstermenin ötesine gidemediği için tekrar hayal kırıklığı ile karşılaşacağımızı hissediyorum. yarım sezonda 5 gol ve 3 asistlik iyi bir performans gösterdi ama bence henüz kendisini hala ispat etmedi. sorumluluk sahibi, iş disiplini yüksek, profesyonel bir sporcu imajından uzak bir görüntü çiziyor. inş. düşüncelerimin tersi yönünde bir realite ile karşılaşırım.

Emre Mor Fenerbahçe'ye sıcak bakıyor
24 yaşındaki kanat oyuncusu, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için Fenerbahçe’yi istiyor.
https://www.fanatik.com.tr/emre-mor-fenerbahceye-sicak-bakiyor-2285256
legendary
Rasmus Ankersen diye biri Göztepe'yi satın alıyormuş. Abramovic söylentileri vardı. Ama Abramovic Göztepe'yi satın almadı. Şimdi bir alt lige düştüler. Rasmus Ankersen diye Danimarkalı bir iş adamı çıktı kulübü satın alıyor. Midtjylland'ı şampiyon yapmış. Brendford'u Premier Lig'e çıkarmış. Acun Ilıcalı'nın Hull City deneyimini yıllar önce yaşamış. Abramoviç'in gizli işlerini yapmıyorsa başarılı kariyeri var. Göztepemizi Süper Ligimize yeniden çıkarabilir.

Aslında Göztepe tecrübesiyle avrupada ilgi gören bir lig olabilir Türkiye zaten döviz kurundaki yükseklik sebebiyle ucuza satın alacaklar döviz ile kulüp alındığı için Göztepe de tarihinde bazı başarılar bulunduran taraftarları ateşli ve İzmir lokasyonunda tercih edilebilecek takımlardan en mantığa uygun olanı bakalım alt lige nasıl transferler yapacak bu Danimarkalı adam
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Rasmus Ankersen diye biri Göztepe'yi satın alıyormuş. Abramovic söylentileri vardı. Ama Abramovic Göztepe'yi satın almadı. Şimdi bir alt lige düştüler. Rasmus Ankersen diye Danimarkalı bir iş adamı çıktı kulübü satın alıyor. Midtjylland'ı şampiyon yapmış. Brendford'u Premier Lig'e çıkarmış. Acun Ilıcalı'nın Hull City deneyimini yıllar önce yaşamış. Abramoviç'in gizli işlerini yapmıyorsa başarılı kariyeri var. Göztepemizi Süper Ligimize yeniden çıkarabilir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Galatasaray için güzel bir transfer sezonu olmasını ümit ediyorum. Kadroyu yeniden detaylı bir şekilde inceleyim dedim de elden geçirilmesi şart diye düşünüyorum. Ryan Babel ve Sofiane Feghouli kesinlikle gönderilmesi gereken oyuncuların başını çekiyorlar. Hem yaşları çok ilerledi hem de performansları artık berbat seviyede gerçekten de. Gomis'in hücum hattına getirilmesi çok iyi oldu. Geçen sezon çok iyi katkı verdi ama bu sezon şüphelerim fazla. Onun yerine düzgün ve genç bir forvet getirilse iyi olur.
legendary
Manchester United takımıyla sözleşmesi biten Jesse Lingard Roma,everton ve Westham takımları ilgileniyor ayrıca Fenerbahçe kulübü de bu oyuncuyla görüşme gerçekleştirmiş. Bilmiyorum West-Ham ve Roma gibi takımlar varken Fenerbahçe'yi tercih eder mi etmez mi ama Fenerbahçe bu sezon iyi bir transfer sezonu geçirecek gibi görünüyor.
Bence Romaya gider neden Fenerbahçe’ye gelsin ki lan kaç senedir götü bklu süper ligi bile kazanamıyoruz neden adam gelsin Türkiye’ye gelirse de bence transfer başarısıdır Roma alır, seneye iyi bir kadro kurmak istiyorlardı Manchester neden sözleşme uzatmadı bilmiyorum fena bir oyuncu değildi
legendary
Vida'nın ayrılmasıyla birlikte boşalan stoper mevkine aranan kan Premier Lig'den bulundu. Wolverhampton ile sözleşmesi biten 32 yaşındaki Romain Saïss ile Beşiktaş üç yıllık sözleşme imzalayacak. Hem bonservisi elinde olması, hem bir stoper için prime dönemini geçirmesi, hem 1.5 milyon Euro ile ideal sayılacak bir maaş alması, hem de Premier Lig gibi dünyanın en rekabetçi liginden gelmesi çok büyük artılar. Fas milli takımının kaptanı ve Fransızca ana dili olduğu için Valérien Ismaël ile rahat anlaşacaktır. Transfermarkt değerini dokuz milyon Euro olarak gösteriyor. Transferin bir an önce kesinleşmesini bekliyoruz.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
Manchester United takımıyla sözleşmesi biten Jesse Lingard Roma,everton ve Westham takımları ilgileniyor ayrıca Fenerbahçe kulübü de bu oyuncuyla görüşme gerçekleştirmiş. Bilmiyorum West-Ham ve Roma gibi takımlar varken Fenerbahçe'yi tercih eder mi etmez mi ama Fenerbahçe bu sezon iyi bir transfer sezonu geçirecek gibi görünüyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Süper ligin flaş ismi Balotelli, İtalya ligine tekrar dönmek istediğini söylemiş. Daha 2 sezonluk kontratı olan Adana demir sporlu oyuncu için kulüp başkanı yeterli bonservis gelirse elden çıkarabileceğini söylemiş. Bu sene Adana’da kendini buldu Balotelli. İtalyada onunla ilgilenen kulüp ise Serie A’ya yeni çıkan Monza takımıymış. Bakalım İtalyan kara boğa yeni sezonu nerede tamamlayacak.
Valla transfermarkt'a göre 2.8m euro verilebilir bir bedelmiş. Bana kalırsa italyanlar için aşırı riskli bir transfer olur gibi ama gene de publicity açısından belki bu parayı çıkarabilirler bile. Bu arada Monza takımının sahibi Berlusconi'ymiş, takımın başkanı da Berlusconi'nin kardeşiymiş. Böyle bir hamle için çok şaşırtıcı olmadı bu bilgi. Balotelli bu sezon beklenenden çok daha iyi oynadı ama bana açıkçası İtalya'ya dönerse full yatar gibi geliyor. Daha 90'lıymış, 2-3 sene İtalya'da oynayabilirse çok başarılı olur kendisi açısından. Yoksa belki arap liglerine gidebilir diye düşünüyorum. İtalya'ya gidebilirse çok iyi. Hem Adana'ya da azcık para gelir.

Bu ekonomik dolar kurunu düşünürsek 3 milyon Euro balotelliye iyi verilecek bir para, lige yeni çıkmış bir takım için de güzel bir transfer olur en azından ses getirir, Balotelli şu sıralarda tekrar İtalya ligine gidip milli takıma seçilmek için çabalıyor gibi bence, bir ara çağırıldı ancak oynatılmadı diye biliyorum, transfer gerçekleşirse en azından Adana’ya para girer,

En azından yeni çıkmış bir takımı hem reklam hem de Balotelli gibi bir isim olunca gerçekleşebilir gibi geliyor. Adana'da yaptıklarının aynısını yapsa ligde tutar takımı. Hem yeni çıkan bir takım için en önemli eksik tecrübe. Bu eksiği kapatabilirler bu transfer haberi doğruysa.

Aynen hocam bu transfer gerçekleşirse Adana demir spor kendi takımının ismini de duyurmuş olacak, geçen sene ücretsiz transfer ettiği Balotelliden de gelir elde etmiş olacak, bir nevi transfer başarısı olarak görülebilir, Balotelli gittiği yerde bu kadar başarılı olur mu bilmiyorum, orası Serie a

Prime dönemine bile gelemeden ihtişamlı kariyeri 7 sene önce bitmiş, yıllardır köylü ligi diye dalga geçilen liglerin alt sıra takımlarında oynamış birinin Serie A'ya dönmesini beklemek ancak scoutu olmayıp menejerlerin yönlendirmesiyle transfer yapan takımların taraftarlarına has bir duygu olmalı. Yönetimi siyasi destekli karanlık bir kulüpte görmesi gereken kırmızı kartların hiçbirini görmeden hakem destekli oynadığı sezonda bazıları yüzde yüz kural dışı olmak üzere birkaç gol attı diye bu oyuncunun ilahlaştırılması ayrı bir komedi. O köylü liglerinde oynasa bile sezonu en az 4 kırmızı kartla kapatırdı ki bu da neredeyse sezonun yarısını tribünden izlemesi gerektiği anlamına geliyor ama yine de Serie A rüyaları görmeye devam edebilir. Bu kadar profesyonellik dışı birini üst düzey takımların alması ancak kumara meraklı yöneticilerin başa geçme ihtimaliyle doğru orantılıdır.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Süper ligin flaş ismi Balotelli, İtalya ligine tekrar dönmek istediğini söylemiş. Daha 2 sezonluk kontratı olan Adana demir sporlu oyuncu için kulüp başkanı yeterli bonservis gelirse elden çıkarabileceğini söylemiş. Bu sene Adana’da kendini buldu Balotelli. İtalyada onunla ilgilenen kulüp ise Serie A’ya yeni çıkan Monza takımıymış. Bakalım İtalyan kara boğa yeni sezonu nerede tamamlayacak.
Valla transfermarkt'a göre 2.8m euro verilebilir bir bedelmiş. Bana kalırsa italyanlar için aşırı riskli bir transfer olur gibi ama gene de publicity açısından belki bu parayı çıkarabilirler bile. Bu arada Monza takımının sahibi Berlusconi'ymiş, takımın başkanı da Berlusconi'nin kardeşiymiş. Böyle bir hamle için çok şaşırtıcı olmadı bu bilgi. Balotelli bu sezon beklenenden çok daha iyi oynadı ama bana açıkçası İtalya'ya dönerse full yatar gibi geliyor. Daha 90'lıymış, 2-3 sene İtalya'da oynayabilirse çok başarılı olur kendisi açısından. Yoksa belki arap liglerine gidebilir diye düşünüyorum. İtalya'ya gidebilirse çok iyi. Hem Adana'ya da azcık para gelir.

Bu ekonomik dolar kurunu düşünürsek 3 milyon Euro balotelliye iyi verilecek bir para, lige yeni çıkmış bir takım için de güzel bir transfer olur en azından ses getirir, Balotelli şu sıralarda tekrar İtalya ligine gidip milli takıma seçilmek için çabalıyor gibi bence, bir ara çağırıldı ancak oynatılmadı diye biliyorum, transfer gerçekleşirse en azından Adana’ya para girer,

En azından yeni çıkmış bir takımı hem reklam hem de Balotelli gibi bir isim olunca gerçekleşebilir gibi geliyor. Adana'da yaptıklarının aynısını yapsa ligde tutar takımı. Hem yeni çıkan bir takım için en önemli eksik tecrübe. Bu eksiği kapatabilirler bu transfer haberi doğruysa.

Aynen hocam bu transfer gerçekleşirse Adana demir spor kendi takımının ismini de duyurmuş olacak, geçen sene ücretsiz transfer ettiği Balotelliden de gelir elde etmiş olacak, bir nevi transfer başarısı olarak görülebilir, Balotelli gittiği yerde bu kadar başarılı olur mu bilmiyorum, orası Serie a
hero member
Activity: 756
Merit: 701

Pages:
Jump to: