Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 7. (Read 6645 times)

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Çok ilginç bir transfer spekülasyonu ile karşılaştım. Fenerbahçe şu sıralarda Roberto Firmino ile ilgileniyor. Liverpool ile sözleşmesi 1 sene sonra bitiyor ve şu anki piyasa değeri 32 milyon euro. Kiralık olarak ilgilendiklerini pek sanmıyorum ama kalıcı olarak transfer etmek için ciddi bir miktarı gözden çıkarmaları gerekebilir. Ben Liverpool'un 25 milyon euro'dan aşağı düşeceğini sanmıyorum. Yalnız eğer bu transfer gerçekleşirse Süper Lig'in direkt olarak en iyi transferi olur yaz döneminde.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
Fenerbahçe Joshua King ile de kalmayıp bir de Cagliari forması giyen Joao Pedro'nun peşindeymiş. Galatasaray'ın da bir süredir bu oyuncunun peşinde olduğu söyleniyordu ama Fenerbahçe'nin imza attıracağı konuşuluyor. Açıkçası bu oyuncu hakkında biraz şüphelerim var. Tecrübeli bir forvet fakat bir sezonda çok fazla gol atamıyordu son zamanlarda. Tabi bulunduğu takım da ligden düşmemeye oynadığı için normal karşılayabilirim. Bir de ne zaman bir oyuncu görsek çoğunlukla üç büyüklerden en az ikisi peşinde oluyor.  Cheesy

Bu transfer döneminde adından en fazla söz ettiren takım Fenerbahçe oldu.Joshua King sol kanat için güzel bir tercih.Tecrübeli forvet eksiğini de tamamlarlar.Serdar Dursun da iyi ve formda ama yine de bir yabancı golcü beklentisi var.Fenerbahçe bu eksikleri de tamamlarsa gelecek sene şampiyonluk için en büyük aday sayılabilir.

Fenerbahçe her transfer döneminde olduğu gibi yine üst üste transferler yapıyor. Ben korkuyorum artık bu durumdan. O sene bu sene laflarından artık bıktım. Şampiyonluk isteyen bir taraftar transferdeki isimlere bakmıyor artık ve her maç 3 puan için canla başla savaşan futbolcular istiyor. Teknik adam umarım takımı öyle oynatır yoksa geçen sezon sonunda İsmail Kartal'la yenilmeyen takım yine İsmail Kartal'sız eleğe çevrilen takımla aynı oyunculardı. Bakalım önemli olan oynatabilmek. Umarım hayal kırıklığı yaşamayız.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Fenerbahçe Joshua King ile de kalmayıp bir de Cagliari forması giyen Joao Pedro'nun peşindeymiş. Galatasaray'ın da bir süredir bu oyuncunun peşinde olduğu söyleniyordu ama Fenerbahçe'nin imza attıracağı konuşuluyor. Açıkçası bu oyuncu hakkında biraz şüphelerim var. Tecrübeli bir forvet fakat bir sezonda çok fazla gol atamıyordu son zamanlarda. Tabi bulunduğu takım da ligden düşmemeye oynadığı için normal karşılayabilirim. Bir de ne zaman bir oyuncu görsek çoğunlukla üç büyüklerden en az ikisi peşinde oluyor.  Cheesy

Bu transfer döneminde adından en fazla söz ettiren takım Fenerbahçe oldu.Joshua King sol kanat için güzel bir tercih.Tecrübeli forvet eksiğini de tamamlarlar.Serdar Dursun da iyi ve formda ama yine de bir yabancı golcü beklentisi var.Fenerbahçe bu eksikleri de tamamlarsa gelecek sene şampiyonluk için en büyük aday sayılabilir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Fenerbahçe, Joshua King'i almış. Değişik özellikleri olan bir oyuncu. Watford'ta 5 gol atmış geçen sene. Everton'da da başarılı olamamıştı. Gerçi Premier Lig zor bir lig. Orada orta sınıf oyuncular ligimizde yıldız oluyor. Ama bütün sezonlarında hiç çok gol atma becerisi gösterememiş. Ligimizde ne yapacak görcez. Hoş kanat forvet oynarsa başarılı olabilir. Suarez, Cavani isimleri geçiyor basında çünkü.

Bu transfer döneminde Fenerbahçe çok hızlı gidiyor, transferler yapılıyor ancak elden çıkarılması gereken oyuncular da var, bu oyuncuları yavaş yavaş elden çıkartmaları gerekiyor, kaldıkları sürece kulübe zarar yazarlar, özellikle Samatta’yı Fenerbahçe kulüpten mutlaka göndermeli,
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Fenerbahçe, Joshua King'i almış. Değişik özellikleri olan bir oyuncu. Watford'ta 5 gol atmış geçen sene. Everton'da da başarılı olamamıştı. Gerçi Premier Lig zor bir lig. Orada orta sınıf oyuncular ligimizde yıldız oluyor. Ama bütün sezonlarında hiç çok gol atma becerisi gösterememiş. Ligimizde ne yapacak görcez. Hoş kanat forvet oynarsa başarılı olabilir. Suarez, Cavani isimleri geçiyor basında çünkü.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Halil akbunar Westerlo’ya transfer olmuş Göztepe ligden düşmüş olabilir ama Göztepe’nin kaptanı ve en iyi oyuncularından birisiydi yurtdışı macerasında kendisine başarılar dilerim milli takım formasını da terletmişti Göztepe’de dağılımlar başlar yavaş yavaş bu dağılımlardan sonra kalanların üstüne iyi transferlerle belki seneye tekrar süper lige çıkabilirler
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Kim Min-jae'nin hala gidip gitmeyeceği belli değil. Bir ara Milan ilgili gözüküyordu ama artık değil diye biliyorum. Son günlerde Sevilla ve özellikle Rennes'in ilgilendiği yönünde iddialar ile karşılaşıyorum. Hatta Rennes serbest kalma bedelini ödeyip almaya da hazırmış. Transfer dönemi uzun ve Fenerbahçe için onu kulüpte tutmak zor olacak gibi görünüyor. Tabi buradan alınacak para ile mantıklı hareketlerde bulunurlarsa yine durumu telafi de edebilirler ama bakalım bu transfer gerçekleşecek mi öncelikle.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Jackson Muleka bence Beşiktaş için çok güzel bir transfer. 22 yaşında oldukça yetenekli bir forvet kendisi. İhtiyaç olduğunda sol ve sağ kanatta oynayabilme potansiyeli de var ama forvette oynatmak en iyisi. Kasımpaşa'ya geldikten sonra oynadığı 14 lig maçında 12 gol 5 asist ile oynadı. Sadece 3.35 milyon euroya alınan Muleka eğer Beşiktaş'ta da sağlam oynarsa en karlı transferlerden birisi olur Beşiktaş için. Weghorst da kiralandı ve takımda güzel forvet alternatifleri olmuş oldu.

Santrafor olarak Batshuayi'nin yerine Weghorst alındı, sol kanat olarak Larin'in yerine Muleka alındı. Sağda Ghezzal var ileri üçlü şimdiden belli. Yedek santrafor olarak Cenk Tosun alındı bir tane daha santrafor gerekiyor. Alternatif olarak Kenan Karaman var ama o daha çok sağ orta saha olarak düşünülüyor artık. Güven Yalçın gitti sayısal olarak daha çok transfere ihtiyaç var. Takımda kalırsa sol kanat yedeği Tyler Boyd var ama sağ kanat yedeği yok. İleriye en az 2 transfer daha yapılması lazım.
N'Koudou'yu unuttuk bak sol kanatta o da var. Bu durumda Boyd gidebilir zaten yabancı sınırı problemi mevcut.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Jackson Muleka bence Beşiktaş için çok güzel bir transfer. 22 yaşında oldukça yetenekli bir forvet kendisi. İhtiyaç olduğunda sol ve sağ kanatta oynayabilme potansiyeli de var ama forvette oynatmak en iyisi. Kasımpaşa'ya geldikten sonra oynadığı 14 lig maçında 12 gol 5 asist ile oynadı. Sadece 3.35 milyon euroya alınan Muleka eğer Beşiktaş'ta da sağlam oynarsa en karlı transferlerden birisi olur Beşiktaş için. Weghorst da kiralandı ve takımda güzel forvet alternatifleri olmuş oldu.

Bir de yerli eski oyunculardan Cenk Tosun var onu da unutmamak gerekiyor.Muleka’nın istatistikleri gerçekten göz dolduruyor.Genç yaşına rağmen çok başarılı oyunlar oynuyor belki Beşiktaş bu senenin transferini yapmış olabilir.3 forvette birbirinden kaliteli.Forma yarışı çok çekişmeli olacak bunu görüyoruz.Umarım Beşiktaş hak ettiği yerde olur bu sene.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Türkiye süper liginin kadro kalitesi hala yetersiz, takımlar doğru düzgün transfer yapamıyorlar, aslında altyapıdan oyuncuları takıma kazandırıp Portekiz gibi yüksek fiyatlara Avrupa’ya satmak için tam zamanı çünkü artık Türk futbolcuları da takip ediyorlar, şu an olan ilgi geçmişte olsaydı Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Tanju Çolak Avrupa’da efsane kariyer yapmış oyuncular olurlardı, bu yüzden tam zamanıyken altyapıya önem verebiliriz umarım,

Belki haklısınız hocam ama Türkiye’de liyakatsizlik her yerde olduğu için futbolda bile buna izin vermezler. Çok yüksek paralar döndüğü için profesyonel imza attırmak için bile rüşvetler talep ederler. Türkiye zaten bunları sonlandırdığı zaman devler ligine girebilir ülke olarak. Şu an ülkede bu dediğinizi en iyi yapan takım Altınordu. Sayıları artar yakın zamanda inşallah.
legendary
Muleka'yı almış Beşiktaş sonunda. Kasımpaşa her sene bir yıldızı parlatıp büyük takımlarımıza satıyor. Diagne'yi bize sattılar. Elimizde kaldı. Mame Thiam Fenerbahçe'nin elinde kalmıştı. Koita Trabzonspor'un elinde kaldı. Muleka da Beşiktaş'ın elinde kalırsa şaşırmam. Gerçi Muleka transferinde Kasımpaşa'ya bonservis ödenmedi. Ama futbolcunun yıldızı Kasımpaşa'da parladı. Hoş Beşiktaş hücum hattını çok güçlendirdi bu yıl. Muleka uyum sağlayamazsa bir şey olmaz.

Eski Gençlerbirliği stratejisini bugün Kasımpaşa izliyor vallaha ben adamların gözlemcilerini tebrik ediyorum buluyorlar bir yerde cilala parlat yapıyorlar bu ciladan sonra öyle para kazanıyorlarki yakında Türkiye’nin maddi olarak büyük takımlarından biri olursa normaldir mulekayıda iyi parlattılar
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
Türkiye süper liginin kadro kalitesi hala yetersiz, takımlar doğru düzgün transfer yapamıyorlar, aslında altyapıdan oyuncuları takıma kazandırıp Portekiz gibi yüksek fiyatlara Avrupa’ya satmak için tam zamanı çünkü artık Türk futbolcuları da takip ediyorlar, şu an olan ilgi geçmişte olsaydı Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın, Tanju Çolak Avrupa’da efsane kariyer yapmış oyuncular olurlardı, bu yüzden tam zamanıyken altyapıya önem verebiliriz umarım,

Yapılması gereken tam anlamıyla bu Türkiye süper liginde daha kaliteli daha iyi bir futbol için tek çare alt yapı calışmaları, bir sürü kayıp giden genç yetenek var bu kadar fazla genç nüfusa sahip bir ülkede yaşıyoruz kesinlikle altyapılara önem verilmesi gerekiyor. Aynı bahsettiğin Portekizlilerin yaptığı gibi. Şu sezonki transferlere bakıyorum da çok kıt geçiyor iyi oyuncuları artık transfer edemiyor kulüpler.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Muleka'yı almış Beşiktaş sonunda. Kasımpaşa her sene bir yıldızı parlatıp büyük takımlarımıza satıyor. Diagne'yi bize sattılar. Elimizde kaldı. Mame Thiam Fenerbahçe'nin elinde kalmıştı. Koita Trabzonspor'un elinde kaldı. Muleka da Beşiktaş'ın elinde kalırsa şaşırmam. Gerçi Muleka transferinde Kasımpaşa'ya bonservis ödenmedi. Ama futbolcunun yıldızı Kasımpaşa'da parladı. Hoş Beşiktaş hücum hattını çok güçlendirdi bu yıl. Muleka uyum sağlayamazsa bir şey olmaz.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
legendary
Bu Weghorst işi fazla uzamaya başladı. Cenk Tosun'un açıklanması güzel, Larin ve Teixeira'nın vedası ile de Beşiktaş önüne bakabiliyor ancak yeni transferlerin mutlaka kamp dönemine yetişmesi lazım. Geçtiğimiz senelerde kampa katılamayan transferlerin düşük performansları yüzünden önemli puanlar kaybedildi. Takımın hala as santrafor, sol kanat ve on numarası yok. Dar bir rotasyonda ciddi problemler yaşanabilir. Geçen sezon bir ara sanırım 14 oyuncu sakattı, şu anda kadroda güvenebileceğimiz 14 oyuncu anca var. Yönetimin kısıtlı parayı doğru kullanmaya çalışmasını anlıyorum ama burada dengeyi sağlamak ve kadronun iskeletini daha hızlı şekilde oluşturmak gerekiyor, aksi durum yeniden şampiyonluğun kaybedilmesine yol açabilir.

Geçmişte Beşiktaş başarılar kazandığı dönemde elde ettiği gelirlerden nasıl bu kadar çabuk tekrar feda dönemine girdi anlamıyorum hocam bir ara şampiyonlar liginde fırtına gibi esiyordunuz baya da para kazanmıştınız Fikret orman dönemiydi galiba şimdi de oyuncuları bir an önce açıklayamaz duruma gelen bir yönetim var ve bu mali sıkışık tablo yüzünden oluyor neyse konumuza dönersek Cenk tosun güzel bir alternatif yine de as golcü gerek size
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Bu Weghorst işi fazla uzamaya başladı. Cenk Tosun'un açıklanması güzel, Larin ve Teixeira'nın vedası ile de Beşiktaş önüne bakabiliyor ancak yeni transferlerin mutlaka kamp dönemine yetişmesi lazım. Geçtiğimiz senelerde kampa katılamayan transferlerin düşük performansları yüzünden önemli puanlar kaybedildi. Takımın hala as santrafor, sol kanat ve on numarası yok. Dar bir rotasyonda ciddi problemler yaşanabilir. Geçen sezon bir ara sanırım 14 oyuncu sakattı, şu anda kadroda güvenebileceğimiz 14 oyuncu anca var. Yönetimin kısıtlı parayı doğru kullanmaya çalışmasını anlıyorum ama burada dengeyi sağlamak ve kadronun iskeletini daha hızlı şekilde oluşturmak gerekiyor, aksi durum yeniden şampiyonluğun kaybedilmesine yol açabilir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Muriqi söylentileri arttı Galatasarayımız için. Ama hiç ilerleme yok bu transferde. Lazio da onay verir bu transfere sanırım. Fazla süre bulamıyor orada çünkü. Herkes için iyi olur bu transfer. Hoş Muriqi transferi olmazsa Kasımpaşa'nın golcüsü Umut Bozok söylentileri var gündemde. İkisinden biri olabilir. Türkiye liginde kendilerini ispat etmiş oyuncular sonuçta bu oyuncular. Gomis, Diagne'den sonra takıma seviye değiştirirler.

Muriki süper lig futbolcusu. galatasarayda başarılı olabileceğini düşünüyorum. galatasaraya şu anda yük olan diagne gomis ve bunların maaşları. bunları elden çıkarmayı başarabilir ve murikiyi transfer edip altyapıdan iyi bir forvet yedek olarak hazır ederlerse çok büyük karlı çıkarlar.
legendary
Fenerbahçe, Emre Mor ve Karagümrük ile transfer için prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı. 24 yaşındaki kanat oyuncusu, geçen sezon Karagümrük formayla 29 resmi maçta 6 gol ve 4 asistlik performans sergiledi.

Disiplinsiz olduğunu biliyoruz ama henüz 24 yaşında. Fenerbahçe'ye gelmesine sevindim ve takıma katkı sağlayacağını düşünüyorum. Teknik direktör eğer üzerinde durursa fayda sağlattırır. Orada oynayan çok oyuncumuz var ama eğer avrupada tutunmayı başarırsak kadro derinliğine ihtiyamızı vardı. Bence yerinde transfer. Volkan kefil olmuş geçen sezon nasıl oynattığını biliyoruz zaten.
Ulan bir boka yaramayan ne kadar oyuncu varsa her sene mutlaka bir kaç tanesini alıyoruz Emre mor nedir ya Türk futbolunda bir işe yaramayan, çalım atan pas vermeyi bilmeyen bencil oyuncunun birisi boşuna aldık Volkan Demirel onu önermediyse bende bir şey bilmiyorum
Pages:
Jump to: