Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 9. (Read 6645 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Galatasaray'da resmi olarak Torrent dönemi bitti. Kulüp twiterdan: "Teknik Direktör Domènec Torrent Font ile yardımcıları Jordi Gris Vila, Jordi Guerrero Costa, Julián Jiménez Serrano ve Ricard Segarra Aragay’ın sözleşmeleri Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. tarafından feshedilmiştir." şeklinde duyurdu. Yanlış bilmiyorsam Torrent ve ekibinin toplam 2,5 milyon Euro tazminatı vardı ayrıca geçen gün yolların ayrıldı Sensibile'nin 600 bin Euro tazminatı vardı. Burak Elmas'ın Galatasaray'a zararı gittikten sonra bile 3,1 milyon Euro olarak devam etti.

Kaynak: https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1539288190854512640?cxt=HHwWgICy7Yed09wqAAAA

''Galatasaray yönetimi, Torrent ve ekibinin yaklaşık bir aydır görevini yerine getirmediğini belirterek haklı fesihle sözleşmeyi sonlandırdı. Şu an için herhangi bir ödeme yapılmayacak. Domenec Torrent ve ekibi, isterse konuyu yargıya taşıyabilir. ''

Yukarıdaki şekilde bir haber okudum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama doğrudur umarım diye düşünmek istiyorum çünkü zaten para sıkıntı var her takımda olduğu gibi.
Ama bedavadan gidecek birisi gibi durmuyor büyük ihtimalle tazminat için mahkemeye gider.

Her yerde Okan Buruk söylentileri var hatta anlaşıldığı söylentileri var umarım gelir iyi bir teknik adam başarılı olacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Bu sezon Lille ile sözleşmesi biten ve serbest durumda olan tecrübeli forvet Burak Yılmaz'ın adı Türk kulüpleriyle anılıyordu ama o Hollanda'ya transfer oldu. Fortuna Sittard ile iki yıl oyuncu ve sonraki üç yıl antrenör olacak şekilde beş yıllık sözleşme imzaladı. Her anlamda ilginç bir anlaşma. Burak milli takımı bırakmıştı ama futbolu bırakmaya henüz niyeti yokmuş. 37 yaşındaki veteran iki sezon daha oynamak istediğini açıkça belirtmiş ve bunu kabul ettirmiş.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Galatasaray'da resmi olarak Torrent dönemi bitti. Kulüp twiterdan: "Teknik Direktör Domènec Torrent Font ile yardımcıları Jordi Gris Vila, Jordi Guerrero Costa, Julián Jiménez Serrano ve Ricard Segarra Aragay’ın sözleşmeleri Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. tarafından feshedilmiştir." şeklinde duyurdu. Yanlış bilmiyorsam Torrent ve ekibinin toplam 2,5 milyon Euro tazminatı vardı ayrıca geçen gün yolların ayrıldı Sensibile'nin 600 bin Euro tazminatı vardı. Burak Elmas'ın Galatasaray'a zararı gittikten sonra bile 3,1 milyon Euro olarak devam etti.

Kaynak: https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1539288190854512640?cxt=HHwWgICy7Yed09wqAAAA

3.1 m euro çok büyük bir para ve bu parayı Burak Elmas’tan bence alsınlar, Galatasaray’a büyük bir zarar vermiş bu adam, Torrent hiç bir başarı gösteremedi, gelecek teknik direktör Okan buruk söylentileri var, umarım yerli bir teknik direktör olur ve kulüplerimiz bunu kendine alışkanlık haline getirirler,
legendary
Activity: 966
Merit: 1047
#SWGT CERTIK Audited

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Türkiye Futbol Federasyonu yeni sezon için takım harcama limitlerini açıkladı. Limitlerde yüzde 25 olan sapma ise bu sezon yüzde 40'a çıkarıldı. Bu demek oluyor ki harcama limitlerinde kulüpler çok fazla zorlanmayacak.

tutarların türk lirası üzerinden olduğunun farkındasınız değil mi hocam? kulüplerin en büyük giderlerini maaş, imza parası vs oluşturur. euro ya da doların çok kısa bir sürede yapacağı yukarı yönlü bir hareketle bu paralar hiçbir işe yaramaz. nereden mi biliyorum? çünkü aynısını tam olarak biz yaşıyoruz da ondan:)
sr. member
Galatasarayımızın 2000 yılında yaşadığı UEFA şampiyonluğunda takımımızın en önemli oyuncularındandı Okan Buruk. Galatasaray geleneğine sahip. Taraftarın ne istediğini biliyor. Köklü tarihimizi de biliyor. Ligimizi tanımayan yabancı bir teknik direktörün yerine ne istediğini bilen biri olacak bu sene. Yabancı teknik direktörlere karşı değilim. Ama ligimizi, beklentileri bilmeyen teknik direktörler zaman kaybı yaşatıyor bize. Hissediyorum. Okan Buruk iyi gelecek Galatasarayımıza. Cheesy

Öyle de, Türk teknik direktörlerin en üzüldüğüm yanı harcamaları çok kolay oluyor, insanların işin sonunda ilk gönderdikleri isim yerli teknik direktörleri oluyor, buna en güzel örnek İsmail Kartal hoca, Fenerbahçe’ye ayrı bir hava kattı yine de bileti kesildi, yerli olmak böyle bir şey, Okan hocaya başarılar diliyorum, umarım sonu Sergen hoca gibi olmaz,
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Türkiye Futbol Federasyonu yeni sezon için takım harcama limitlerini açıkladı. Limitlerde yüzde 25 olan sapma ise bu sezon yüzde 40'a çıkarıldı. Bu demek oluyor ki harcama limitlerinde kulüpler çok fazla zorlanmayacak. Umarım bu karar gereksiz maliyetli oyuncuların alınmasına neden olmaz.
Yabancı sınırlamasının değişmemesi de Türk oyuncu piyasasının aşırı şekilde şişmesini önleyecektir.

Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson ile bir sene daha devam edilecek gibi görünüyor. Dünya Kupası'nda oynadıktan sonra Atiba'nın bu sezon sonunda emekli olabileceğini düşünüyorum. Burada jübilesini yaparsa çok güzel olur. Son yıllarda maalesef jübile konusunda geride kaldık. Ülkede aynı kulüpte uzun süre hizmet veren oyuncular jübile yapamadan çok kısa bir süre için başka liglere ayrılıyorlar. Beşiktaş'ta 10. sezonunu oynayıp 40 yaşına kadar aktif futbol hayatını sürdürecek Atiba ile bu döngüyü kırabiliriz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Galatasarayımızın 2000 yılında yaşadığı UEFA şampiyonluğunda takımımızın en önemli oyuncularındandı Okan Buruk. Galatasaray geleneğine sahip. Taraftarın ne istediğini biliyor. Köklü tarihimizi de biliyor. Ligimizi tanımayan yabancı bir teknik direktörün yerine ne istediğini bilen biri olacak bu sene. Yabancı teknik direktörlere karşı değilim. Ama ligimizi, beklentileri bilmeyen teknik direktörler zaman kaybı yaşatıyor bize. Hissediyorum. Okan Buruk iyi gelecek Galatasarayımıza. Cheesy

Mecbur iyi gelmeli, iyi gelmeyip ne yapacak, şuan sadece Lig var Galatasaray için başka hiç bir şey yok, he belki birde Türkiye Kupası olur.
Bu sene direk şampiyonluk için aday olması gerekiyor Galatasaray'ın.
Rakipleri Avrupa'da oynarken biz dinlenip çıkacağız karşılarına.

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Galatasaray kulübünde teknik direktör olarak Marco Rose konuşuluyordu. Hatta kısa bir süre Fatih Terim gündeme geldi gündeme gelmesi bile artık mide bulantı oldu, kaç kere o şans vardı elinde olmuyor işte. Hala da çok fazla Fatih hocayı teknik adam olarak görmek isteyen taraftar var ama geçin o işleri artık. Şimdiyse Okan Buruk kulübün yeni direktörü oldu deniliyor, resmi açıklamanın pazartesi olacağı söyleniyor.

Dursun Özbek geldikten sonra Okan Buruk'un başa geçmemesi imkansız gibi bir şeydi, beraber yol alan kişiler bunlar. Resmi açıklama gelmedi mi bilmiyorum ama Okan Buruk artık takımın başına geçti onu herkes biliyor. Hatta yanında Arda Turan'ı da aldı, sportif direktör yardımcısı olarak görev alacak. Gerçi Arda daha geçen seneye kadar maaşlı bir memur gibi futbolcu kontenjanında yer alıp cebini dolduruyordu Cheesy
Okan Buruk henüz genç yaşına rağmen şampiyonluklar yaşamış bir antrenör. Bence takım için iyi bir tercih olacaktır. Bu seneden daha kötü olmaları zaten neredeyse imkansız Cheesy
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Galatasaray kulübünde teknik direktör olarak Marco Rose konuşuluyordu. Hatta kısa bir süre Fatih Terim gündeme geldi gündeme gelmesi bile artık mide bulantı oldu, kaç kere o şans vardı elinde olmuyor işte. Hala da çok fazla Fatih hocayı teknik adam olarak görmek isteyen taraftar var ama geçin o işleri artık. Şimdiyse Okan Buruk kulübün yeni direktörü oldu deniliyor, resmi açıklamanın pazartesi olacağı söyleniyor.

Kim olur bilmiyorum ama Fatih hoca sanırım tüm limitleri doldurdu öyle tahmin ediyorum Galatasaray taraftarlarının bile imparatora tahammülü kalmadı bence artık yeni teknik adam yüzleriyle devam etmeliyiz bu Okan olur Emre Belözoğlu olur Volkan Demirel olur yeni adamlara ihtiyacımız var
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Fenerbahçe'nin Bruma'yı aldığı haberini ben de daha geçenlerde almıştım. Çok hızlı davrandılar görünüşe göre helal olsun valla. Galatasaray'ın aklında acaba Bruma'yı geri getirmeye çalışmak var mıydı onu da merak ediyorum. Eğer varsa o zaman sağlam bir transfer çalımı olmuş. Bir yandan diyorum ki takımlar aynı oyuncu için çekişme olayını çok yaşamasınlar hoş olmuyor. Diğer yandan da yapılan transfer iyiyse yine değer diyorum. Bruma eskisi kadar iyi mi orası bir soru işareti olsa da bakacağız artık.
sr. member
Fenerbahçe durmuyordu Jorge jesusun istediği bir başka isim Brumayı resmen kiralık olarak kadroya eklemişiz inşallah faydasını görürüz bana kalırsa bruma yerine talisca gelseydi daha iyi olurdu da yabancı oyuncu kontenjan sınırından bazı oyuncuları göndereceğiz böyle görünüyor

Fenerbahçe çok umutlarla bir çok oyuncuyu geçen sene transfer etti ancak onlardan gerekli verimi alamadı, mesela rossi, mesela samuel, mesela berisha bunlar hepsi vasatı aşamadı, bana göre kaliteli yabancı futbolcu Türkiye liginin tozunu attırabilmeli, geçmişte bunu Mario Gomez, Gomis, Anelka ve tabi ki Alex ile Hagi yapmıştı, artık o kalitede yabancı futbolcu bulamayız, dönüp dolaşıp aynı isimleri tekrar lige getireceğiz, merak etmeyin taliscada gelir, boupendza da tekrar gelir,
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
FRANKFURT CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Eintracht Frankfurt'un CEO'su Markus Krösche, Alman basınına yaptığı açıklamada "Rıdvan Yılmaz şu anda Filip Kostic'in verebileceklerinden çok uzakta. Takıma itina ile monte edilmesi gerekiyor. Kimse olağanüstü şeyler beklememeli. Çünkü zamana ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.
https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-eintracht-frankfurttan-ridvan-yilmaz-ve-transfer-aciklamasi-42085963

6,5 milyon euro para verdikleri adamdan performans beklemiyorlar... heriflerin transfer bütçesi de politikası da parmak ısırtan cinsten; biz ise benzer ortalamalara sahip transferlerin tek başına sezonu kazandırmasını bekliyoruz.

rıdvan'ın transferinden son derece memnunum, inş. bizi başarıyla temsil eder, kendisinde o potansiyeli fazlasıyla görüyorum.

İnşallah bizi güzel temsil eder hocam. 6.5 milyon avro verip insanlardan bir şey beklemeyin demek güzelmiş. geleceğe yönelik bir hamle anlıyorum, belki de bu açıklama ile oyuncu üstünde oluşabilecek baskıları dağıtmak için böyle bir demeç vermiş olabilirler hocam. son zamanlarda yurtdışına giden oyuncularımızın sayısının artması türkiyeye olan güveni gösteriyor.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
FRANKFURT CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

Eintracht Frankfurt'un CEO'su Markus Krösche, Alman basınına yaptığı açıklamada "Rıdvan Yılmaz şu anda Filip Kostic'in verebileceklerinden çok uzakta. Takıma itina ile monte edilmesi gerekiyor. Kimse olağanüstü şeyler beklememeli. Çünkü zamana ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.
https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/son-dakika-eintracht-frankfurttan-ridvan-yilmaz-ve-transfer-aciklamasi-42085963

6,5 milyon euro para verdikleri adamdan performans beklemiyorlar... heriflerin transfer bütçesi de politikası da parmak ısırtan cinsten; biz ise benzer ortalamalara sahip transferlerin tek başına sezonu kazandırmasını bekliyoruz.

rıdvan'ın transferinden son derece memnunum, inş. bizi başarıyla temsil eder, kendisinde o potansiyeli fazlasıyla görüyorum.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Trabzonspor 4 imza birden attırmış spor haberlerinde görmüştüm. İsimler fazla hatıramda kalmamış ancak 2 tanesinin yerli olduğunu hatırlıyorum bir tanesi de geçen sene oynayan bir oyuncu wilfred densil diye. Son şampiyon iyi giriş yaptı seneye bakalım diğer takımlar neler yapacaklar.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Yaz transfer dönemi bugün resmen başladı. Bruma bir yıllığına kiralık olarak Fenerbahçe'ye transfer olmuş. Galatasarayımızda oynamıştı bir dönem oradan tanırsınız. Beklenilen çıkışı bir türlü yapamadı. Yetenekleri daha fazlasının olabileceğine işaret ediyordu. Ama Bruma ortalamanın altında kaldı hep. Fenerbahçe'ye yeni sezonda bir şey katamaz bence. Teknik direktör Jorge Jesus için sorun olur bu transfer. Galatasarayımızda vefasız tavırları vardı Bruma'nın.

Kiralık olarak kadroya dahil olduğu için vefasızlık durumu olmaz bence.Galatasaray’da oynadığın daha çok gençti, biraz daha olgunlaştığını düşünüyorum.Fenerbahçe’ye bir şeyler katabilir ama kattığı bu şeyler çok büyük katkılar mı olur bilemiyorum.Yine de ligi tanıyan bir oyuncunun katılması Fenerbahçe açısında iyi sayılır.Jorge Jesus ile aynı dili konuşmaları da avantaj.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Yaz transfer dönemi bugün resmen başladı. Bruma bir yıllığına kiralık olarak Fenerbahçe'ye transfer olmuş. Galatasarayımızda oynamıştı bir dönem oradan tanırsınız. Beklenilen çıkışı bir türlü yapamadı. Yetenekleri daha fazlasının olabileceğine işaret ediyordu. Ama Bruma ortalamanın altında kaldı hep. Fenerbahçe'ye yeni sezonda bir şey katamaz bence. Teknik direktör Jorge Jesus için sorun olur bu transfer. Galatasarayımızda vefasız tavırları vardı Bruma'nın.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Beklenen oldu ve Romain Saiss transferi resmen açıklandı. Hocanın taktiğine uyan bir stoper ve bonservissiz gelmesi riski minimize ediyor. Mevcutlardan daha kötü olmayacağı kesin gibi, f/p transferi olacak gibi görünüyor. Umarım başarılı olur ve Beşiktaş bu bölgeyi birkaç sene sıkıntısız geçirir.
Forvet transferi içinse en muhtemel aday olan Wout Werghorst'un durumu bugün netlik kazanacak. Werghorst kararını bugün açıklayacak ve anlaşma olmaması durumunda hızla alternatifler değerlendirilecek. Bu transferin gerçekleşmesini hem yönetimin hem teknik ekibin ne kadar çok istediğini biliyoruz. Kalitesi ve golcülüğü de Wolfsburg yıllarından beri biliniyor. Gelirse çok iyi bir transfer olacak.

Werghorst çok iyi bir transfer olur. premier ligde fazla tutulamasa da Türkiye’de döktürür. kiralama formülü üzerinden gidiyor beşiktaş çok akıllıca hareket ediyor böylece bonservis gibi bir ücret ödemek zorunda kalmayacak. werghost ise yeniden doğabileceği bir takım arıyor. bu beşiktaş olabilir.
Pages:
Jump to: