Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 4. (Read 6645 times)

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Galatasaary ile Bellotti'nin adı son günlerde çok daha sık anılır oldu.İtalyan forvet bonservisini elinde tutuyor açıkcası normalde bir forvet için kolay kolay bunu söylemem ama gelirse bizim ligimizde 20 gol barajını çok rahat bir şekilde geçer.

Şu an serbest durumda Belotti, Galatasaray alırsa çok iyi bir transfer olur, 28 yaşında genç ve uzun yıllar Galatasaray formasıyla Türkiye’de başarıyla maçlar çıkarır, üstelik Galatasaray onu iyi bir bonservis karşılığında satabilme durumuna da sahip olur, şu an transfermarkt verisine göre 20 milyon Euro değeri var görünüyor,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Galatasaary ile Bellotti'nin adı son günlerde çok daha sık anılır oldu.İtalyan forvet bonservisini elinde tutuyor açıkcası normalde bir forvet için kolay kolay bunu söylemem ama gelirse bizim ligimizde 20 gol barajını çok rahat bir şekilde geçer.

Belotti için daha önce Fenerbahçe’nin adı da geçiyordu, bir sonuç alınamadı.İtalya liginde de bazı takımların Belotti ile ilgilendiklerini okumuştum.Galatasaray, bu transferi de gerçekleştirirse ligde şampiyonluk için en ciddi adaylardan birisi olacak.Galatasaray’ın bu transfer döneminde çok iyi transferler yaptığını düşünüyorum.Fenerbahçe ise daha çok rotasyon havuzunu genişletti.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
copper member
Activity: 1190
Merit: 925

Torreira ile 4, Mertens ile 2 yıllık anlaşma imzalandı bile. Her iki oyuncu da kalite olarak üst segmentte. Bu sene bence en iyi transferleri Galatasaray yaptı.

Çok yavaş girdik transfer sezonuna. Birden gaza bastık. Mertens işini yapar Türkiye liginde. Şüphem yok ondan. En az 10 gol atar. Seferovic de beklentileri karşılarsa Galatasaray hücumda çok üretken olur bu yıl. Daha Gomis'i eklemedik bile. Gomis de var bu takımda. Son dakikalarda oyuna girerek takıma katkı yapabilir. Hücum konusunda en güçlü takım olduk birden. Trabzonsporlu arkadaşlarım bile kabul ediyor bu durumu. Orta sahamız da Torreira ile güçlendi. Muslera takıma geri döndü. Bi tek defansta sıkıntımız var. Marcao gittikten sonra güçlendiremedik o bölgeyi. Defansa kaliteli transferler de yaparsak şampiyonluk yarışında güçlü takımlardan oluruz bu yıl.

Katılıyorum hocam Marcao yerine iyi bir transfer yaparsanız eksikliğini kapatırsanız Galatasaray ligi bu sene süpürür. Çok iyi oyuncular transfer ettiler. Fenerbahçe genelde boş transferlere çok para harcadı. Bruma gereksiz, Stoperlere iyi değil. Beşiktaş biraz az hareketli. En iyi Galatasaray takım oluşturuyor.

Ali koç transferde ipleri bu sene tamamen Jesus'un eline bıraktı ama bence bu doğru bir yönetim anlayışı değil.Gustavo yerine 2.ligden bir stoper getirsen çok daha iyi performans sergiler.İddia ediyorum 37 yaşındaki Gomis depar atsa bile Gustavo onu yakalayamaz.

Hocaya transferleri bırakmak güzel aslında.Hocalar transferleri yapmalı ama Jorge Jesus’ta biraz Porteguese mantık var.Konuşabileceği oyuncuları takıma kazandırıyor gibi geliyor bana.Gustavo’yu bende çok zayıf buldum.Min-Jae’den sonra o bölgede Fenerbahçe’nin sıkıntı yaşayacağı çok bariz.Umarım yanılırım ama yapılmayacağımı düşünüyorum.Bir maçta az çok kendini belli etti oyuncu.Bu kadar transferden sonra yine şampiyonluk gelmezse Fenerbahçe yine mali açıdan daha büyük sıkıntılara girecek…
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350

Torreira ile 4, Mertens ile 2 yıllık anlaşma imzalandı bile. Her iki oyuncu da kalite olarak üst segmentte. Bu sene bence en iyi transferleri Galatasaray yaptı.

Çok yavaş girdik transfer sezonuna. Birden gaza bastık. Mertens işini yapar Türkiye liginde. Şüphem yok ondan. En az 10 gol atar. Seferovic de beklentileri karşılarsa Galatasaray hücumda çok üretken olur bu yıl. Daha Gomis'i eklemedik bile. Gomis de var bu takımda. Son dakikalarda oyuna girerek takıma katkı yapabilir. Hücum konusunda en güçlü takım olduk birden. Trabzonsporlu arkadaşlarım bile kabul ediyor bu durumu. Orta sahamız da Torreira ile güçlendi. Muslera takıma geri döndü. Bi tek defansta sıkıntımız var. Marcao gittikten sonra güçlendiremedik o bölgeyi. Defansa kaliteli transferler de yaparsak şampiyonluk yarışında güçlü takımlardan oluruz bu yıl.

Katılıyorum hocam Marcao yerine iyi bir transfer yaparsanız eksikliğini kapatırsanız Galatasaray ligi bu sene süpürür. Çok iyi oyuncular transfer ettiler. Fenerbahçe genelde boş transferlere çok para harcadı. Bruma gereksiz, Stoperlere iyi değil. Beşiktaş biraz az hareketli. En iyi Galatasaray takım oluşturuyor.

Ali koç transferde ipleri bu sene tamamen Jesus'un eline bıraktı ama bence bu doğru bir yönetim anlayışı değil.Gustavo yerine 2.ligden bir stoper getirsen çok daha iyi performans sergiler.İddia ediyorum 37 yaşındaki Gomis depar atsa bile Gustavo onu yakalayamaz.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719

Katılıyorum hocam Marcao yerine iyi bir transfer yaparsanız eksikliğini kapatırsanız Galatasaray ligi bu sene süpürür. Çok iyi oyuncular transfer ettiler.

Nelsson'un da ayrılması da kesinleşti sayılır. Sevilla talip olmuş genç futbolcumuza. O da Avrupa'da iyi takımlarda oynamak istediğini söylemiş yöneticilere. Marcao'dan sonra Nelsson da giderse Galatasarayımızın savunması çok boşalır. Abdülkerim Bardakçı'nın yanına kaliteli bir defans alınmalı. Onlarla rekabet için bir tane daha stoper alınmalı. En az iki tane stoper alınmalı Nelsson giderse.

Genç futbolcu transferlerinin birkaç tanesi olumsuz yorum aldı taraftarlarca. Ama Marcao, Nelsson kalitesindeki genç futbolcularımız bonservis parası kazandırdı kulübe. Yeni transferleri de onların kazandırdıklarıyla yapıyoruz rahatlıkla. Çok önemli genç yıldızları takip etmek, takıma kazandırmak. Yanlış transferler olabilir. Takıma genç yıldız adayı futbolcuları kazandırmaya devam etmeliyiz.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Dün tekrar gördük ki Fenerbahçe yine nicelik olarak çok nitelik olarak vasat transferler yaptı bu sezon da. Aynı bölgeye çok sayıda transfer yapıp savunmayı ve hücumu ihmal ettiler. Ah takım İsmail Kartal’ın elinde olsaydı ve onun istediği 3-4 nokta transferle bu seneyi götürseydik diye çok pişmanlık çekecek FB camiası
hero member

hero member
Fenerbahçe Alioski transferiyle ses getirdi son dakikada. Videolardan izledim kaliteli oyuncu. Savunması biraz kötü. Ama ligimizde sırıtmaz. Hücumda da Fenerbahçe'ye çok şey katar bu sene. Galatasarayımızda Arsenal'den Lucas Torreira transferi gündeme geliyor. Yurt dışındaki basın da yazıyor Lucas Torreira'ya. Yalnızca iç basın yazsaydı yalan derdim. Ama yurt dışındaki basın da transferi yazınca umutlandım. Takıma level atlatır Lucas Torreira. Heyecanlandım şimdiden.
Torreira ile 4, Mertens ile 2 yıllık anlaşma imzalandı bile. Her iki oyuncu da kalite olarak üst segmentte. Bu sene bence en iyi transferleri Galatasaray yaptı. Şampiyonluk için büyük adaylar bakın görün çoğu insan şans vermiyor ama Galatasaray ligi açık ara bile kazanabilir. Fenerbahçe ise bu kadar karışıklık ile çok başarılı olamaz.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
avrupa kupası maçı yüzünden yapacak bir şey yok, hafta içi mesai gününe alınan fenerbahçe ümraniyespor karşılaşmasında taraftarın çok olacağını düşünmüyorum. saat bir kere 21:45'te, her ne kadar bu saatlerde istanbul'da trafik yaz döneminde az olsa da kendi arabasıyla gelmeyen insanlar için dönüş tam anlamıyla eziyet olacaktır. bir de ertesi sabah kalkıp metrobüse binip işe gitmek off yazarken ruhum daraldı lan.

maç hakkında görüşüm: abi  forvet falan gerek yok takılın valla 5 sene daha böyle.

Dün maç 3-3 berabere bitti bu arada hocam Fenerbahçede defansa yapılan yeni transferler hep sinyal verdi aslında Fenerbahçe’ye daha zaman lazım yine başladılar bizi kanser etmeye berisha net pozisyonlar falan harcadı bu sene de şampiyonluk hayal transfer desen yapıyorlar da sonra ellerinde patlıyor
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
avrupa kupası maçı yüzünden yapacak bir şey yok, hafta içi mesai gününe alınan fenerbahçe ümraniyespor karşılaşmasında taraftarın çok olacağını düşünmüyorum. saat bir kere 21:45'te, her ne kadar bu saatlerde istanbul'da trafik yaz döneminde az olsa da kendi arabasıyla gelmeyen insanlar için dönüş tam anlamıyla eziyet olacaktır. bir de ertesi sabah kalkıp metrobüse binip işe gitmek off yazarken ruhum daraldı lan.

maç hakkında görüşüm: abi  forvet falan gerek yok takılın valla 5 sene daha böyle.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Beşiktaş’ın sol kanadına de la Fuente’nin transfer hareketliliği söylentileri artmaya başladı. Marsilyalı oyuncu ile Beşiktaş’ın ilgilendiği söyleniyor. 21 yaşındaki oyuncunun piyasa değeri 6 milyon avro. Beşiktaşın soluna çare olur mu bilemem ancak böyle genç yetenekleri transfer etmeleri artık yavaştan doğru yola yöneldiklerini gösteriyor.
legendary
Bir dönem üç büyüklerin listesinde yer alan ve sonra Frankfurta transfer olan genç forvet oyuncularımızdan Ali Akman, Göztepe ile satın alma opsiyonlu 1 seneliğine kiralanmış. Göztepe için gerçekten iyi bir transfer oldu. Ali Akman’ın kalitesini beğeniyorum. Daha beklenen patlamayı yapamadı belki yeniden gündeme gelir. Bu arada biliyorum süper ligde değiller ama transfer önemli diye yazmak istedim.

Vasatın üzerinde hocam öyle abartmaya gerek yok Avrupa macerası kısa sürmüş genç bir Türk futbolcu olarak hafızalara kazınacak umarım Göztepe’de başarılı olur öyle olursa süper ligde bir takıma çıkıp kendini daha iyi gösterme şansı da bulabilir böylece
hero member
Bir dönem üç büyüklerin listesinde yer alan ve sonra Frankfurta transfer olan genç forvet oyuncularımızdan Ali Akman, Göztepe ile satın alma opsiyonlu 1 seneliğine kiralanmış. Göztepe için gerçekten iyi bir transfer oldu. Ali Akman’ın kalitesini beğeniyorum. Daha beklenen patlamayı yapamadı belki yeniden gündeme gelir. Bu arada biliyorum süper ligde değiller ama transfer önemli diye yazmak istedim.
hero member
Fenerbahçe Alioski transferiyle ses getirdi son dakikada. Videolardan izledim kaliteli oyuncu. Savunması biraz kötü. Ama ligimizde sırıtmaz. Hücumda da Fenerbahçe'ye çok şey katar bu sene. Galatasarayımızda Arsenal'den Lucas Torreira transferi gündeme geliyor. Yurt dışındaki basın da yazıyor Lucas Torreira'ya. Yalnızca iç basın yazsaydı yalan derdim. Ama yurt dışındaki basın da transferi yazınca umutlandım. Takıma level atlatır Lucas Torreira. Heyecanlandım şimdiden.
legendary
Fenerbahçe, Makedon sol bek Alioski’yi kiralık olarak kadrosuna kattığını açıkladı, acaba ben mi yanlış biliyorum, tüm kadro yabancı maçlara çıkılamıyor bildiğim kadarıyla ama Fenerbahçe ısrarla yabancı oyuncu transfer ediyor üstelik geçen senenin çöpleri hala takımda duruyorken bu özgüveni nereden buluyorlar acaba,

Geçen senenin çöpleri denmiş ama bu senekiler de geçen seneyi aratmıyor sanki onlarda çöp olacak bu arada evet çok yabancı transfer ediliyor hepsi gönderilir bir şekilde olmadı kiralanır bu konuda Ali Koç Belçika takımlarıyla arayı özellikle iyi tutuyor bir durumda  hemen Belçika’ya gönderiliyor oyuncular
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Fenerbahçe, Makedon sol bek Alioski’yi kiralık olarak kadrosuna kattığını açıkladı, acaba ben mi yanlış biliyorum, tüm kadro yabancı maçlara çıkılamıyor bildiğim kadarıyla ama Fenerbahçe ısrarla yabancı oyuncu transfer ediyor üstelik geçen senenin çöpleri hala takımda duruyorken bu özgüveni nereden buluyorlar acaba,
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Arsenal, West Ham'ın Bowen için istediği 70 milyon euro'luk bir yanıt sonucunda daha ucuz maliyetli transferlere yöneldi ve bu transferler arasında Arda Güler'in olduğu söyleniyor. Arda sakatlıktan dolayı zorlanmak istemiyor biliyoruz ama bu takımda oynamak ister de oynayamazsa ve şimdiye kadar arka planda böyle bir şeyler varsa vay halimize diyorum Arsenal kapar gider Arda'yı. Bir Fenerbahçe'li olarak eğer maçlarda kaybedeceksek bile Arda varken kaybetmemiz gerektiğini düşünüyorum. Varsın savunma yönlü  koşmasın eksikleri olsun falan filan bunları görmezden gelmemiz lazım. Kiew maçında sonradan giren oyuncuların ve 120 dakika oynayan Rossi'nin katkısını gördük. Arda eğer sakat değilse bir dahaki böyle maçlarda oynamaması demek takımdan gitmesi demektir. Böyle bir senaryo umarım gerçekleşmez.

Arda gerçekten çok yetenekli bir futbolcu. Ondaki ışık çoğu futbolcuda yok. Bir yorumcu Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncusu olabilir diyordu. Çok iddialı biliyorum ancak kim olduğunu hatırlamamakla birlikte kendisi de eski futbolcu diye hatırlıyorum. Hatta Sergen abiden de daha üst düzey bir futbolcu demişti. 17 yaşında ve kumaşı yerli Alex. İnşallah Arda’yı bir kaç sene süper ligde görürüz.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
Arsenal, West Ham'ın Bowen için istediği 70 milyon euro'luk bir yanıt sonucunda daha ucuz maliyetli transferlere yöneldi ve bu transferler arasında Arda Güler'in olduğu söyleniyor. Arda sakatlıktan dolayı zorlanmak istemiyor biliyoruz ama bu takımda oynamak ister de oynayamazsa ve şimdiye kadar arka planda böyle bir şeyler varsa vay halimize diyorum Arsenal kapar gider Arda'yı. Bir Fenerbahçe'li olarak eğer maçlarda kaybedeceksek bile Arda varken kaybetmemiz gerektiğini düşünüyorum. Varsın savunma yönlü  koşmasın eksikleri olsun falan filan bunları görmezden gelmemiz lazım. Kiew maçında sonradan giren oyuncuların ve 120 dakika oynayan Rossi'nin katkısını gördük. Arda eğer sakat değilse bir dahaki böyle maçlarda oynamaması demek takımdan gitmesi demektir. Böyle bir senaryo umarım gerçekleşmez.
Pages:
Jump to: