Pages:
Author

Topic: 50 bin dolardan btc alanlar üzülmesin yine yükselecektir - page 2. (Read 1752 times)

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
2018 başlığıymış ama ne kadar haklı olduğunu şimdi görüyoruz.50 bin $’dan fazla ücrete bitcoin alanlar olduğu için şu an beklemesini diğer halvinge göre ayarlamasını bilmeli.Diğer halving zamanında Bitcoin beklentim eski zirvenin üzeri olacağı için bence de 50k $’dan daha az ücrete satılmaz.
legendary
Activity: 896
Merit: 974
#SWGT CERTIK Audited
2018'de yazılan yazıyı şimdi okudum. Yazı yazılalı üstünden dört koca yıl geçmiş. Yazı yazıldıktan sonra bir pandemi geçti, Rusya/Ukrayna savaşı oldu ve daha niceleri ama yazı hala güncelliğini koruyor. Bundan bir kaç yıl sonra da dönüp baktığımızda yazı güncelliğini koruyacaktır. Tebrikler hocam bu güzel post için.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
An itibariyle btc 50 lerden 20 ve hatta altına sarkmış durumda ve bunun esas sorumlularından birinin tesla olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Yüklü btc tutup satmayı planlayan bilinen başka grup yok , zaten çoğu bu seviyenin üstünden girdiler satmak istemezler. 2017 yılındaki düşüşün sonradan mtgox kayyumu tarafından yapılan satışlardan olduğunu öğrenmiştik burdada tesla başı çekiyor, büyük satıcılar otc yi öğrendiği zaman market sert düşüşlerden kurutulur belki kimbilir..
50 binli seviyeleri bir daha 2024 te görür  gibi duruyor. Sonraki ATH nin 200-300k rakamlarına vurmasını bekliyorum. Yüksekten aldıysanız yıllarca beklemek zorunda kalma ihtimaliniz btc döngüler içinde hareket ettiği sürece devam edecektir.
Şu aralar almak için güzel fırsatlar oluyor, 15k ya inme ihtimalini gözlemekle beraber hiç inmeme ihtimalini de düşünerek te toplayabilirsiniz.
70k zirveye çıkmadan önce 12bin civarından yükselmiş yani 12k nın üzerinden dönmesi olağan , yüksek alım talebi yüzünden o rakama yaklaşamayız belki ama flash crash ile sürpriz olabilir. Zor durumdaki milyar dolarlık firmaların likidite olması anlık sürpriz fiyatları grafikte gösterebilir. Uzun vadeli planları olanları için staking-saving opsiyonları ile birlikte altcoinlerde şu aralar alsanız zarar etmeniz zor seviyesindeler.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
@teramit hocam 2018 den geleceği görmüş tahmin etmiş nokta atışı helal olsun yazıyı ilk okuduğumda yeni yazılmış sandım Smiley meğerse 2018 de yazılmış.
Gerçekten tebrik ediyorum hem güzel yazmışsınız hem ileri görüşlülük olmuş bende aynı fikirlerdeyim düşüyorsa bir gün mutlaka çıkacaktır. Sadece sabredip beklemek gerek ağlamak yerine... Birde ihtiyacınız olan parayla alım yapmayın yoksa bekleme lüksünüz olmaz zarar kaçınılmaz olur.
hero member
Activity: 1400
Merit: 536
Tabii ki pişmanlığa gerek yok, bu piyasa zaten pişmanlık piyasası, bir fırsat gelir bir fırsat gider eğer Bitcoin fiyatı yükselmezse dolardan kazanabilme ihtimalleri var, zaten dolar hesaplarında yüksek vergilendirme meydana geldi.
full member
Activity: 322
Merit: 101
Tam elliden almadim ama yakin sayilir. Grin Zirvelerde alisveris devam ediyor. Birileri satiyor benim gibi bilmeyenler de aliyor. Simdi artik uzulmicem.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Gerçeklerden kopmadığınızı düşünüyorsanız 50 bin dolar verebilirsiniz.

Bana sorarsınız 15 bin dolar bile vermem. 200 haftalık ortalama altına geldiğinde bakacağız.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Balinalar herkesi ters köşeye getirip shorttan para kazandılar üstelik Mt Gox satislari ve regülasyon dönemi sayesinde de piyasa düzelecek diye long girenleri her defasında patlattılar. Herifler fiyatı bir miktar yükseltip lobglarla ugraşıyor fakat Mt Gox olayı bittikten sonra bu kadar kolay şekilde longları patlatamazlar ve fiyat hizla eski haline geri döner.

Bu bize şu konuda tecrübe oldu; bu piyasada sadece yükselisle para kazanilmiyor, duserkende para kazanan birileri var.. Yani bir dahaki yukselis trendinde yine longları patlata patlata gidecekler. Herifler insanlarin elindeki BTCyi somurdu resmen.
Sanırım tüm olayın özetinin en doğru şekilde anlatılacak hali budur. Adamlar işini çok güzel yaptı parasını vurdu köşeye çekildiler. Aslında bakarsanız geçmiş grafiklere bitcoin de hep buna benzer grafik hareketleri olmuş hep aynı senaryo yani dikkatli olan parasını kaptırmaz.
member
Activity: 966
Merit: 18
Bu gerçekten çok şahane bir başlık. Yıllar geçiyor bitcoin alıcılarının psikolojisi değişmiyor. Bitcoin'de tepe noktasından alım yaptıysanız telaşa gerek yok çünkü çöp altcoinler gibi %90 değer kaybedip kalma ihtimali yok. Bitcoin için 50 bin dolar bile pratikte çok pahalı bir fiyat değil, hacmi önümüzdeki 5 yıl daha da büyüyecek.

çok doğru bir yorum. o zamanlar para eden altcoinlerin çoğu çöp oldu şu anda.
aynısı ikinci ayı döneminde de olacak. şimdi 2x 3x giden coinlerin çoğu çöp olacak. bitcoin yine bitcoin olarak kalacak.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Panik satışı yapmayanlar ve uzun vadede bekleme iradesini gösterebilen kişiler güvenilir bir varlığa yatırım yaptıklarında karşılığını mutlaka alırlar. Bitcoin de bu hareketlerle yatırımcılarına adeta güven veriyor. 50bin doları çabuk geçip 51bin dolar'a da atladık bile bu arada  Cheesy
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
50K doları gördük 50k dan alanlar için başlık daha anlamlı hale gelmiştir.
vatana millete hayırlı olsun.
member
Activity: 125
Merit: 22
bestcrypto.shop
2020 Mart ayında fiyat 4k'ya düşünce ne korkmuştuk. Nereden nereye. Vay be.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Vay be, öngörüye bakın :) Yeni açılan başlık sandım ama 2018 yılıymış! 50 bine ramak kalmış şurada; 46-49 arasında gidip geliyor. 20k olduğu zamanı hatırlıyorum da birkaç saat ancak kalmıştı orada ve akabinde birkaç ay içinde 10k'ya kadar düşmüştü. Bu yeni ATH'de ise ufak düşüşlere rağmen tekrar zirve tazeleyerek devam ediyor. Sanırım 2 sene sonrası için de bu başlığında 100 bin dolar olanından açmak lazım şimdiden.
Not: Sanırım bu boğa geçmitekilere nazaran çok daha uzun süreli olacak gibi!
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Bu gerçekten çok şahane bir başlık. Yıllar geçiyor bitcoin alıcılarının psikolojisi değişmiyor. Bitcoin'de tepe noktasından alım yaptıysanız telaşa gerek yok çünkü çöp altcoinler gibi %90 değer kaybedip kalma ihtimali yok. Bitcoin için 50 bin dolar bile pratikte çok pahalı bir fiyat değil, hacmi önümüzdeki 5 yıl daha da büyüyecek.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Evet sonuçta zarar ettiğiniz yere doğru yaklaşıyor fiyatlar demek ki sabur ve azim düştüğün yerden kalkman sağlıyor ama eğer sabırsız davranıp yanlış bir karar vermiş ve elden çıkarmışsan o dahi senin hatan.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
20 den 30 a 18 günde gelmiş , 30 dan 40 a 4 günde gelmiş  40 tan 50 ye 2 günde gelir demek bu.
2 gün sonra başlık eskimeye başlayacak  Tongue , ben 50  yuvarlak rakam diye demiştim ath falan düşünmüyordum şimdi bakınca 100 rahat görünüyor.
100bin den alanlarla da uzun süre dalga geçilebilir 19bin gibi t-şörtleri basılabilir , dikkatli olunması gereken bir nokta ama gelirse çok kısa kalacaktır.
40 tan 50 ye 2 günde gelirse 50 den 100 e 1 günde gelebilir. Düzeltmelerle bu süre uzayabilir ama önceki ath bu şekilde oldu. Wink

Bitcoin'in değeri arttıkça aslında yüzdesel olarak artışın daha zor olması gerekmez mi  Huh Ama sizin de söylediğiniz gibi benim mantığımın tersi bir şekilde süreler kısalıyor ve bitcoin 2 katına neredeyse sizin de söylediğiniz gibi 1 günde ulaşacak gibi hareket ediyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
yalnız şakaydı zamanında bu ama gerçek oluyor. 100k dolar için yeni bir başlık açmak gerekiyor sanırım artık. %25 kaldı 50k dolara sadece.

Nesi şakaydı tam olarak? Gayet beklenen bir şeydi ve gerçekleşmesini izlemek keyif veriyor. Şaka olduğunu düşünenler zamanında coin almayıp şimdi düşecek düşecek diye kendini avutanlar olabilir ancak.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
yalnız şakaydı zamanında bu ama gerçek oluyor. 100k dolar için yeni bir başlık açmak gerekiyor sanırım artık. %25 kaldı 50k dolara sadece.
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
20 den 30 a 18 günde gelmiş , 30 dan 40 a 4 günde gelmiş  40 tan 50 ye 2 günde gelir demek bu.
2 gün sonra başlık eskimeye başlayacak  Tongue , ben 50  yuvarlak rakam diye demiştim ath falan düşünmüyordum şimdi bakınca 100 rahat görünüyor.
100bin den alanlarla da uzun süre dalga geçilebilir 19bin gibi t-şörtleri basılabilir , dikkatli olunması gereken bir nokta ama gelirse çok kısa kalacaktır.
40 tan 50 ye 2 günde gelirse 50 den 100 e 1 günde gelebilir. Düzeltmelerle bu süre uzayabilir ama önceki ath bu şekilde oldu. Wink

Sence 50'yi geçer mi? Yani geçecek gibi duruyor da nerde emir koymak lazım TL babında.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Pages:
Jump to: